Opinie

  1. Aldona Borcuch ★★★★★

    Obsługa najpierw - pana Krzysztofa bardzo profesjonalna, pomocna, wspaniałe doradził i pomógł w wyborze suszarki. Dodatkowo wszystko wytłumaczył. Drugi sprzedawca ( nie zapamiętałam imienia) genialnie doradził w sprawie ekspresu do kawy - bardzo miły i pomocny. Polecam i na pewno tu wrócimy

  2. Paweł Krajewski ★☆☆☆☆

    Ogólnie obsługa całkiem spoko. Niestety nie wszyscy nadają się do tej pracy. A jedna osoba może wpływać na wizerunek całego personelu. Prym wiedzie tu P.Agnieszka. Sprawia wrażenie jakby pracowała za karę. Gburowata i niemiła. I nie piszę tutaj o obsłudze swojej osoby tylko wielu innych klientów. Spędziłem w sklepie dobrą godzinę czekając na załatwienie swojej sprawy i przez ten czas miałem okazję obserwować chamskie zachowanie tej Pani w stosunku do klientów.

  3. Karina Mazur ★☆☆☆☆

    Z całego serca nie polecam. Obsługa klienta przez doradcę bardzo lekceważąca i na bardzo słabym poziomie, a przynajmniej młody chłopak z tatuażem na ręku (bodajże Kamil o ile dobrze zapamietalam). Rozumiem różnego rodzaju targety do wyrobienia, ale szacunek do klienta powinien stać na pierwszym miejscu. Czy wrócę? Moze i tak, ale tylko żeby odebrać zamówienie złożone online... Warto zwrócić uwagę na standard obsługi klienta, jeżeli nie chcecie odstraszać klientów..

  1. Dominik Piłat ★★★★★

    Polecam serdecznie sklep Mediaexpert w Kraśniku, a szczególnie Panią Agnieszkę. W ostatnim czasie oraz przeciągu ostatniego roku zarówno dokonywałem zamówień/zakupów jak i kilku zwrotów, Pani Agnieszka jest niezastąpiona. Nie jest jej straszny żaden problem czy błąd ze strony klienta/systemu, sama obsługa sklepu już jest ogromnie miła i widać że są tu też z pasji, ale Panią Agnieszkę polecam szczególnie :). MediaExpert w Lublinie oraz sama wiedza czy nawet otwarcie/chęć po prostu pomocy klientowi nie porównuje się do tej Pani Agnieszki oraz punktu w Kraśniku. Pani z infolinii oddzwaniając po kilku godzinach powiedziała mi dosłownie cytując, że „szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam się z czymś takim” i że nie można tutaj nic zrobić bo system po prostu nie pozwala, Pani Agnieszce nic nie jest straszne - złoty pracownik.. oraz człowiek :)

  2. Filip Kotulski ★★★★★

    Zakup sprzętu AGD do zabudowy w tym sklepie był dla mnie wyjątkowo pozytywnym doświadczeniem. Na szczególne wyróżnienie zasługuje sprzedawca, Krzysztof który od samego początku wykazał się ogromną wiedzą i profesjonalizmem. W bardzo przystępny sposób wyjaśniał wszystkie różnice pomiędzy poszczególnymi modelami, zwracał uwagę na szczegóły techniczne, a jednocześnie potrafił doradzić najlepsze rozwiązania praktyczne, dopasowane do moich potrzeb i możliwości kuchni. Jego cierpliwość, umiejętność słuchania i indywidualne podejście sprawiły, że cały proces wyboru sprzętu przebiegł bez stresu i w przyjaznej atmosferze. Dzięki temu miałem pewność, że podejmuję właściwą decyzję i inwestuję w produkty, które będą mi dobrze służyć przez lata. Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji i zaangażowania sprzedawcy – rzadko spotyka się osoby z taką pasją i wiedzą. Z pełnym przekonaniem mogę polecić zarówno sklep, jak i obsługę, która stoi na najwyższym poziomie. To miejsce, do którego z przyjemnością będę wracał na kolejne zakupy.

  3. Paweł Stachyra ★☆☆☆☆

    Sprzęt nie jest nowy a tak naprawdę powystawowy. Prawie cały towar to powystawówka (palcowana, użytkowana w celu zademonstrowania, chodzi non stop a potem sprzedają z pułki aby wytrą kurz) Reklamacja to fikcja odrazu dobry wujek z brodą stwierdza że uszkodzenie mechaniczne od tak bez najmniejszej znajomości sprzętu. Rzekoma wysyłka sprzętu nie była konieczna na podstawie zdjęcia. Experty pełną gębą.Nigdy więcej nie zjawie się w tym ani pozostałych sklepach z darma racji expertów. Wybierajcie inne sklepy a jest ich dużo w naszym mieście.

  1. Sandra Kaźmirak ★☆☆☆☆

    Nie polecam zakupów w tym sklepie. Pracownicy nie mają wiedzy o sprzedawanych przez nich produktach. Ich jedynym celem jest nawciskanie jak największej ilości dodatków np. ochrony ekranu, folii ochronnej. Kupując smartwatcha pracownik obsługujący mnie namówił mnie na dodatkowy zakup folii ochronnej, która jak mówił podlega dwuletniej gwarancji cokolwiek by się nie stało. Po dwóch tygodniach, na folii pojawiły się bąble a sama folia przesunęła się poza obrys ekranu. Zgodnie z tym, co powiedziano mi podczas zakupu poszłam, aby wymienić folię co okazało się niemożliwe ponieważ jak się okazało folia, która się przesunęła nie podlega reklamacji. Jak sam kierownik stwierdził "folia zamokła i dlatego się przesunęła, a to nie podlega gwarancji", oczywiście podczas zakupu nie zostałam poinformowana o tym, że folia nie może zostać zamoczona ponieważ absolutnie bym jej nie kupiła, ze względu na to, że nie po to kupuje zegarek wodoodporny z możliwością pływania z nim, żeby nie móc z tego korzystać. Kierownik oczywiście uważa, że pracownik "nie jest w stanie o wszystkim powiedzieć" i reklamacja jest niezasadna a ja użytkowałam zegarek źle (folia zamokła od deszczu). Kierownik również dodał, ze informacje o tym, co obejmuje gwarancja jest na paragonie. Natomiast paragon dostałam już PO ZAKUPIE gdy folia była już założona na zegarek. Nie polecam zakupów w tym sklepie, szkoda nerwów i pieniędzy, lepiej wybrać się do Lublina, gdzie jest większy wybór i pracownicy są kompetentni.

  2. Janusz Wolszczak ★☆☆☆☆

    Nie polecam, pracownicy kompletnie nie wiedzą co sprzedają i wciskają klientom pierwszy lepszy produkt tylko po to żeby wziąć premię. W tamtym tygodniu chciałem kupić odkurzacz antyalergiczny z filtrem HEPA pracownik powiedział że mają bardzo dobry i dobrze sprzedający się ale muszą go zamówić bo nie mają na stanie, mało tego pytałem się dwa pracy przy zamówieniu czy jest tutaj owy filtr Pani stwierdziła że tak. W tym tygodniu przyszedł odkurzacz Pani pracownik sprawdziła przy mnie czy działa i podczas płacenia zapytałem się kolejny raz o ten filtr i kolejny raz dostałem informację że tak. Na drugi dzień zacząłem czytać na stronie media expert, na allegro na Google oraz na stronie producenta i nigdzie nie znalazłem informacji że owy produkt posiada dany filtr...

  3. Marcin Dąbrowski ★☆☆☆☆

    Witam, Przyszedłem po fachową poradę i zakup wyposażenia do nowego mieszkania a wyszedłem bardzo zniesmaczony tragiczną obsługą. Podczas rozmowy ze Sprzedawcą poczułem się jak niechciana osoba, potraktowano mnie jakbym był z innej planety (wiem jak należy rozmawiać z klientem, gdyż jestem Dyrektorem Sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem), a tutaj takie podejście.Następnego dnia podczas kolejnej mojej wizyty i próby wymiany dzień wcześniej zakupionej suszarki na inny model zostałem bardzo źle potraktowany przez Pana kierownika. Cwaniactwo, brak elastyczności, brak jakiejkolwiek chęci wpółpracy tego Pana z klientem w takich czasach to coś niesamowitego. Pouczanie klienta, że przed przyjściem do sklepu muszę najpierw sprawdzić cenę na stronie, przeczytać ustawę o zwrotach towarów, regulamin produktów objętych prawem zwrotu to jakiś żart. Z taką obsługą oraz podejściem szybko straci klientów (jestem tego przykładem). Nie polecam tego sklepu, jaki kierownik tacy sprzedawcy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Media Expert?

Media Expert znajduje się przy Balladyny 1, 23-204 Kraśnik, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Media Expert?

Można skontaktować się z Media Expert pod numerem +48 814 587 080

Jak można dotrzeć do Media Expert?

Do Media Expert można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements