Obsługa - "królowi", dla których ciężko przywitać się. Nie pierwszy raz patrzą na klienta z twarzą , na której napisane "po co ty tu przyszedł?".Napewno następnym razem pojadę do innego sklepu.
Zdjęcia
Opinie
-
Wladyslav ★☆☆☆☆
-
X ★★★★★
Pan pracujący w tej żabce 4 lipca około godziny 14:00, to najmilsza osoba jaką spotkałam w ciągu całego dnia. Świetna obsługa, Pan bardzo kulturalny, uśmiechnięty i pomocny. Cieszę się, że odwiedziłam ten sklep.
-
Paulina ★☆☆☆☆
Edit: nawet ceny się nie zgadzają a tłumaczenia kasjera o wybieraniu tych samych smaków jest słabe. Moja opinia nadal się nie zmienia. Przemiał kasjerów, co tydzień nowy. Nie wydają groszy reszty, nie informują o braku możliwości wydania końcówki. Problemy ze zgodnością cen, ekspedientka nie używa rękawiczek przy robieniu panini, ogólnie sajgon, ekomat nie jest opróżniany na bieżąco, butelek w sklepie nie przyjmują nawet gdy jest pełen.
-
Julia Kaminska ★☆☆☆☆
Ja rozumiem wszystko ale wydać tak spalonego hot doga, pani ekspedientka za grosz szacunku do klienta, nie przeprosila w żaden sposób za spalenie bułki, nie zaproponowanie zrobienia nowego hot doga, Pani tylko wstrząsnęła ramionami i stwierdziła ze nic nie może zrobić. Jedna wielka katastrofa.Nie polecam nikomu tego miejsca.
-
Dalamieło ★★★☆☆
Obsługa jest miła, ale ŻABKOMAT znowu nie jest opróżniony z butelek. Wiekszość ludzi nie ma czasu na latanie X razy żeby oddać butelki. Nie wiem czy ktoś inny nie jest odpowiedzialny za automat (może to nie wina osób pracujacych w sklepie!) ale każdy ma swoją ROBOTĘ do wykonania i powinna być należycie wykonana a nie, że przychodzsz do autoamatu a on jest nieczynny nikt nie ma na to żeby biegać w kółko i sprawdzać kiedy można z niego korzystać!
-
Andrzej yggf ★★★★★
Typowa żabka, miła obsluga. Polecam.
-
dziabi3 ★★★☆☆
Dziś kupiłem bułki i jedna z nich była twardsza od diamentu. Podejrzewam że ktoś wrzucił do pieca starą bułkę co by się odgrzała. Myślałem że połamie sobie zęby. Obsługa świetna i miła.
-
Aleksandra Włodarczyk ★★★★☆
Lokalny sklep Żabka. Niewielkich rozmiarów, jednak dość szeroki asortyment. W ofercie produkty spożywcze oraz higieniczne i kosmetyczne. Otwarty codziennie, nawet w dni wolne od pracy, więc na niespodziewane potrzeby idealnie się nadaje. Dodatkowo w sklepie mały punkcie gastronomiczny - Żabka Cafe.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Glinki 92, 85-861 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku