900 zł za bezproblemowe usunięcie ósemki . Wizyta trwała 15 minut , moja pierwsza i ostatnia.
Opinie
-
Marcin Mucha ★☆☆☆☆
-
Kamila Achundow ★☆☆☆☆
Nie polecam tego miejsca , przyszłam z bolącą prawą siódemką, natomiast nic nie można było z nią zrobic , ponieważ nie zagoiła sie jeszcze po wyrywaniu ósemki ( to zrozumiałe ) , Pani Dagmara zaproponowała, że zrobi lewą siódemke bo coś tam jest pod wypełnieniem , żeby sie gorzej nie zrobiło, więc się zgodziłam , niestety ta usługa według mnie nie była dobrze wykonana , ponieważ dzień po wizycie zaczęła mnie też boleć lewa siódemka, myślałam , że może musi sie to ułożyć , ale jest juz kilka dni po wizycie a ząb dalej boli tak więc przyszłam z jedną bolącą siódemką a teraz mam dwie :(( , już pomijając fakt , że podczas wizyty czułam jak bym przeszkadzała w pogawędce ponieważ asystentka P. Dagmary ciągle ją zagadywała . Dodatkowo miałam wrażenie , że próbowano mnie naciągnąć na jak najwięcej Tak więc reasumując, zapłaciłam 600 zł, przyszłam z jednym bolącym zębem a teraz mam dwa :((
-
Wiktoria Durzyńska ★☆☆☆☆
Leczyłam 7 i wybielałam zęby w tym miejscu, wszystko bez problemu. Pojawił się i to duży po wyrwaniu ósemki . Wdało się zakażenie antybiotyk nie pomagał leki przeciwbólowe również . Zgłosiłam się po 4 dniach z obrzękiem szczękościskiem i ropą . Na recepcji usłyszałam że nie ma wolnego lekarza . Rano przez telefon usłyszałam że mam przyjechać po 16 i na pewno mnie ktoś przyjmie bo jest 3 lekarzy .Powiedziałam jaka jest sytuacja . Pani z recepcji się powtórzyła mówiąc że nie ma wolnego lekarza . Musiałam mówić jak bardzo boli i co mam teraz zrobić żeby zostać przyjęta . Więc płace 1000 zł za wyrwanie ale jak pojawia się problem to nie wiadomo co zrobić . Po dopytywaniu i proszeniu w końcu przyjęła mnie pani doktor .Pani Ania niestety nie pomogła ponieważ nie wiedziała „za bardzo jak , nie wiedziała jak doktor nacinał i o co chodzi „ .Z gorączką pojechałam do Szczecina na szczęście po godzinach przyjął mnie lekarz który uśmierzył ból , ponieważ byl nie do zniesienia , przepisał mi również nowy antybiotyk. Dostałam telefon od córki dyrektora przychodni . Usłyszałam że bardzo mi współczuję ale nie przyjęłam pomocy która mi dali bo drugi dzień miałam wizytę . Oczywiście że nie przyszłam bo nie byłam w stanie ! W karcie mieli również zapisane że Doktor Ania podała mi leki i opłukała ranę , co jest nieprawdą bo zajrzała mi do jamy ustnej i stwierdziła „no obrzęk jest „ . Nic więcej . Nie oceniam tu innych lekarzy ale to co miało miejsce jest niedopuszczalne. Męczyłam się bardzo i nie życzę nikomu tego bólu .
-
Sandra A. ★☆☆☆☆
Doktor Dagmara- przecudowna kobieta. Niestety nie mogę tego napisać o Pani w recepcji , która pacjenta totalnie ignoruje. Po leczeniu kanałowym pojawił się stan zapalny, zadzwoniłam z prośbą o szybsze przyjęcie z bólem niż wizyta była wyznaczona. Oczywiście - brak miejsc , proszę sobie czekać 2 tygodnie. Na wyznaczonej wizycie gdzie kanały miały zostać już wypełnione , Pani Doktor była zdziwiona, że nie zostałam przyjęta z bólem i jeśli pojawi się ponownie ból - natychmiast dzwonić. Niestety po 3 tygodniach ból wrócił z taką siłą , że żadne leki p.bolowe nie pomagały. Ponownie zadzwoniłam do Centrum prosząc o przyjęcie mnie w dniu dzisiejszym gdyż ząb podszedł ropa i z bólu nie idzie wytrzymać. Jak zwykle usłyszałam-brak miejsc,ale jeszcze Pani zapyta lekarza i oddzwoni. Czekałam 2 godziny , po czym sama zadzwoniłam i usłyszałam że nie ma możliwości zapytać się lekarza gdyż jest prowadzony zabieg protetyczny który potrwa do 14. Poprosiłam o zwrotny telefon ,abym wiedziała gdzie szukać pomocy dalej z tak mocnym bólem. Oczywiście telefonu zwrotnego nie było , od 14 do 18 dzwoniłam co chwilę , Pani nie odebrała telefonu! Jak dla mnie to kpina, aby pacjenta tak potraktować! Po tylu godzinach udałam się do innej kliniki, aby uzyskać pomoc. Ząb przy tak dużym stanie zapalnym był do usunięcia. Lekarze byli mocno zdziwieni, że tej pomocy nie uzyskałam u lekarza ,który leczenie rozpoczął i nie zakończył, a to tylko przez Panią w recepcji i jej kompletne ignorowanie pacjenta! Po poniższych komentarzach widać, że pacjenci skarżą się na rejestratorkę także może czas aby przyjrzeć się pracy tej Pani oraz wyciągnac jakiekolwiek konsekwencje dla dobra innych pacjentów ?
-
Jo M-W ★☆☆☆☆
Aż ciężko mi pojąć jak Pani na recepcji może być tak niemiła, chamska i nie posiadająca minimum empatii. Moja cała rodzina była pacjentami p. Marty co najmniej od 12 lat. Również córka robiła aparat u Tsykiela. Wiadomo, że to nie było za darmo. Dzisiaj zadzwoniłam z bólem zęba z prośbą o umówienie mnie ASAP do dr. Marty, na co Pani z recepcji zaproponowała mi termin 20 września -podkreślam, że z bólem zęba. Powiedziałam, że nie mogę tyle czekać na co otrzymałam odpowiedź zwrotną cyt: „ A co ja Pani a to poradzę? Ja mam Pani zrobić tego zęba??” Dla mnie to jest niedopuszczalne to mało powiedziane. Czy rzeczywiście w przypadku pilnych zdarzeń swoich pacjentów nie ma żadnej innej procedury tylko cierpiący pacjent ma cierpieć przez kolejne kilkadziesiąt dni? Kto wróci do takiej kliniki? Klinika powinna dbać o swoich pacjentów, a lekarz w sytuacjach nagłych im pomagać i zostawać dłużej, jeśli jest taka konieczność. Pani Marta zawsze była dla mnie przesympatyczna, przemiła i ciężko mi uwierzyć, że w trudnej sytuacji mogła mnie zwyczajnie olać. Tak się czuje, bo rozumiem, że recepcjonistka współpracuje z lekarzem przecież. Czy rzeczywiście pacjenci to tylko banknot, bez imienia nazwiska? Nigdy wcześniej tak nie miałam i nigdy Pani Marta mnie tak nie potraktowała. Nie rozumiem tej sytuacji. Siedzę z bólem zęba, zdenerwowana, mocno rozczarowana, zawiedziona…. Dentysta jest jak ginekolog, niechętnie się go zmienia i długo buduje się zaufanie. Ja dzisiaj zostałam zmuszona do szukania nowego. Pani z recepcji to myśli, że to są czasy PRL, a zęby są robione za darmo. Empatia to nie jest Pani mocna strona z całą pewnością. Nie rozumiem jak można tak traktować ludzi z bólem. Karma wraca! Do Pani Marty- jest mi baaardzo przykro :( Adw do odpowiedzi Z całym szacunkiem, ale odpowiedź nijak się nie odnosi do sytuacji, którą opisałam. Sugeruję przeczytać raz jeszcze moją opinię. Nie odnieśliście się w żaden sposób do zachowania obsługi jak również do tego, że „miła” pani z recepcji nie zaproponowała żadnej alternatywy. Mogła zasugerować wizytę u innego lekarza lub cokolwiek powiedzieć, że istnieje jakaś lista rezerwowa, którą posiadacie. Nic nie usłyszałam oprócz tego, co zacytowałam wyżej. Proszę się odnieść do tej sytuacji. Z całym szacunkiem, ale takie podejście gdzie wybiórczo odpowiadacie na opinie zawiedzionych klientów niczego nie rozwiązuje. Pokazuje i podkreśla jedynie, że nie widzicie problemu i wolicie udawać, że go nie ma na zasadzie „ Jest super, jest super, więc o co Ci chodzi”. Jeden w tą czy w tą nie robi różnicy. Wychodzi na to, że w zasadzie to mi się wszystko wyobraziło i dodatkowo mam omamy słuchowe …..
-
Adam Cacek ★☆☆☆☆
Najgorsza klinika naciągają ludzi na kolejne wydatki typu dodatkowe implanty itd. Omijać szerokim łukiem wstyd żeby popełniać takie błędy jakie się u nich wykonuje.
-
Super Gol ★☆☆☆☆
Miałem umówioną wizytę, zadzwoniłem z prośbą o przyjęcie wcześniej z ogromnym bólem zęba, niestety nawet nikt nie chciał słyszeć o takiej opcji:(
-
rs st ★☆☆☆☆
100zł. za 2min. kontroli uzębienia u dziecka, gdzie wszystko musiałem się dopytać samemu, a to nie ja jestem "stomatologiem". Szkoda wyrzucone pieniądze. Pomijam fakt, że wizyta nie była na wyznaczoną godzinę. Nie polecam tych dwóch młodych pań.
-
Ireneusz Rozworski ★☆☆☆☆
,Witam.. własnie wyszedłem z tej kliniki nie polecam... Moja noga nigdy tam nie powstanie.. Nie lubie jak ktoś probuje mi wmawiać i decydować co ja mam zrobić z moimi zębami czy wyrwać czy zostawić.
-
Dominika Grzesiak ★★★★★
Nie wiem która to już moja wizyta, ale Panią Joannę powinnam polecić już dawno! Niesamowity spokój, cierpliwość i ciepło jakie bije wobec pacjenta nie zapominając oczywiście o wspaniałej sztuce lekarskiej i dokładnym rozpoznaniu problemu oraz działaniu to jedne z kilku aspektów, dzięki którym w końcu odwiedzam stomatologa z większym spokojem i bez obaw. Dziękuję i naprawdę polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stomatolog, Dentysta "CENTRUM ZDROWIA" Stargard Szczeciński?
Stomatolog, Dentysta "CENTRUM ZDROWIA" Stargard Szczeciński znajduje się przy Niepodległości 37, 73-110 Stargard, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stomatolog, Dentysta "CENTRUM ZDROWIA" Stargard Szczeciński?
Można skontaktować się z Stomatolog, Dentysta "CENTRUM ZDROWIA" Stargard Szczeciński pod numerem +48 604 340 927
Jak można dotrzeć do Stomatolog, Dentysta "CENTRUM ZDROWIA" Stargard Szczeciński?
Do Stomatolog, Dentysta "CENTRUM ZDROWIA" Stargard Szczeciński można dotrzeć, korzystając z poniższego linku