Opinie

  1. monika mikosik ★☆☆☆☆

    Jeśli ktokolwiek chce wysłać dziecko do szkoły której nauczyciel popełniał niemoralne czynny w stosunku do uczennic, dyrektorka go kryła ciągle a inni nauczyciele chce ukarać dyscyplinarnie jedynego mądrego który zebrał dowody i zgłosił sprawę to powodzenia

  2. xxx *-* ★☆☆☆☆

    Jako absolwentka mogę sie wypowiedzieć na temat tej szkoły.5 lat nauki zawodu a nieumiem zbyt wiele,większość lekcji to nauka typowo pod egzamin,wałki,fale,trwała(których ostatecznie nie było na egzaminie jeśli chodzi o zawód fryzjera).Natomiast jeśli chodzi o nauczycieli, od przedmiotów zawodowych bardzo fajni,wyrozumiali ludzie z którymi można na spokojnie o wszystkim porozmawiać,pozostali nauczyciele mogą brać z nich przykład (nie mówie o wszystkich lecz jednak o większości).Jeżeli macie problemy z matematyka to najlepiej omijać tą szkołę szerokim łukiem a jak nie to radzę chodzić na korki już od pierwszej klasy.Lekcje matematyki to walka, a nie nauka o lepsza ocenę,zawsze to jest wina ucznia że sie nie uczy pomimo ze cała klasa ma z tym przedmiotem problem,panie mało uczą a dużo wymagają,na lekcji są przerabiane łatwe zadania,a na kartkówkach/sprawdzianach panie dają takie że można się załamać,chyba specjalnie po to aby cała klasa dostała jedynki,Tylko w jakim celu?.Kolejny ważny aspekt to BRAK WYCIECZEK klasowych przez 5 lat (chyba że wycieczkę na plac litewski można nazwać wycieczka),bo macie sie tylko uczyć do zawodu a nie jeździć na wycieczki jak to mówi pani dyrektor.Dobrze wspominam niektóre chwilę w tej szkole,jednak przewaga jest tych złych.

  3. Amelia Amelia ★☆☆☆☆

    W każdej szkole nie zawsze jest super ale w tej..nawet się tam nie zapisuj, odradzam

  1. haute couture ★☆☆☆☆

    Przychodzę tu po kilku latach od ukończenia tej "szkoły", w której grono pedagogiczne było najgorszym z jakim miałam (nie)przyjemność współpracować w trakcie swojego życia. Od początku mojej edukacji w tym miejscu nauczyciele robili problemy ze wszystkiego. Wychowawca zamiast porozmawiać z uczniem wolał wezwać na rozmowę rodzica w sprawie nieobecności, o których rodzice wiedzieli bo często w tamtym okresie chorowałam. Skończyło się to zachowaniem nagannym na świadectwie po 2 klasie, choć w innych szkołach zawsze miałam wzorowe. Miejsce to przyprawiało mnie dosłownie o dreszcze i nieustanny stres przez zachowania pracujących tam osób ale również i uczniów. Wielokrotnie dochodziło do szarpanin pomiędzy uczniami, na co nikt nie reagował. Dlatego to miejsce jest jednym wielkim przyzwoleniem na szerzącą się patologie. Na każdym kroku dało się odczuć, że my jako uczniowie jesteśmy do niczego i nie damy sobie rady w życiu. Ocenianie jakie niektórzy stosowali zniechęcało do jakichkolwiek starań. Już nie wspomnę o tym, że pewne osoby z grona stosowały szantaże w postaci ( albo zdajesz przedmiot albo podchodzisz do matury). Jedyną osobą, którą ciepło wspominam jest Pani Augustyniak i jedna z pań szatniarek, której imienia niestety już nie pamiętam. Szkoła w ciągu 4 lat nie nauczyła mnie nic. Do matury przygotowywałam się sama od nowa i to mi pozwoliło na osiągnięcie dobrych wyników. Aktualnie jestem w trakcie studiów magisterskich, na których w końcu poczułam co to znaczy prawdziwa nauka i profesjonalizm. ZSOW nie zawdziędzam zupełnie nic, no może oprócz tego, że nauczyłam się jak radzić sobie z ogromnym stresem. Czasem lubię sobie wracać pamięcią do tego czasu i cieszę się, że to już za mną. Wszystkim osobom pragnącym się tu zapisać serdecznie nie polecam tego miejsca. A wszystkim tym, którzy w tym momencie się tam uczą i czytają tą opinię życzę dużo cierpliwości, spokoju i braku siwych włosów od stresu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zespół szkół odzieży?

Zespół szkół odzieży znajduje się przy Lwowska 11, 20-400 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zespół szkół odzieży?

Można skontaktować się z Zespół szkół odzieży pod numerem +48 815 324 116

Jak można dotrzeć do Zespół szkół odzieży?

Do Zespół szkół odzieży można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements