Opinie

  1. Bernadeta ★★★★★

    Witam. Zamówiłam plecak firmy Anekke. Na żywo wyglada jeszcze lepiej niż na zdjęciu,jest poprostu bardzo ładny.Towar był starannie zapakowany, nawet na szelkach plecaka była folia. Nie jest to mój pierwszy zakup jeśli chodzi o firmę Anekke. Jedno trzeba przyznać produkty tej marki są bardzo ciekawe,urocze,mnóstwo wzorów,dopracowane detale,wszystko wykonane na najwyższym poziomie :))) Nawet najbardziej wymagajaca klientka znajdzie cos dla siebie....Serdecznie polecam :)))

  2. Tomasz Sender ★★★☆☆

    Byle jak. Paczka przyszła praktycznie nie zamknięta, zaklejona taśmą tak niechlujnie, że jedna połówka tektury w ogóle nie trzymała. Można było po prostu otworzyć. Na szczęście kurierowi torebki się chyba nie podobały... Towar w środku wrzucony jak jakieś worki, w brzydkich pomiętych torbach recyklingowych. Zona sobie kupiła torebki po 350 pln a wygląda to jakby ktoś to pakował na śmietniku.

  3. Magdalena Barwicka ★★★★★

    Opinia dotyczy sklepu internetowego: zamawiałam torebkę hiszpańskiej marki Anekke i wszystko jak najbardziej w porządku. Zamówienie z piątku - dostawa we wtorek z rana. Przesyłka kompletna, porządnie spakowana. Dobry kontakt via e-mail z obsługą. Jestem bardzo zadowolona. Zapewne wrócę po coś jeszcze;-)

  1. Beata Kadłubicka ★★★★★

    Kupuję w sklepie od lat.Zawsze miła obsługa; świetny asortyment począwszy od butów aż po torebki.Pan Piotr niezawodny .Jeden z lepszych sklepów w Kętach.Bardzo polecam .

  2. Sylwia Borycka ★★★★★

    Zamawiałam u nich tylko towary z firmy anneke, w sklepie internetowym. O innych produktach nie mogę się wypowiedzieć. O sklepie stacjonarnym również. W sklepie internetowym nieaktualna oferta biżuterii anneke. W czwartek zamawiam torebkę, portfelik i pierścionek. Szybki kontakt od firmy. Brak wybranego pierścionka. Ok. Rozumiem. Dziś przeglądam aktualna ofertę. Pierścionek tam jest. 0 co chodzi? Torebki, którą zamówiłam, już nie widzę. Więc ktoś to aktualizuje ale niedokładnie. Brak breloczka przy zamówionej torebce. A właśnie za te dodatki kocham produkty anneke. Portfelik ok. Za obsługę i szybkie dostawy trzy gwiazdki. Ale zraziłam się. A szkoda. Bo miałam nadzieję na dłuższą współpracę z tą firmą. Edit: Brelok dotarł, dziękuje za szybką reakcję na moją opinię i uaktualnienie oferty sklepu internetowego. Daję Państwu 5 gwiazdek :)

  3. Ireneusz Pawica ★★★★★

    Fantastyczny sklep z obuwiem. Szczególnie dobrze zaopatrzony w obuwie damskie. Piękne nowoczesne wzory. Buty na każdą okazję. Miła obsługa znająca się na rzeczy. Sprzedaż stacjonarna i internetowa

  1. Iwona Kozyra ★★★★★

    Polecam. Obsługa bardzo pomocna i elastyczna. Super podejście do klienta. Specjalnie z Bielsko-Biała przyjeżdżam do tego sklepu na zakupy i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.

  2. Elżbieta Kopyto ★☆☆☆☆

    Zakupiłam torebkę która na następny dzień byla w promocji Zadzwoniłam z zapytaniem czy nie ma możliwości negocjacji ceny . Mogłam zwrócić towar i zamówić . I bardzo żałuje bo obsługa poinformowała mnie że ten towar jest już niedostępny mimo że 10 minut wcześniej był.

  3. Gosia P ★☆☆☆☆

    Odradzam zakupy w tym sklepie. Na stronie maja informacje, że jeśli zamówi się do 11:00 i wybierze kuriera dodatkowo płatnego 15 zł, zamówienie zostanie wysłane w przeciągu 24 h. Niestety to kłamstwo, naciągają tylko na dodatkowe koszty. Zamówienie złożyłam 12.11 rano a do dziś nie mam przesyłki. Poprosiłam o zwrot 15 zł dodatkowych kosztów za kuriera bo nie wywiązali się z terminu dostarczenia to nie odpowiadają na moje @. Jedynie dostałam @, ze zamówienie wysłali 13.11 co jest kłamstwem bo po numerze przesyłki sprawdziłam, że jedynie wygenerowali kod do nadania przesyłki.... TRAGEDIA.

  1. Joanna Michałek ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Bardzo nieprofesjonalny sklep, nieprawdziwe informacje na stronie oraz w trakcie kontaktu z obsługą klienta. Zamówiłam i opłaciłam buty, by po chwili otrzymać informację, że nie ma ich obecnie w magazynie, ale będą domówione "do dwóch tygodni". Po dwóch tygodniach zapytałam o status mojego zamówienia. Okazało się, że butów nie tylko nie ma w magazynie, ale dopiero "trafiły do produkcji".

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ale BUTY?

ale BUTY znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 1, 32-650 Kęty, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ale BUTY?

Można skontaktować się z ale BUTY pod numerem +48 693 361 444

Jak można dotrzeć do ale BUTY?

Do ale BUTY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements