Opinie

  1. Grzegorz Janicki ★☆☆☆☆

    Podejście do klienta to tragedia, arogancja i zero pomocy czy udzielenia informacji przed zakupem części (wszystko owiane tajemnicą). Nie polecam

  2. Grzegorz Grzegorz ★☆☆☆☆

    Współpraca z serwisem to koszmar. Po naprawie oddali pognieciona lodówkę a co gorsza naprawa okazała się nie skuteczna. Lodówka znów nie chłodzi pomimo kwiecistych zapewnień serwisanta. Ten serwis powinno się zamknąć. Od 2 miesięcy jestem bez sprawnej lodówki dzięki Państwa serwisowi. Dziękuję za niezapomniane wrażenia z pierwszych dni w nowym domu.

  3. Magdalena Abramek ★☆☆☆☆

    Pan ,który pracuje w tym punkcie nie nadaje się w ogóle do obsługi klienta. Jego podejście -brak zainteresowania ,że ktokolwiek przyszedł oraz opryskliwy i pretensjonalny ton podczas rozmowy uważam za poniżej jakiekolwiek normy . Na prośbę o wydanie towaru odpowiedz Pana zabrzmiała „o Boże” ,”nie chce mi się tam schodzić” (mimo że Pani w rozmowie telefonicznej powiedziała ,że punkt jest otwory do 16 i że można spokojnie przyjechać po godz.15.00 gdyż to czego potrzebuje jest dostępne od ręki) . Podejście beznadziejne i niestety mimo dużego asortymentu absolutnie nie polecam tego punktu.

  1. Bartek Stępniak ★☆☆☆☆

    Nie polecam Konrad po wzięciu pieniędzy za części nie odbiera telefonu przez miesiąc później, jak raczył odebrać to wymówki, że miał urlop, a teraz jeszcze, że nie może zrealizować zamówienia, bo po skończonym urlopie leży w szpitalu. Do tego próby wyłudzeń pieniędzy, bo „brakuje mu na lawetę”.

  2. Marek Gieleta ★☆☆☆☆

    Sprawa dotyczy naprawy pogwarancyjnej kuchennego okapu wyspowego. (awaria prawdopodnie modułu sterującego). Przed kilkoma dniami zadzwonilem do firmy z pytaniem czy mogę kupić taki moduł z usługą montażu. Sympatyczna Pani recepcjonistka poprosiła o chwilę bo musi zapytać " panów z serwisu". Przemiła Pani przekazala wiadomość od " panów" że taki moduł kosztuje więcej niż nowy okap wyspowy ok. 400 złotych. Jeśli tak to poprosiłem o 10 sztuk okapów OWC 4778I ( rok produkcji ok. 2008 roku ). W dniu dzisiejszym ok. godziny 13.00 dostałem telefon od Pani Recepcjonistki z firmy ( autoryzowany serwis AMICA ) z informacją że " panowie z serwisu" mogą naprawić okap pod warunkiem że dostarczę okap do firmy. Nie wiedzialem co mam myśleć, czy to żart, do 1 kwietnia ponad 3 miesiące. Myślę że szefowie firmy powinni się tym zainteresować, jest mi wstyd za " panów z serwisu". Pozdrawiam serdecznie Panią z Recepcji.

  3. Krystian Rybarczyk ★☆☆☆☆

    Pan ma gadane, ale sprzęt dostałem raczej słabej jakości. Po nieprzyjemnym procesie reklamacji nie polecam tego miejsca

  1. Jaro Jaro ★☆☆☆☆

    Żenujący poziom obsługi klienta, opryskliwa zniecierpliwiona baba

  2. Michał Jachacz ★★★★★

    Szczególnie polecam pana Konrada który szybko zdiagnozował usterkę i dokonał naprawy.

  3. Beata Hołubcow ★☆☆☆☆

    Pan sprzedający bardzo niesympatyczny i nie miły.

  1. Wieslaw Malicki ★★★★★

    Super obsluga w serwisie konkretnie i fachowo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apis Carolyn Hurt - Detal Kościuk M.?

Apis Carolyn Hurt - Detal Kościuk M. znajduje się przy 21-040 Świdnik, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apis Carolyn Hurt - Detal Kościuk M.?

Można skontaktować się z Apis Carolyn Hurt - Detal Kościuk M. pod numerem +48 817 442 395

Jak można dotrzeć do Apis Carolyn Hurt - Detal Kościuk M.?

Do Apis Carolyn Hurt - Detal Kościuk M. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements