Połowa personelu niekompetentna sprzęt miał być do odbioru na następny dzień i cisza. Zrobione na darmo kilometry nie polecam już lepiej przejść się parę metrów dalej do mediaexpert gdzie kiedyś obsługa to był klops a w RTV był profesjonalizm teraz jest na odwrót.
Zdjęcia
Opinie
-
Vaekeer ★☆☆☆☆
-
Mar Mar ★☆☆☆☆
Moje doświadczenie było bardzo trudne i stresujące. Przy odbiorze sprzętu z ubezpieczenia okazało się, że sklep nie ma procedury pozwalającej zweryfikować realnego właściciela sprzętu, tylko kieruje się wyłącznie danymi z polisy ubezpieczeniowej. W mojej sytuacji laptop został kupiony przeze mnie natomiast ubezpieczenie wykupiła inna osoba. Sprzęt zaginął w transporcie, a sklep poinformował mnie, że wyda odtworzeniowy laptop osobie z polisy, mimo że nie jest ona właścicielem rzeczy. Mam nadzieje ze w przyszłości sklep wypracuje procedury chroniące właścicieli sprzętu, a nie tylko osoby widniejące w systemach ubezpieczeniowych. Obsługa kierownika nie miła! Nie polecam
-
Yankes ★☆☆☆☆
Ekipa pań to jakaś tragedia, stoją jak święte krowy na środku sklepu i zbywają klienta jak tylko ma jakiś problem ze sprzętem.
-
Marlena Sobańska ★☆☆☆☆
Obsługa fatalna chciała. Wymienić folię na gwarancji na środku sklepu stało kilka pracowników lecz jak usłyszeli o reklamacji powiedzieli ,że trzeba czekać na jakiegoś pracownika. Czekałam i się nie doczekałam nikt do mnie nie podszedł a państwo na sklepie stali i sobie świetnie rozmawiali super się bawili. Nie polecam tam chodzić najgorsza obsługa.polecam sklep w galerii Chełm tam jest obsługa przemiła
-
Monika Bas ★☆☆☆☆
Jedna gwizadka bo mniej się nie da. Zakupiłam kuchenkę gazowo - elektryczną Beco . Przyszła pogięta i poobijana - zgłosiłam reklamację, przez dwa dni nikt się ze mną nie skontaktował. Po moim telefonie na infolinię dowiedziałam się, że mają dwa tygodnie na realizację. Super dwa tygodnie bez kuchni. Nie polecam tego sklepu i nie chodzi o ten konkretny tylko ogólnie całą markę RTV Euro AGD. Pani która mnie obsługiwała w sklepie stacjonarnym była bardzo miła i kompetentna, niestety obsługa posprzedazowa on-line porażka.
-
Iwona Terlecka ★★☆☆☆
Fajny towar, ale zachowanie pań pracujących w sklepie pozostawia wiele do życzenia
-
Wojtek Potrapeluk ★☆☆☆☆
Byłem stałym klientem sklepu od 4 lat, dziś się to zmieniło; nie została mi uznana reklamacja kierownik i pracownik mnie zignorowali, a w innym sklepie RTV AGD profesjonalnie załatwiono sprawę
-
mjp16 ★☆☆☆☆
Przyszliśmy w sobotę do sklepu z zakupem pralki. Byliśmy jedynymi klientami w sklepie, w którym na środku stali sprzedawcy i ewidentnie dało się odczuć, że byli zniesmaczeni, że w ogóle weszliśmy do sklepu. Po 2 minutach podszedł do nas Pan, którego poinformowaliśmy, że zepsuła się nam pralka i potrzebujemy na szybko kupić, mamy swój transport tylko prosimy o poradę, która jest najlepsza. No i tu pierwszy mikroudar. Pan informuje, że nie ma możliwości dzisiaj zakupu, można zamówić na wtorek. Pytam żeby się upewnić: a te pralki co są wystawione nie można kupić? Pan: tak, to jest tylko wystawa, nie można ich kupić i najlepiej poszukać w domu na stronie, wybrać i przyjść znowu do niego do sklepu żeby mógł zamówić. Dramat. Później pytam Pana czy jest dostępny phillips ovi smart xxl. Pan się mnie pyta co to, on o tym nigdy nie słyszał. Poszedł sprawdzić na stronie i wraca z info, że nigdy tego nie mieli i on nie wie co to. Finał był taki, że poszliśmy czarno żołtej konkurencji obok i kupiliśmy pralkę w ciągu 15 minut. Współczuję właścicielom takiej ekipy sprzedawców.
-
Jolanta Albiniak ★☆☆☆☆
Obsługa klienta wyjątkowo mało profesjonalna. Zamówienie zostało złożone w sobote z zapewnieniem odbioru zamowionego towaru we wtorek. Okazalo się że z niewiadomych przyczyn zamowienie zostalo przez sklep anulowane a nabywca nie zostal o tym powiadomiony. Dokonaliśmy nowego zamowienia przez infolinię.
-
Izabela Pałka ★☆☆☆☆
Omijać szerokim łukiem.Zakupiłam dekoder który u mnie nie daje sygnału chcialam zwrócić ale zwrotu nie przyjęli gdyż stwierdziła Pani że produkt użytkowany.Szok jak mialam sprawdzić dekoder bez podłączenia? Porażka nie Polecam sklepu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres RTV EURO AGD?
RTV EURO AGD znajduje się przy Lwowska 30, 22-100 Chełm, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do RTV EURO AGD?
Można skontaktować się z RTV EURO AGD pod numerem +48 855 855 855
Jak można dotrzeć do RTV EURO AGD?
Do RTV EURO AGD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku