Opinie

  1. N ★☆☆☆☆

    Nie polecam, obsługa bardzo nie kompetentna, tak jak poprzedni klient potwierdzam że kasa samoobsługowa często nie działa, a też trzeba uważać ponieważ co niektórzy pracownicy rąbią zakupy, miałem taką sytuację że stałem w kolejce jedna pani z tego sklepu zeskanowała towar i nie dokonała opłaty, ja podszedłem i zaczęłem skanować swoje zakupu i ku mojemu zdziwieniu oo opłaceniu się okazało że zapłaciłem z to co ta pani poprzednia nabiła i nie płacąc odeszła, zgłosiłem to obsłudze i pani która to załatwiała odniosła się do mnie jak bym ją chciał oszukać musiałem pokazać co mam w torbie, żenada oczywiście po dłużej dyskusji otrzymałem zwrot pieniędzy, ale niesmak pozostał. Tak że niech kierownictwo sklepu najpierw zajmie się swoimi pracownikami a później z rozwagą i szacunkiem niech podchodzi do klientów i nie sugeruje kradzieży czy oszustwa.

  2. Agata Kala ★☆☆☆☆

    17.02 19:00 pani w okularach na mięsnym niestety albo nie rozumie,albo nie potrafi kroić wędlin. Prosiłam bardzo cienko lecz w domu okazuje się pajda jak na jajecznicę lub roladę. 6 plastrów 20dag samo to mówi za siebie. W sumie to nie żadna nowość. Mieszkam tu 7 lat.

  3. MARIA MAGDALENA ★★☆☆☆

    Drogo, ale duży wybór produktów.Większość pracowników ma mine jakby byli tam za karę . Za to stoisko mięsne i garmazeryjne bardzo sobie chwale .Zaś Panie kasjerki kryją się miedzy regałami byle tylko nie robic tego co do nich należy ,za dużo gadulą między sobą co nie sprzyja rozładowaniu wiecznych kolejek .

  1. Urszula Górna ★☆☆☆☆

    Totalny bałagan, przy kasach i stoisku mięsnym trzy kolejki, nie wiadomo do której stanąć. Ceny wygórowane. Bardzo nie funkcyjne ustawienie kas. Poprzednio przed zmianą stoisk było dużo lepiej.

  2. Konto anonimowe ★★☆☆☆

    Ta nowa starsza ekspedientka w okularach która pojawiła się po zmianach bardzo zepsuła wizerunek '' firmy'' swoim brakiem kultury, bardzo nie miła i ordynarna obsługa. Dodatkowo wielkie kolejki a kas max dwie po prawej i rzadko kiedy na cieście.

  3. Joanna E ★★★★☆

    Sklep bardzo dobrze zaopatrzony w świeże produkty. Świetne stoisko z mięsem i wędlinami. Bardzo dobra garmażeria i kurczaki z rożna. Pyszne świeże surówki. Porządek na sali samoobsługowej. Jedno co mnie wkurza to personel obsługujący. Gadają między sobą i w przerwie tej gadki pytają klienta co chciał,bo zapominają. Wyjatkiem jest przesympatyczny Pan Sławek ze stoiska miesnegi, który rzeczywiście jest bardzo oddany klientom. Lubię też panią blondynkę z garmażerii,bo nie trzeba Jej powtarzać co chciałabym kupić. Dziewczyny w warzywnym też są ok ale reszta .... relikt PRL-u, a szkoda....... Dziś czasy diametralnie się zmieniły i każdy lubi czuć się klientem, na którym skupia się uwagę.

  1. Simon Z ★☆☆☆☆

    Obsługa nie zna podstawowych zasad higieny osobistej. Pani kicha na plastikowa rekawiczke a następnie kroi w niej szynkę. Oczywiście nie widzi w tym nic zlego, przeciez ma rekawiczke w ktorej rowniez liczy pieniądze. Klient to raczej nie nasz pan w tym sklepie.Na kasie siedzi jedna kobieta a reszta chowa sie za regałami , kolejka ludzi rośnie i nikt nie reaguje. Jakim cudem ten sklep jeszcze na siebie zarabia?

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Delikatesy?

Delikatesy znajduje się przy Ludwika Waryńskiego, 85-980 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Delikatesy?

Do Delikatesy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements