8.07.2025 . Zgadzam się z poniższymi opiniami, ekspedientki z z muchami w nosie , pod pretekstem awarii terminala nie przyjmowały zwrotów! Sama jestem ekspedientką w jednym ze sklepów więc dużo widzę jak patrzę i wiem jak się to odbywa. Panią było szkoda nabijac na swój nick zwrotów, przykro nam wszystkim ale zwroty to codziennosc tym bardziej kiedy są przeceny . To nie pierwsze moje zakupy w tym sklepie ale postawa obsługi taka samą , wysoka blondynka długie włosy kreski na oczach daleko jej do sprzedawcy roku! Druga Pani się starała, choć była pod presją koleżanki. Obsługa mihito Dąbrowa Górnicza, gratulacje.!
Zdjęcia
Opinie
-
A Cz ★☆☆☆☆
-
Tymoteusz ★☆☆☆☆
Panie bardzo niemiłe. Brak kultury, rzuca paragonem. Specjalnie karze czekać klijętką, aż nie załośy czipów na rzeczy zwracane. Od zawsze wszystkie panie nie miłe, możnaby powiedzieć, że pracuje za karę.
-
Magdalena Radecka ★☆☆☆☆
Popieram poprzedników, obsługa nie za miła. Na pytanie o rabat na marynarkę z urwanym guzikiem, po dłuższym czasie przyniesiono mi wymiętą i zabrudzoną od kurzu... I się odechciało z tą pomocą
-
Kate ★★★★★
Miła obsługa, wszystko na swoim miejscu. Polecam:)
-
incognito player ★★★★★
Obsługa wspaniała. Wyszłam ze sklepu zadowolona.Towaru rzeczywiście mniej niż w innych sklepach.
-
Jakub Fleszar ★★★★★
Przeczytałem opinie innych z przypadku, ponieważ szukałem numeru telefonu w celu kontaktu. I absolutnie nie zgadzam się z tymi negatywnymi. Tak się akurat składa, że w punkcie tym jestem w miarę regularnie, ponieważ żona wiele rzeczy zamawia za pośrednictwem internetu, a ja je w sklepie odbieram, oraz, co oczywiste, czasem zwracam. Obsługa zawsze dla mnie jest miła i uprzejma. Podaję numer zamówienia, albo nazwisko i temat jest załatwiony. W sklepie zawsze jest porządek (może dlatego ktoś trafił na mop - po prostu regularnie zmywana jest podłoga...). Jedyne co mogę zarzucić, to że klientki robią straszny bałagan. Obsługa, jak sama nazwa wskazuje, jest do obsługi klientek, a nie sprzątania po klientkach rozwalonych i przekopanych ciuchów. Biorę z wieszaka/półki, odkładam na wieszak/półkę. To jest proste jak "budowa cepa". Tylko nie wiem czy problem z odkładaniem rzeczy, to problem obsługi, czy klientek, które w taki właśnie sposób okazują brak poszanowania pracy innych ludzi, a co za tym idzie fundamentalne braki w wychowaniu. Co do rozliczania... Nigdy nie było najmniejszego problemu. Zawsze wszystko się zgadza, co do grosza. A nawet gdyby się nie zgadzało, to z zasady zakładam drobny błąd/niedopatrzenie, a nie próbę oszustwa... na 10 złotych... Że niby co z tą "dychą" obsługa zrobi? Życie sobie na nowo ułoży? Pozdrawiam :)
-
Kasia Kasieńka ★☆☆☆☆
Mały wybór towaru. W sobotę o godzinie 9:30 na środku sklepu walnięty wielki mop. Obsługa niemiła, nie odpowiada na "dzień dobry". A jeśli robi się zwrot ze sklepu internetowego,to czysta masakra. Ogromny foch, że klient ma czelność przyjść i coś oddać. Dwa razy oddawałam i dwa razy Pani pomyliła się w obliczeniu ile ma mi oddać o 10 zł na swoją korzyść. Nie polecam. Zastanawiam się dlaczego w mohito sklep online ma możliwości zwrotu towaru tak jak w Reserved (odbiór przez kuriera z domu)???? Zarówno mohito jak i Reserved należą do grupy LPP.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mohito?
Mohito znajduje się przy Będzińska 80, 41-250 Czeladź, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mohito?
Można skontaktować się z Mohito pod numerem +48 785 003 267
Jak można dotrzeć do Mohito?
Do Mohito można dotrzeć, korzystając z poniższego linku