Opinie

  1. Anna Nowak ★☆☆☆☆

    Z przykrością muszę negatywnie ocenić obsługę w sklepie. Jestem w zaawansowanej ciąży (9 miesiąc) i to widać więc nie akceptuję tłumaczenia, że obsługa nie widzi. Trzy ostanie wizyty to niestety nerwy i stres, które na tym etapie nie powinny mieć miejsca w miedzynarodowym markecie w XXI wieku. Prośba o pomoc skończyła się paskudnymi komentarzami pani z obsługi w moim kierunku - skandaliczne zachowanie kobiety do drugiej kobiety serio. Nie polecam i mam nadzieję, że ktoś z kierownictwa zajmie się tym tematem żeby już żadna kobieta nie ważne czy w ciąży czy nie nie czuła się tak ja dzisiaj.

  2. Beata Zdrenka ★★☆☆☆

    Do samego asortymentu nie mam zastrzeżeń. Przeważnie świeży towar, sklep czysty, dobre zaopatrzenie i miła obsługa. 2 gwiazdki z powodu sytuacji z ostatniej soboty. Jak zarząd może pozwolić aby w najbardziej oblegany dzień zostawić 1 pracownika na kasach samoobsługowych? Kolejka na pół sklepu, kasy ciągle się zacinały, skanery nie działały, non stop ktoś coś reklamował bo cena na kasie niezgodna z tą na towarze, ciągle ktoś dzwonił. Żal mi było tej kobiety. Życzę aby ktoś za to odpowiedzialny sam stanął na tych kasach i zobaczył jak to jest pracować za kilku. Z powodu tej sytuacji klienci także tracili czas czekając aż w końcu ktoś ich obsłuży. To chyba nie tak ma wyglądać? To jest brak szacunku do swoich pracowników i do klientów. Skanery - nowość, która miała ułatwić zakupy. Nic z tego. Skorzystałam dwa razy i dwa razy był problem. Musiałam i tak zeskanować wszystko ręcznie. Ostatnia sprawa: promocje. Np na masło. W kasie dowiadujesz się, że owszem była promocja ale na masło którego już nie ma. Została pomarańczowa karteczka na innym, droższym :).

  3. Yuliia Pedenko ★★☆☆☆

    Zawsze byłа zadowolonа z obsługi w tym sklepie, aż do dziś. Proszę zwrócić uwagę na dział mięsny. Kiedy poprosiłem ją o zważenie 6 bezkostnych udek kurczaka, zważyła je bez problemu, ale gdy tylko poprosiłem o dodanie mięsa, jej wyraz twarzy się zmienił, dodała udo, a następnie rzuciła torbę z mięsem. Nie odpowiedziała na moją wdzięczność i wyszła z gniewną miną, jakbym jej coś ukradłа.

  1. Darek ★★☆☆☆

    Do części obsługi nie mam zarzutów, ponieważ się starają i bywają mili, dlatego daję 2 gwiazdki, a nie 1. Warto przeszkolić i tak wszystkich pracowników, gdyż notorycznie słychać od nich odpowiedzi w stylu: „nie wiem, nie jestem z tego działu”, mam w nosie z którego jesteś działu bo ja nie będę ganiał po sklepie i szukał osoby, która mi pomoże, to WY macie ją do mnie przysłać by mi pomogła w gąszczu źle rozłożonego towaru i źle usytuowanych cen do produktów lub po ludzku powiedzieć gdzie mogę znaleźć ów osobę, a nie gdzie ewentualnie może być bo to nie berek. Nie zachęcam również do kupowania sobie, dzieciom czy seniorom tych „ świeżych” warzyw ze zdjęć. Jazda wózkiem między regałami w godzinach szczytu i poza takimi godzinami to prawdziwy wyczyn bo alejki notorycznie są zajmowane przez palety, kartony, kontenery lub kosze. W przypadku pożaru i wybuchu paniki w sklepie (jak widać na fotografiach) to ewakuacja staje się utrudniona, a wręcz niemożliwa. Jeśli jednak kupicie te „cudowne” warzywa i przeżyjecie ewakuację to zapraszam do toalet, które wyglądem i zapachem bardziej przypominają melinę a niżeli toaletę w supermarkecie. Dworce kolejowe, markety z konkurencji, szalety miejskie czy lotniska mają o wiele więcej Klientów, a toalety są czystsze po prostu. Na sam koniec, to tego typu sytuacje to nie sytuacje jednostkowe, wydaje się, że pracowników jest ciągle jak na lekarstwo, a plany sprzedażowe wyciskają dyrekcję marketu niczym cytrynę (market z gumy nie jest). Najwyższy czas coś zmienić począwszy od szkoleń pracowników – tu empatia w pas się kłania, przez udrożnienie wyjść ewakuacyjnych, a na toaletach kończąc i być może wtedy matka czy ojciec z dzieckiem poczują się bezpiecznej, a niepełnosprawni nie będą się obawiali o swoje życie czy zdrowie w trakcie ewakuacji lub korzystając z tych waszych toalet.

  2. Shatmach ★★★★☆

    Ogromny wybór produktów, zawsze świeże owoce i warzywa, ale mimo że nowy dosyć to jest jednak malutki i przejazd przez sklep gdy jest dużo ludzi to tragedia. Plusem samoobsługowe kasy.

  3. gustaw jelito ★★★★★

    Witam. Kaufland zwłaszcza w Siemianowicach śląskich oceniam bardzo dobrze. Bardzo duży asortyment. Sporo artykułów samochodowych jak i dla majsterkowiczów. Czasami coś można upolować w korzystnej cenie. Niczego nie brakuje. Kasy samoobsługowe których czasami jest za mało bo ludzi mnóstwo. Czysto, schludnie. Duży wybór owoców i warzyw. Choć nie mam blisko to lubię tam robić zakupy. Pozdrawiam i do zobaczenia w Kauflandzie

  1. Wixti Wixti ★★★★★

    Super! Duży Kaufland, kasy samoobsługowe najlepszy wybór choć czasem problematyczny, chodzi o problem z wagą jednak szybko zostaje rozwiązany przez obsługę. Obsługa zawsze pomoże ale czasami tak jakby Panie przyszły sobie pogadać szczególnie przy kasach samoobsługowych. Duży wybór wszystkiego! sery, wędliny itp. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kaufland?

Kaufland znajduje się przy 11 Listopada 124, 41-200 Sosnowiec, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kaufland?

Można skontaktować się z Kaufland pod numerem +48 800 300 062

Jak można dotrzeć do Kaufland?

Do Kaufland można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements