Atmosfera? Rewelacyjna. Zajęcia? Prowadzone tak, że chce się na nie wracać. Organizacja? Bez zarzutu! Dla mnie to zdecydowane 5 gwiazdek.
Opinie
-
Mikołaj Wolak ★★★★★
-
Ihor Kokoszka ★★★★★
Zapisałem się na kurs projektowania wnętrz. Prowadzący pracuje w branży, pokazuje realne projekty zamiast tylko teorii.
-
Alan Baron ★★★★★
Jeśli ktoś szuka miejsca, w którym można naprawdę rozwinąć swoje artystyczne skrzydła, to Instytut Lubelski Architektury i Sztuki zdecydowanie spełnia takie oczekiwania.
-
Eugenia Broda ★★★★★
Zapisując się do LIAS miałam mieszane uczucia, ale tempo pracy, konstruktywne uwagi i autentyczne wsparcie sprawiły, że mój portfolio nabrało charakteru. Zdecydowanie polecam jeśli chcesz czegoś więcej niż zwykłej szkoły.
-
Aneta Duda ★★★★★
Zapisałam się na kurs przygotowawczy do egzaminów na architekturę. Wykładowcy naprawdę wiedzą co robią. Najbardziej przydały mi się symulacje egzaminów, bo mogłam zobaczyć jak to wygląda w praktyce. Materiały dostałam w cenie i mogłam korzystać z pracowni multimedialnej. Dodatkowo dostałam darmowe godziny fakultatywne. Polecam wszystkim i zostawiam 5*.
-
Jacek Nowicki ★★★★★
Na zajęcia uczestniczyłem rok i bardzo chwalę sobie ten okres. Nidy wcześniej nie miałem do czynienia z rysunkiem, a u was nauczyłem się wszystkiego od podstaw, bez presji, w fajnej atmosferze mogłem odkrywać krok po kroku swój talent.
-
Kamil Kucoń ★★★★★
Na lekcjach poznałem dużo świetnych osób oraz technik. Zajęcia przyczyniły się do rozwoju mojej kreatywności i nauczyłem się naprawdę dobrze rysować. Nauczyciele w przyjemny sposób przekazywali nam wiedzę i prowadzili zajęcia. Każda lekcja była super zorganizowana, bo żaden z uczniów nigdy nie narzekał. Polecam zdecydowanie.
-
Ula Wilk ★★★★★
Świetna szkoła rysunku. Po 2 latach nauki udało mi się bardzo dobrze przygotować do egzaminów wstępnych na architekturę wnętrz ASP we Wrocławiu. Dzięki tej szkole dzisiaj mogę studiować na wymarzonym kierunku.
-
Dagmara Duraj ★★★★★
Profesjonalne podejście do uczniów, nauczyciele są nastawieni na oryginalne zajęcia, na kreatywne szkolenia i warsztaty. Właśnie dlatego wybrałam ten Instytut. Chętnie przychodzę na zajęcia, nie narzekam na nudę i wiele z nich wynoszę. O taką szkołę i naukę mi chodziło. To była dobra decyzja.
-
Witold Panasiuk ★★★★★
Na waszych zajęciach naprawdę wiele się nauczyłem. Dziękuję wam za przekazanie mi tak dużo przydatnej wiedzy i odpowiednie przygotowanie mnie do egzaminu. To wszystko to zasługa wspaniałych nauczycieli pracujących w tej szkole. Są profesjonalni, cierpliwi, bardzo pomocni, uważni i indywidualnie traktują każdego z uczniów. Każde zajęcia były prowadzone w miłej i luźnej atmosferze. Dzięki temu czułem, że te zajęcia nie są moim obowiązkiem, tylko uczestniczyłem w nich z wielką przyjemnością. Dziękuję wszystkim za przemiło spędzony czas i ogrom przydatnej wiedzy. Uczenie się rysunku to była dla mnie wielka przyjemność. Świetna szkoła, którą polecam każdemu! Jestem pewny, że będziecie tak samo zadowoleni jak ja i uda się wam dostać na tą wymarzoną uczelnię.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lubelski Instytut Architektury i Sztuki?
Lubelski Instytut Architektury i Sztuki znajduje się przy Przedwiośnie 2, Czuby, 20-533 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lubelski Instytut Architektury i Sztuki?
Można skontaktować się z Lubelski Instytut Architektury i Sztuki pod numerem +48 501 026 914
Jak można dotrzeć do Lubelski Instytut Architektury i Sztuki?
Do Lubelski Instytut Architektury i Sztuki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku