Nie można w tym sklepie robić spokojnie zakupów, ponieważ cały persolen obserwuje cię na każdym kroku a tym bardziej dzieci. Chodzą za nimi w każdą alejkę jakby mieli coś ukraść. Ceny wysokie, i nie zgodne z etykietą. W mięsnym śmierdzi.
Zdjęcia
Opinie
-
Martyna Kulwicka ★☆☆☆☆
-
Aga Agnieszka ★★★★☆
Sklep fajny, miła obsługa, ale chleb słabej jakości. Dziury w środku juz nie pierwszy raz. A tani chleb nie jest!
-
Sławomir Przybył ★★★★★
Sklep.... jest zwyczajny, dobrze zaopatrzony, średnie ceny, ale liczy się miła obsługa!
-
Aleksandra Żebrowska ★☆☆☆☆
Edit: ostatni czas panie pracujące na mięsnym jak za kare (zwłaszcza starsza w okularach) Ser pokrojony jak psu, nie można odkleić plasterka bo z serem dzieją się cuda. Dodatkowo bywa tak że chcesz 20 dag a dostajesz 30 lub ponad... Edit: widzę że wspominana pani już nie pracuje, wielki plus. Za to Pani Grażynka (krótkie ciemne włoski) to powinna dostać jaka mega premie uwielbiam jej podejscie do klientów. I taka mała uwaga ciasteczka z wisienka powinny być codziennie nie tylko w piątek :/ Ogólnie polecam sklep na szybkie, male zakupy. Na większe warto wybrać się do pobliskich marketów bo ceny zawyżone. Kierownictwu polecam przyjrzeć się wysokiej blond ekspedientce, która uważa się za Bóg wie kogo, oceniając innych ludzi po wadze, obrażając od "wielkich". Widzę że już Pani Blond nie pracuje :) wielki plus :)
-
_N1ko ★★★★☆
Kupowałem kiedyś tak bułeczki i były dobre .
-
Radosław Margański ★★★★★
Bardzo dobre pieczywo. Nawet zwykła kajzerka smakuje lepiej niż gdzie indziej. Dodatkowym atutem jest bardzo miła obsługa
-
Grzegorz Stankiewicz ★☆☆☆☆
Dostawca niby był pod wskazanym adresem i nikt nie otworzył mu drzwi mimo ze w domu byla osoba która nie słyszała ani domofonu ani pukania i wzaparte broni kierowcy który leci w kulki kontakt poniżej krytyki nie polecam sklepu
-
Beata Beti ★☆☆☆☆
Przez kilka lat super robiło się tam zakupy.Przychodziłam tam nie tylko po zakupy,ale i po dobrą energię na resztę dnia.Człowiek porozmawiał,pośmiał się,pożartował.Obsługa była miła,uśmiechnięta,niestety teraz nie można tego powiedzieć o nowych Paniach.Praktycznie cały personel z małym wyjątkiem jest nowy i to już nie jest to samo.Nowe Panie są nie miłe, sprawiają wrażenie,jakby za karę tam pracowały. Strach się odezwać,albo po swojemu położyć koszyk na ladzie. Szkoda,że to już nie ten sam sklep,do którego chodziło się z przyjemnością.........
-
Paulina Lyyy ★☆☆☆☆
Kupowałam tam dzis szynkę 39.99zl/kg Pani sprawnie nakroila 4 plasterków z bloku który pokazałam resztę dołożyła zeschnietej wędliny które nawet kolorem nie przypominała nakrojonych plasterków wstyd! Myslalam że te czasy się skończyły... Nie po to wybieram taka wedlinę za konkretną cenę...żeby dostawać skrawki i zeschniete odpadki, szok! To powinno byc przecenione wtedy ktoś kupujący świadomie podjął by taka decyzję, nie polecam! Ponadto serki twarogowe odważnone i ometkowane w lodówce maja taka sama cene i ten sam kod ważenia..wydaje się dziwne żeby ktos idealnie tak samo odważył 5 serkow twarogowych...po prostu jedna(najwyższe waga) x 5 nadruków na 5 różnych porcji A co tam nikt nie zauważy... Dalej z takim nastawieniem i podejsciem to juz tylko kontrole i do zamknięcia...powodzenia ;) źle trafiliscie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Chata polska sklep spożywczy?
Chata polska sklep spożywczy znajduje się przy Ugory 23, 85-132 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Chata polska sklep spożywczy?
Można skontaktować się z Chata polska sklep spożywczy pod numerem +48 523 730 624
Jak można dotrzeć do Chata polska sklep spożywczy?
Do Chata polska sklep spożywczy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku