Opinie

  1. Stanisław Wędzikowski ★★★★★

    Pani Maja z dopiskiem ,,Uczę się,, bardzo uprzejma, pozdrawiam ☺️

  2. Julia ★★★★★

    Miła obsługa, w sklepie zawsze dołożone, ułożone i wszystko jest. Lubię robić u was zakupy polecam

  3. ROBERT John ★★★★★

    Najlepsza Żaba na Bartodziejach Małych !!! Boska obsługa !

  1. Timur Shtepa ★★★★★

    Jak czegoś zabraknie to lecim do ząbki xD pozdrowienia dla właściciela. Sklep zawsze pomoże w potrzebie.

  2. Agnieszka K. ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Polecam

  3. Antek ★★★★★

    Sympatyczny klimat... zawsze można miło porozmawiać z obsługą. Świeże i dobre jedzenie. Polecam tosty z szynką i z serem, najlepsze śniadanie jakie mogłem jeść. Jeśli ktoś chciałby dostać sos do tostów musi się bardzo postarać. Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji iż ta żabka jest najlepsza. PS poproszę extra sosik amerykański do tosta następnym razem.

  1. Paulina Lyyy ★☆☆☆☆

    Pani w czarnych długich włosach bardzo nie miła! Obsługa powinna dbać o dobry wizerunek, niestety sposób podejścia do klienta tej Pani pozostawia wiele do życzenia...na pewno nie powinna obsługiwać klientów, może tylko nadaje się do rozkładania towaru(o ile i to nie będzie skomplikowana kombinacja)bez odzywania się do klientów, bo ma problem z odpowiedzią na jedno pytanie- za to wyzyla się na mnie chyba za jej gorszy dzień...ja podziekowalam i wyszłam do pobliskiego sklepu z bardzo miłą obsługą- Odido. Zdecydowanie nie polecam tej żabki!!

  2. Weronika Ciechelska posnania ★☆☆☆☆

    Totalny brak jakiejkolwiek kultury osobistej, jako że sama pracuję za kasą wiem, że nie zawsze ma się dobry humor a obsługa klienta może nie iść tak sprawnie jak zawsze, ale z takim czymś się jeszcze nie spotkałam. Po nieprzyjemnej sytuacji jaka spotkała moje koleżanki w tej żabce jedna z nich napisała swoją opinię na ten temat. Ten sam pracownik widząc nas zaczął głośno komentować przy reszcie klientów, dyskutować na temat rzekomej skargi, jakby nie miała prawa wyrazić własnej opinii! Zamiast przyjąć do siebie uwagę, przemyśleć swoje chamskie zachowanie i normalnie obsłużyć klienta, to po raz kolejny stworzył nieprzyjemną atmosferę, na zakupy już napewno nie wrócimy :)

  3. Weronika Ciechelska ★☆☆☆☆

    Totalny brak jakiejkolwiek kultury osobistej, jako że sama pracuję za kasą wiem, że nie zawsze ma się dobry humor a obsługa klienta może nie iść tak sprawnie jak zawsze, ale z takim czymś się jeszcze nie spotkałam. Po nieprzyjemnej sytuacji jaka spotkała moje koleżanki w tej żabce jedna z nich napisała swoją opinię na ten temat. Ten sam pracownik widząc nas zaczął głośno komentować przy reszcie klientów, dyskutować na temat rzekomej skargi, jakby nie miała prawa wyrazić własnej opinii! Zamiast przyjąć do siebie uwagę, przemyśleć swoje chamskie zachowanie i normalnie obsłużyć klienta, to po raz kolejny stworzył nieprzyjemną atmosferę, na zakupy już napewno nie wrócimy :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Gajowa 82, 85-087 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements