Jeśli ktokolwiek chce wysłać dziecko do szkoły której nauczyciel popełniał niemoralne czynny w stosunku do uczennic, dyrektorka go kryła ciągle a inni nauczyciele chce ukarać dyscyplinarnie jedynego mądrego który zebrał dowody i zgłosił sprawę to powodzenia
Zdjęcia
Opinie
-
monika mikosik ★☆☆☆☆
-
xxx *-* ★☆☆☆☆
Jako absolwentka mogę sie wypowiedzieć na temat tej szkoły.5 lat nauki zawodu a nieumiem zbyt wiele,większość lekcji to nauka typowo pod egzamin,wałki,fale,trwała(których ostatecznie nie było na egzaminie jeśli chodzi o zawód fryzjera).Natomiast jeśli chodzi o nauczycieli, od przedmiotów zawodowych bardzo fajni,wyrozumiali ludzie z którymi można na spokojnie o wszystkim porozmawiać,pozostali nauczyciele mogą brać z nich przykład (nie mówie o wszystkich lecz jednak o większości).Jeżeli macie problemy z matematyka to najlepiej omijać tą szkołę szerokim łukiem a jak nie to radzę chodzić na korki już od pierwszej klasy.Lekcje matematyki to walka, a nie nauka o lepsza ocenę,zawsze to jest wina ucznia że sie nie uczy pomimo ze cała klasa ma z tym przedmiotem problem,panie mało uczą a dużo wymagają,na lekcji są przerabiane łatwe zadania,a na kartkówkach/sprawdzianach panie dają takie że można się załamać,chyba specjalnie po to aby cała klasa dostała jedynki,Tylko w jakim celu?.Kolejny ważny aspekt to BRAK WYCIECZEK klasowych przez 5 lat (chyba że wycieczkę na plac litewski można nazwać wycieczka),bo macie sie tylko uczyć do zawodu a nie jeździć na wycieczki jak to mówi pani dyrektor.Dobrze wspominam niektóre chwilę w tej szkole,jednak przewaga jest tych złych.
-
Amelia Amelia ★☆☆☆☆
W każdej szkole nie zawsze jest super ale w tej..nawet się tam nie zapisuj, odradzam
-
haute couture ★☆☆☆☆
Przychodzę tu po kilku latach od ukończenia tej "szkoły", w której grono pedagogiczne było najgorszym z jakim miałam (nie)przyjemność współpracować w trakcie swojego życia. Od początku mojej edukacji w tym miejscu nauczyciele robili problemy ze wszystkiego. Wychowawca zamiast porozmawiać z uczniem wolał wezwać na rozmowę rodzica w sprawie nieobecności, o których rodzice wiedzieli bo często w tamtym okresie chorowałam. Skończyło się to zachowaniem nagannym na świadectwie po 2 klasie, choć w innych szkołach zawsze miałam wzorowe. Miejsce to przyprawiało mnie dosłownie o dreszcze i nieustanny stres przez zachowania pracujących tam osób ale również i uczniów. Wielokrotnie dochodziło do szarpanin pomiędzy uczniami, na co nikt nie reagował. Dlatego to miejsce jest jednym wielkim przyzwoleniem na szerzącą się patologie. Na każdym kroku dało się odczuć, że my jako uczniowie jesteśmy do niczego i nie damy sobie rady w życiu. Ocenianie jakie niektórzy stosowali zniechęcało do jakichkolwiek starań. Już nie wspomnę o tym, że pewne osoby z grona stosowały szantaże w postaci ( albo zdajesz przedmiot albo podchodzisz do matury). Jedyną osobą, którą ciepło wspominam jest Pani Augustyniak i jedna z pań szatniarek, której imienia niestety już nie pamiętam. Szkoła w ciągu 4 lat nie nauczyła mnie nic. Do matury przygotowywałam się sama od nowa i to mi pozwoliło na osiągnięcie dobrych wyników. Aktualnie jestem w trakcie studiów magisterskich, na których w końcu poczułam co to znaczy prawdziwa nauka i profesjonalizm. ZSOW nie zawdziędzam zupełnie nic, no może oprócz tego, że nauczyłam się jak radzić sobie z ogromnym stresem. Czasem lubię sobie wracać pamięcią do tego czasu i cieszę się, że to już za mną. Wszystkim osobom pragnącym się tu zapisać serdecznie nie polecam tego miejsca. A wszystkim tym, którzy w tym momencie się tam uczą i czytają tą opinię życzę dużo cierpliwości, spokoju i braku siwych włosów od stresu.
-
Daniel Puzniak ★★★☆☆
3 bo piękna pani Alicja S. Od matmy zaniża piękno tej szkoły
-
Heejt _ ★☆☆☆☆
na każdej lekcji wf trzeba iść do szatni po buty aby udowodnić że ma się zmienione, inaczej jest uwaga. Z dala od tej szkoły!!!!
-
Bożena Składaniec ★☆☆☆☆
złota gwiazda dla nauczycieli bardzo super grono nauczycielskie można wstawić na pierwszą stronę okładki Wszystkiego cię nauczą krok po kroku Broń Boże do klasy TM Nie polecam i niema warunkowego to najgorsze. Dyrektor wszystko stawia na 1 kartę czyli śmieje się w twarz. Całe grono nauczycieli bardzo wykształcone nic dodać nic ująć jestem teraz w liceum całkiem inne podejście rewelacja dodam nie wystawiają opinie zostają w szkole nawet z dobrymi stopniami nie dają szansy można tylko przeczytać opinie nie wydają papierów i nie ma żadnych papierów tylko świadectwonauczycieli psychicznie i dziecku psychika na100 siądzie. Omijać szerokim łukiem.
-
Livia Kandulska ★☆☆☆☆
Nie polecam tej szkoły. Nauczyciele przyczepiają się do wszystkiego, a wychowawca zamiast być dla klasy żeby w czymś pomóc i zintegrować klasę to tego nie robi. Baba od matmy przyczepia się do wszystkiego, kichniesz na lekcji to od razu przeszkadzasz. Wyjść do toalety u niej od razu uwaga. Gdy pójdziesz do dyrekcji na temat nauczyciela ona olewa.
-
Michał Górski ★☆☆☆☆
Cyrk jakich mało, mówię to będąc w pełni świadom swojej wypowiedzi po 3 letniej kadencji w tej szkole, której w całości na pewno tutaj nie skończę. Od razu powiem, że nie wrzucam wszystkich do jednego wora, lecz opinie wystawiam ogólnikowo. Zacznijmy od tego, że jest to szkoła średnia, dla ludzi, którzy w momencie jej ukończenia mają po 19-20 lat, a większość grona pedagogicznego, obchodzi się z nami jak z dziećmi zarazem wymagając od nas abyśmy zchowywali się jak dorośli ludzie, mam wrażenie, że dosyć duża część nauczycieli ma wygórowane poczucie własnej wartości, oraz wśród nich panuje przekonanie, że nauczyciel sprawuje jakiegoś rodzaju "władze" nad uczniem. O odklejkach samej dyrektorki jak i innych nauczycieli nie chce wspominać publicznie, lecz myślę, że byłoby warto gdybym przytoczył dwie sytuacje, gdzie dyrektorka zabraniała nam wejścia do szkoły XD raz zamknęli nam bramę i żeby dostać się na teren szkoły musieliśmy przechodzić przez ogrodzenie, innego razu około godziny 9 zostały zamknięte drzwi do szkoły i musieliśmy czekać 20 minut aby dostać się do niej co skutkowało wymuszeniem naszych spóźnień. Jeśli jesteś uczniem klasy 8 i stajesz przed wyborem szkoły średniej, to z czystym sumieniem odradzam Ci wybór tej szkoły. Krótko mówiąc, wybór tej szkoły był największym błędem jakiego mogłem dokonać, oraz zmarnowałem w niej 3 lata swojego czasu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Technikum Usługowo - Gospodarcze Zespołu Szkół Odzieżowo - Włókienniczych?
Technikum Usługowo - Gospodarcze Zespołu Szkół Odzieżowo - Włókienniczych znajduje się przy Lwowska 11, 20-400 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Technikum Usługowo - Gospodarcze Zespołu Szkół Odzieżowo - Włókienniczych?
Można skontaktować się z Technikum Usługowo - Gospodarcze Zespołu Szkół Odzieżowo - Włókienniczych pod numerem +48 815 324 116
Jak można dotrzeć do Technikum Usługowo - Gospodarcze Zespołu Szkół Odzieżowo - Włókienniczych?
Do Technikum Usługowo - Gospodarcze Zespołu Szkół Odzieżowo - Włókienniczych można dotrzeć, korzystając z poniższego linku