Opinie

  1. A Cz ★☆☆☆☆

    8.07.2025 . Zgadzam się z poniższymi opiniami, ekspedientki z z muchami w nosie , pod pretekstem awarii terminala nie przyjmowały zwrotów! Sama jestem ekspedientką w jednym ze sklepów więc dużo widzę jak patrzę i wiem jak się to odbywa. Panią było szkoda nabijac na swój nick zwrotów, przykro nam wszystkim ale zwroty to codziennosc tym bardziej kiedy są przeceny . To nie pierwsze moje zakupy w tym sklepie ale postawa obsługi taka samą , wysoka blondynka długie włosy kreski na oczach daleko jej do sprzedawcy roku! Druga Pani się starała, choć była pod presją koleżanki. Obsługa mihito Dąbrowa Górnicza, gratulacje.!

  2. Tymoteusz ★☆☆☆☆

    Panie bardzo niemiłe. Brak kultury, rzuca paragonem. Specjalnie karze czekać klijętką, aż nie załośy czipów na rzeczy zwracane. Od zawsze wszystkie panie nie miłe, możnaby powiedzieć, że pracuje za karę.

  3. Magdalena Radecka ★☆☆☆☆

    Popieram poprzedników, obsługa nie za miła. Na pytanie o rabat na marynarkę z urwanym guzikiem, po dłuższym czasie przyniesiono mi wymiętą i zabrudzoną od kurzu... I się odechciało z tą pomocą

  1. Kate ★★★★★

    Miła obsługa, wszystko na swoim miejscu. Polecam:)

  2. incognito player ★★★★★

    Obsługa wspaniała. Wyszłam ze sklepu zadowolona.Towaru rzeczywiście mniej niż w innych sklepach.

  3. Jakub Fleszar ★★★★★

    Przeczytałem opinie innych z przypadku, ponieważ szukałem numeru telefonu w celu kontaktu. I absolutnie nie zgadzam się z tymi negatywnymi. Tak się akurat składa, że w punkcie tym jestem w miarę regularnie, ponieważ żona wiele rzeczy zamawia za pośrednictwem internetu, a ja je w sklepie odbieram, oraz, co oczywiste, czasem zwracam. Obsługa zawsze dla mnie jest miła i uprzejma. Podaję numer zamówienia, albo nazwisko i temat jest załatwiony. W sklepie zawsze jest porządek (może dlatego ktoś trafił na mop - po prostu regularnie zmywana jest podłoga...). Jedyne co mogę zarzucić, to że klientki robią straszny bałagan. Obsługa, jak sama nazwa wskazuje, jest do obsługi klientek, a nie sprzątania po klientkach rozwalonych i przekopanych ciuchów. Biorę z wieszaka/półki, odkładam na wieszak/półkę. To jest proste jak "budowa cepa". Tylko nie wiem czy problem z odkładaniem rzeczy, to problem obsługi, czy klientek, które w taki właśnie sposób okazują brak poszanowania pracy innych ludzi, a co za tym idzie fundamentalne braki w wychowaniu. Co do rozliczania... Nigdy nie było najmniejszego problemu. Zawsze wszystko się zgadza, co do grosza. A nawet gdyby się nie zgadzało, to z zasady zakładam drobny błąd/niedopatrzenie, a nie próbę oszustwa... na 10 złotych... Że niby co z tą "dychą" obsługa zrobi? Życie sobie na nowo ułoży? Pozdrawiam :)

  1. Kasia Kasieńka ★☆☆☆☆

    Mały wybór towaru. W sobotę o godzinie 9:30 na środku sklepu walnięty wielki mop. Obsługa niemiła, nie odpowiada na "dzień dobry". A jeśli robi się zwrot ze sklepu internetowego,to czysta masakra. Ogromny foch, że klient ma czelność przyjść i coś oddać. Dwa razy oddawałam i dwa razy Pani pomyliła się w obliczeniu ile ma mi oddać o 10 zł na swoją korzyść. Nie polecam. Zastanawiam się dlaczego w mohito sklep online ma możliwości zwrotu towaru tak jak w Reserved (odbiór przez kuriera z domu)???? Zarówno mohito jak i Reserved należą do grupy LPP.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mohito?

Mohito znajduje się przy Będzińska 80, 41-250 Czeladź, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mohito?

Można skontaktować się z Mohito pod numerem +48 785 003 267

Jak można dotrzeć do Mohito?

Do Mohito można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements