Zdecydowanie odradzam zakupy przez internet, część mebli jest od firm "trzecich" kupiłem szafę która po złożeniu nie schodzi się w kątach, po zgłoszeniu reklamacji odpisali mi że powinienem składać tą szafę z użyciem ścisków ślusarskich, o których nie było mowy instrukcji i reklamacji nie uznają. Po przesłaniu tych niedorzecznych stwierdzeń do obsługi bok brw czekam na odpowiedź od 6 listopada zero odzewu. Jak zgłosiłem się ponownie przez odpowiedź w emailach od nich, nie potrafią nawet przeczytać konwersacje od początku. Dramat
Zdjęcia
Opinie
-
Pawel Gulkowski ★☆☆☆☆
-
Piotr Jędras ★☆☆☆☆
Fatalna obsługa klienta. Przyjechałem po 4 meble. Jeden z nich jest w produkcji, reszta czeka na magazynie. Sprzedawca wrzucił wszystko do jednego zamówienia i każe mi czekać na wszystkie meble ponad miesiąc… Beznadziejna komunikacja z infolinią i działem obsługi posprzedażowej w salonie. Nie polecam.
-
Magda Ogonek ★☆☆☆☆
Sklep to jakaś tragedia. Nie wywiązuja się z terminu realizacji zamówień. Po odstąpieniu od umowy trudno doprosić się zwrotu środków które zostały zapłacone. Zmrożone pieniądze nie pozwalają na realizację zakupów w innym bardziej rzetelnym sklepie. Jak już dodzownisz się na infolinię i jestes 40 w kolejce przyłączaja cie z działu do działu i znowu jesteś 40 w kolejce. Polecam ludziom którym nie zależy na terminowej realizacji oraz którzy mają dużo czasu żeby się z nimi użerać.
-
Jarosław K. Konowalek ★★★★☆
Za zaangażowanie załogi nalezy sie 7 gwiazdek, natomiast historia z jaką sie spotkaliśmy ostatnio podniosła ciśnienie lepiej niz niejeden dreszczowiec. Byl to kolejny zakup w tym miejscu. Zdecydowaliśmy sie na kolejną szafę Stockholm (jedną juz mamy i sobie chwalimy. Jesteśmy w poniedzialek (6.10) w sklepie dosyć późno. Na stanie nie ma żadnej, ale jest opcja dostawy ekspresowej 3 dni, za jedyne 199 PLN z wniesieniem. Z racji pory (po 18) ciężko oczekiwać na dostawę w czwartek; piątek tez jest ok. Decydujemy sie na taki zakup, ponieważ zależało nam na czasie. W środę jak grom z jasnego nieba dostajemy sms od zewnętrznej firmy, że dostawa bedzie w poniedzialek. Ani przepraszamy, ani pocałuj nas w ogon. Jeden pokój rozgrzebany (szafa spora, ponad 2.30 szerokości a pokój ma 3.20×3.20. Za telefon - na infolinię. Miła Pani wysluchala mojej racji, ale dala do zrozumienia, ze nie ma wplywu. Jednak telefon do salonu w Lu wykonała aby sprawdzić o co chodzi. Wieczorem w środę pojawiliśmy sie ponownie w salonie w celu wyjaśnienia. Personel zareagował wzorcowo próbując rozwiązać naszą sytuację. Zarezerwowali jedną sztukę w Zamościu oraz skontaktowali sie z Klientami, którzy dokonali zakupu internetowego i jeszcze nie dokonali opłaty. Przed samym zamknięciem sklepu zadzwonił Pan z Informacji oznajmując, że nie muszę jechać do Zamościa a została dla nas zarezerwowana jedna sztuka z tych, co leżały na magazynie. Przyznam sie, ze bylem gotowy pojechać do Biłgoraja aby odebrać nasz zakup. I o ile odniosłem wrazenie, że centrala stosuję spychologię (dzis dostałem maila na reklamację złożoną tym kanałem ze "z racji na wiele zapytań termin odpowiedzi jest dłuższy") to pracownicy lubelskiego oddziału zaslugują na podwyżkę. Pełen profesjonalizm i autentyczna chęć pomocy. ;-) A jedna gwiazdką mniej właśnie za działanie centrali.
-
Patrycja M ★☆☆☆☆
Zamówiłam kanapę 5 lipca. Kanapa miala byc w ciagu 5 tygodni. Dzis właśnie zaczął się 9 tydzien, przez tydzień dzwoniłam na infolinię, zeby sie czegos dowiedziec. Codziennie słyszałam informacje od pracowników z infolinii, ze nie dostają odpowiedzi od hurtowni i nie wiedzą co sie dzieje z zamówieniem i kiedy będę miała kanapę za ktora juz zapłaciłam. Mam nadzieje mimo wszystko, ze kanapa niebawem bedzie u mnie w domu, ale nigdy więcej nie kupię nic w tym sklepie na zamowienie. Wybrałam BRW ze wzgledu na najkrotszy czas oczekiwania (5 tygodni, a nie 6-7 jak w innych sklepach), ale wyszlo na to ze moglam zamowic w ktorymkolwiek innym sklepie, a kanape mialabym juz dawno u siebie w domu. Porażka. Dodam tylko, ze kanapa ktora wybrałam byla dostępna na miejscu, nie zmieniłam nawet koloru materiału. Jedynie obsługa w sklepie stacjonarnym na plus. Jeżeli moja opinie czyta ktoś ze sklepu, proszę o podjęcie działań, pracownicy infolinii nie byli w stanie mi pomóc.
-
El Ka ★☆☆☆☆
BRW Nie polecam!! Ilość negatywnych opinii Poprostu zatrważająca. Niech jakiś manager ogarnie to miejsce wprowadzi system oceny pracowników do każdej sprzedaży. I niech podciągnie pracowników bo stanowczo trzeba. Jak dla mnie ta jakość mebli to cena powinna być - 50%. W obecnej cenie przy takiej masowce jakość powinna być o wiele wyższa. Niektórzy taką mają! (nawet taniej wystarczy wiedzieć gdzie) Zakupy, zrobione miesiąc temu. Żałuję, że przed kupnem nie dane mi było zobaczyć opinii. Dopiero potem zobaczone bo chcę dodać swoją opinię. Obsługa potrafi być opryskliwa, wszystkie rozumy pozjadała. Mam na myśli osoby starsze. To chyba już tak musi być, że Ci starsi są nieuprzejmi i wręcz hamscy. Ogólnie wydaje mi się że za dużo tam pracowników mimo zwolnień które podobno były. Siedzą sobie w kilka osób, śmiechy, żarty, szepty i klient nie wie czy to jego nie wyśmiewają. Brak profesionalizmu. Słaba Wizytówka dla firmy. . Co do jakości mebli to dno. Oceniam bardzo zle i drogo. Tzw good enough. Nie kupiłabym ponownie. Meble wyglądają ładnie ale na tym się kończy. Firma oszczędza na wszystkim. (optymalizuje) Plastikowe niskiej jakości nóżki. Kontenery na pościel pod sofami bardzo małe (szkoda płyt meblowych?) brak tapicerki na plecach mebla a nawet dookoła. Czego nie widać na wystawce... Wprowadza to w błąd! Zawiasy skrzypią od nowości. Kolysza się na boki.. Nóżki przymocowane do płyty HDF a nie do desek...!!! Masakra że w takim miejscu oszczędność.... Wystarczyłyby malutkie deseczki. Kantówki wewnątrz szczątkowe i cienkiutkie... Wszędzie zszywki a nie wkręty czy śruby. Materac/część spania sofy leży na jakiejś dykcie!! Widać to dopiero od spodu!!! Boję się mocniej siadać lub bardziej energicznych zachowań na bądź co bądź sofie/łóżku (można się domyślić o co chodzi) Brawa dla konstruktora/projektanta mebli za taką optymalizację kosztowo-konstrukcyjną. Niestety przekłada się to na niską jakość mebla oraz Odradzam kategorycznie zakupów w tym sklepie. Mega oszczędzają kosztem złej JAKOŚCI !! Masówka...! Do wszystkiego każą dopłacać kilkaset złotych w przypadku zmiany materiału czy koloru. Meble są bardzo drogie. Te same modele w internecie kilkaset pln taniej. Żaluje ze nie kupiłam w innym miejscu. Zła decyzja niestety. Na allegro kupicie 500 taniej lepsze meble. Dodam, że są sklepy i to zazwyczaj małe nie sieciowe które mają porzadne meble. Drewniane nóżki, duze kontenery, całościowe tapicerowanie i wyglądają naprawdę solidnie. I są tańsze!! I w cenie robią zmiany kolorystyczne i materiałowe. Szokkkk Tu za wszystko duża dopłata.
-
Bartek Motyka ★☆☆☆☆
Czekałem na łóżko 2 miesiące po czym przyjechalo uszkodzone oraz z wielką skazą materiału na oparciu. Pracownicy przed wysyłką towaru nie sprawdzają w jakim jest stanie. Pani z działu reklamacji stwierdziła, że skazą materiału powstała w transporcie. Poniżej zdjęcia uszkodzeń. Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie.
-
Monika Bielecka ★☆☆☆☆
Dostawa zamówienia miała być zrealizowana w ciągu 10 dni roboczych, czekałam 22 dni robocze. Części z zamówionego łóżka nie są kompletne. Dostałam stelaż z mniejszego łóżka. A na infolinii usłyszałam że muszę złożyć reklamacje. Na rozpatrzenie mają 14 dni. A ja znowu muszę czekać. Nie polecam zakupów w tym sklepie
-
Grazyna Bors ★★★★★
Meble do sypialni dzieci bardzo ładnie wyglądają w pokoju. A nie kosztowały milion złotych. Do tego materac idealnie dobrany przez sprzedawcę. I też za bardzo dobre pieniądze. Dzieci zadowolone !!! Dziękuję!!!
-
Łukasz B ★★★☆☆
Duży wybór. Słabe doradztwo. Podczas zakupu łóżka poprosiliśmy o takie, które pasuje do stelażu z innego łóżko kupionego kilka lat temu w BRW. Pracownik powiedział, że kupione łóżka u nich mają stelaże pasujące do siebie. Po zakupie okazało się, że stelaż nie pasuje (nie zgadzały się otwory oraz inny promień narożników stelażu). Kupione tulejki do drewna z gwintem (ten sam pracownik podpowiedział nawet gdzie można je kupić, ale również zaproponował nowy stelaż za niecałe 900 zl) oraz wykorzystane elementy z wcześniejszego łóżka umożliwiły zamontowanie stelażu do zakupionego łóżka. Każdy może popełnić błąd, jednak warto się upewnić co do asortymentu i dopasowania, na korzyść na pewno chęć pomocy po nietrafionym zakupie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon meblowy Black Red White - meble Lublin?
Salon meblowy Black Red White - meble Lublin znajduje się przy Diamentowa 8, 20-447 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon meblowy Black Red White - meble Lublin?
Można skontaktować się z Salon meblowy Black Red White - meble Lublin pod numerem +48 846 850 202
Jak można dotrzeć do Salon meblowy Black Red White - meble Lublin?
Do Salon meblowy Black Red White - meble Lublin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku