Niestety obsługa fatalna !!! Zamówiłam tort lodowy owocowy informując Panią że nie preferujemy smaku czekolady. Pani powiedziała że nie ma innego i każdy owocowy ma warstwę czekolady. Kiedy okazało się że jest jeszcze mango poprosiłam o wymianę smaków . Absolutnie nie było mowy o wywiane zamówienia , chociaż cena obydwu taka sama a torty cały czas były w lodówce. Wszystko odbywało się na zasadzie paragonu. Nie zdążyłam go nawet odebrać. Poprosiłam o rozmowę z Panią menager, która nawet nie pofatygowała się do mnie ... nie bo nie ... i usłyszałam że mogłam sobie doczytać skład na lodówce .... szkoda bo do tej pory wydawało mi się, że fajnie jest poradzić się " sympatycznej " sprzedającej !!! SZKODA
Zdjęcia
Opinie
-
M M ★☆☆☆☆
-
****** ★★★★★
Nie tylko lody :) Nie ma lepszej latte! Piję ostatnio tak często, że kojarzę już wszystkie, cieżko pracujące tutaj dziewczyny. Jeśli komuś się wydaje, że to lekka praca, to niech tylko krytycznie posiedzi i popatrzy. Ekipa nie ma czasu praktycznie na nic. Lody ponoć dobre, a nawet bardzo słodkie (ja nie jadam). Niektórym klientom przy zakupie brakuje osobistej słodyczy, więc powinni tu wpadać częściej. Dzięki, że jesteście. Fajny punkt w Felicity z dobrą kawą.
-
Traveler Maxxx Drone Photo ★★☆☆☆
Lody pyszne ale gałki najmniejsze w Lublinie. Może niech manager Gryczana zajedzie do Bosko na deptaku i zobaczy jakie tam są porcje. Nawet dziecko mówi że gałki mniejsze niż najmniejsze.
-
QuCom X ★★★★★
Plusy: + niesamowicie pyszne lody + przepyszne sorbety + miła obsługa + ceny są OK Naprawdę bardzo bardzo polecam zajść i spróbować tych przepysznych lodów oraz sorbetów. Byłem wiele razy i nigdy się nie zawiodłem
-
Dominika P ★★★★★
Pyszne kawy i lody, wspaniała, sympatyczna i życzliwa obsługa. Pani Patrycja doradziła mi w wyborze, z którego byłam bardzo zadowolona. Na pewno wrócę! Polecam
-
Luiza BP ★★★★★
Malutka, bardzo przyjemna kawiarenka z miłą obsługą. Kawa pyszna, lody także, szczególnie o smaku białej czekolady. Było mało czasu, więc poprzestałam na tym, jednak następnym razem skuszę się na jeden z tych rewelacyjnie wyglądających deserów, które zamawiali inni klienci :)
-
Kacper ★★★★★
Lody są rewelacyjne, w szczególności desery lodowe. Jest ogromny wybór smaków, każdy znajdzie coś dla siebie. W lokalu jest czysto, a obsługa jest bardzo miła.
-
Paulina S ★★★★☆
Bardzo dobre kawy i desery - pięknie udekorowane, duży wybór. Miła obsługa, przyjemne miejsce :) polecam :) jedynie ceny trochę za wysokie...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Grycan - Lody od pokoleń?
Grycan - Lody od pokoleń znajduje się przy Aleja Wincentego Witosa 32, 20-315 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Grycan - Lody od pokoleń?
Można skontaktować się z Grycan - Lody od pokoleń pod numerem +48 795 525 849
Jak można dotrzeć do Grycan - Lody od pokoleń?
Do Grycan - Lody od pokoleń można dotrzeć, korzystając z poniższego linku