Słyszałam wiele wspaniałych opinii i się nie dziwię, pełen profesjonalizm i zaangażowanie od całego przedszkola na każdym szczeblu. Dbałość o każdy szczegół. Bardzo wysoki poziom. Mam nadzieję że jak moja córka podrośnie będę mogła ją zapisać z przyjemnością do waszego przedszkola !!
Zdjęcia
Opinie
-
Zuzanna G ★★★★★
-
Małgorzata Wójciak ★★★★★
Bardzo polecam to przedszkole. Panie niezwykle kreatywne, doskonały kontakt ze wszystkimi Paniami i z Panią dyrektor. Jeśli dziecko ma jakieś problemy konsekwentnie prowadzona jest jego terapia która przynosi świetne rezultaty ponadto nie ma stygmatyzowania dzieci, każde jest traktowane tak samo.
-
slawek balabuch ★★★★★
Świetne przedszkole, przyjazne zarówno dzieciom jak i rodzicom. Wykwalifikowana kadra, Panie zawsze uśmiechnięte, życzliwe i wspierające. Bardzo miła i pomocna Pani dyrektor. Na dzieci czeka szeroka gama zajęć i atrakcji w tym teatrzyki, wycieczki, różnego rodzaju wyjścia. Jest również wiele zajęć dodatkowych, na które można zapisać dziecko. W przedszkolu zawsze panuje miła atmosfera, widać że dzieci są zadowolone. Z czystym sumieniem polecam każdemu rodzicowi.
-
Anna Plewik ★★★★★
Serdecznie polecam przedszkole Gadu Gadu. Jest to przedszkole przyjazne dzieciom, z rodzinna atmosferą, bezpieczne. Dzieci są mocno zaopiekowane przez wspaniałe ciocie. Organizowane są tu różnego rodzaju wycieczki, przedstawienia, zajęcia edukacyjne rozwijające przedszkolaka. Poprzez mieszaną grupę wiekowo dzieci uczą się samodzielności, ale również i opiekuńczości wobec młodszych. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się trafić do Gadu Gadu. Moje dziecko jest z potrzebami (spektrum autyzmu) i świetnie się czuję w tym przedszkolu. Przede wszystkim jest dopilnowane w każdej dziedzinie, bierze udział we wszystkich atrakcjach, co wymaga większego nakładu pracy przez panie przedszkolanki. Zostały mu przyznane wszystkie zajęcia z orzeczenia, które realizowane są wg planu, wiem że Pani Dyrektor zakupiła również dodatkowe pomoce edukacyjne dla prowadzenia zajęć typu SI, z których mogą i korzystają wszystkie dzieci. Syn świetnie odnalazł się wśród dzieci, mimo swojej odmienności potrafił zawrzeć przyjaźnie z rówieśnikami, co również jest zasługą przedszkola i fajnych rodziców gadusiow ☺️ W przedszkolu organizowane są spotkania dla rodziców, co jest pomocne w budowaniu relacji rodzic dziecko, ale również fajnie jest poznać się z innymi rodzicami. Dużo przeszłam z synem, zanim znaleźliśmy to miejsce. Żałuję, że został nam ten ostatni rok, bo tu jest tyle ciepła i wspaniała opieka. Przez okres 3 lat syn zrobił ogromne postępy i to zawdzięczam Pani Dyrektor Joli i wszystkim Paniom pracującym w Gadu Gadu
-
Ula Ula ★☆☆☆☆
Nie polecam, źle traktują dzieci
-
Zbigniew Zawojek ★★★★★
Mój Marcinek bardzo lubi spędzać tam czas, polecam!
-
M Bea ★★★★★
Wspaniałe przedszkole, opieka na najwyższym poziomie. Szczerze polecam :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole Czuby Lublin / Czyste Przedszkole / Gadu Gadu - Centrum Edukacji?
Przedszkole Czuby Lublin / Czyste Przedszkole / Gadu Gadu - Centrum Edukacji znajduje się przy Dziewanny 1, Czuby, 20-539 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Czuby Lublin / Czyste Przedszkole / Gadu Gadu - Centrum Edukacji?
Można skontaktować się z Przedszkole Czuby Lublin / Czyste Przedszkole / Gadu Gadu - Centrum Edukacji pod numerem +48 502 479 005
Jak można dotrzeć do Przedszkole Czuby Lublin / Czyste Przedszkole / Gadu Gadu - Centrum Edukacji?
Do Przedszkole Czuby Lublin / Czyste Przedszkole / Gadu Gadu - Centrum Edukacji można dotrzeć, korzystając z poniższego linku