Opinie

  1. Przemysław Wojtecki ★☆☆☆☆

    Sklep OK, obsługa fatalna (młoda "pani"), chamska i bezczelna. Niedopuszczalne zachowanie - rzucenie resztą tak, że spadło wszystko na ziemię. Żona rano kupowała hot-doga i kawę (za "żapsy"), ekspedientka dwukrotnie zeskanowała aplikację, a kilka godzin później, podczas kolejnej wizyty w żabce oskarżyła żonę o kradzież kawy i nazwała ją złodziejką. Brak słów.

  2. Katarzyna S ★★★★★

    Polecam ten punkt. Kobieta, która tam pracuje jest o wielkim sercu. Sama ciężko pracuje i na dodatek pomaga bezdomnej kotce♥️ pomóżmy Kici razem. Razem znaczy więcej. Pozdrawiam

  3. Mateusz Mitrega ★☆☆☆☆

    „Wszystko byłoby fajnie gdyby nie dzisiejsza obsługa (Pani lat ok 35) niemiła, opryskliwa, chamska. Może właściciel powinien pomyśleć o zmianie dzisiejszego pracownika bo odstrasza klientów a Żabek w okolicy jest więcej.” Podzielam opinię. Nie polecam tej Żabki.

  1. Michał S ★★★★★

    Miła obsługa polecam

  2. Michał Wódz ★★★★★

    Najlepsza żapka ever

  3. Dawid Gryg ★★★★☆

    Miła obsługi i dobre wyposażenie sklepu jak na żabkę polecam :)

  1. lwiczka82 ★★★★★

    Zawsze sympatyczna obsługa, nie jak w innych, jakby za karę siedziały w pracy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Marka Orłowskiego 1, 85-314 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements