Equishop to miejsce, do którego chce się wracać! Obsługa jest nie tylko profesjonalna, ale też wyjątkowo miła i pomocna. Sklep oferuje ogromny asortyment produktów wyłącznie topowych marek, dzięki czemu zawsze można znaleźć tu wszystko, czego potrzeba — i to w najwyższej jakości. Zdecydowanie polecam! ☺️
Zdjęcia
Opinie
-
Zuzanna Jezierna ★★★★★
-
Ola Wandzioch ★★★★★
Kupiłam w sklepie wymarzony kask i trafiłam na obsługę pani Oli, lepiej trafić nie mogłam. Pani Ola doradziła mi perfekcyjnie, z ogromną cierpliwością i wiedzą oraz czułam się zaopiekowana na każdym etapie zakupu. Jest tak sympatyczna i profesjonalna, że zakup był czystą przyjemnością a ja wyszłam ze sklepu z uśmiechem :) (Jakby Pani Ola sprzedawała samochody to z pewnoscią też bym kupiła ;p)
-
Nel Urbańczyk ★★★★★
Dziś byłam w tym sklepie na black friday super sklep i świetne ceny. Szeroki wybór całego asortymentu, przez to że było wiele kasków wybrałam mój wymarzony ! I bardzo polecam panią z czarnymi włosami w kucyku mam nadzieję że jeszcze się z nią zobaczę , kupiłam ten kask co ma pani. 29.11.2025
-
Tina ★★★★★
Cudowny sklep, bogaty asortyment, rodzinna atmosfera, profesjonalne doradztwo. Sklep do którego zawsze wracam z uśmiechem na ustach, i który zawsze godnie reprezentuję na zawodach nosząc logowana odzież
-
Inki ★★★★☆
Sklep jest bardzo przestronny, a obsługa bardzo miła i pomocna. Znajdziemy tam sprzęt popularnych marek jak eskadron, prestige czy samshield. Sklep jest idealny dla osób które szukają odzieży na zawody, gdyż wybór jest ogromny. Jednak mimo ilości oferowanego sprzętu, po wizycie tam czuje duży niedosyt. Zdecydowanie brakuje tam podstawowych przedmiotów stajennych oraz takich jak sprzęt do pracy z ziemi (haltery, liny), czy sprzęt z niższych półek, który klienci często kupują do tzw. "ciurania". Jeśli ktoś ma mniejszy budżet to w tym sklepie raczej będzie bardzo ciężko kupić coś z niższego przedzialu cenowego. Nie mówię że to źle, ale dobry sklep jeździecki powinien oferować szeroki wybór produktów zarówno z wyższej jak i z niższej półki cenowej.
-
Julia Filipek ★★★★★
Nie mogę powiedzieć nic na temat obsługi klienta itp. ponieważ rzeczy z tego sklepu otrzymałam na święta. Mogę jedynie powiedzieć, że sprzęt świetny. Służy mi i mojej klaczy. Jestem bardzo zadowolona. Za niedługo na pewno coś zamówię lub osobiście odwiedzę sklep. Bardzo polecam ;-)
-
Anna Pohl ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam tego sklepu internetowego. To były moje drugie, ale ostatnie już zakupy. W dniu 22.11.2022 r, zamówiłam dla dziecka termobuty i rękawiczki jeździeckie. Po licznych zapytaniach, obsługa sklepu internetowego poinformowała mnie w dniu 13.12.2022 r., że wciąż czeka na rękawiczki, więc wyśle jedynie termobuty, a za rękawiczki otrzymam zwrot środków. Po wielu ponagleniach, zapytaniach, czy do wiosny otrzymam moje zamówienie, przesyłka dotarła do mnie dopiero15.12.2022 r. Mimo wcześniejszych ustaleń z pracownikiem sklepu, otrzymałam jednak również zamówione rękawiczki (pomimo tego, że poinformowano mnie, że otrzymam zwrot środków za nie i zdążyłam zakupić rękawiczki w innym sklepie). Rękawiczki odesłałam i wciaż czekam na zwrot pieniędzy. Reasumując, zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie jeździeckim, z uwagi na baaaaardzo długi czas oczekiwania i niekompetencję ze strony pracowników sklepu internetowego.
-
Klaudia Knez ★☆☆☆☆
Obsługa sklepu internetowego na bardzo niskim poziomie. Fakt, ze Pani na infolinii bardzo uprzejma, ale sam proces wysyłki do poprawy. Najpierw nie zauważyli mojej płatności i upominali się tydzień o opłacenie zamówienia, które było opłacone praktycznie od razu po złożeniu telefonicznie zamówienia. Wina oczywiście była po mojej stronie bo zapłaciłam blikiem nie informując o tym, że to zrobiłam. Śmiech na sali, to nie ja mam pilnować czy macie zaksięgowaną moją płatność, tylko Wy. Ja zamówienie opłaciłam w każdym razie. Po wyjaśnieniu telefonicznie ich niedopatrzenia paczka została wysłana, ale szkoda, że za pobraniem… OPŁACONĄ paczkę Państwo wysłali za pobraniem. Z całym szacunkiem, ale nie będę dwa razy płacić za towar. Na infolinii tylko usłyszałam ze się koleżanki pomyliły przy nadaniu. To pokazuje Wasze nieprofesjonalne podejście do klienta i brak jakichkolwiek starań, aby niezadowolenie z usługi zmniejszyć. Jedynie „przepraszam, do widzenia”. Bardzo nie polecam zamówień przez telefon w tej firmie. To były pierwsze i ostatnie zakupy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Equishop?
Equishop znajduje się przy Aleja Wojciecha Korfantego 105, Wełnowiec, 40-161 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Equishop?
Można skontaktować się z Equishop pod numerem +48 327 824 568
Jak można dotrzeć do Equishop?
Do Equishop można dotrzeć, korzystając z poniższego linku