Opinie

  1. Marta Nazwisko ★★★★☆

    Sklep fajny, mam do niego blisko i małe zakupy zawsze robię w Netto. Ceny też nie są takie duże. Niestety dzisiaj kiedy weszłam woda lała się z kilku miejsc w dachu. Mam nadzieję, że niedługo zostanie to naprawione.

  2. Michał Kampa ★★★★★

    Sklep z szeroką gamą asortymentu,- w zasadzie znaczna część produktów powtarzalna dla innych sieciowek. Placówką czysta z miłą i sprawną obsługą. EDIT: początkowo dałem cztery gwiazdki co naprawdę jest 'fajną' oceną. Ale widzę, że dział kontaktu z klientem pozostaje w kontakcie, a to zawsze dodatkowy atut. 5.

  3. Igor Majcher ★☆☆☆☆

    Pracownik oskarża mnie o kradzież ponieważ wziąłem 3 paczki czipsów lecz,po krótkim zastanowieniu postanowiłem, że ich nie biorę więc je odłożyłem na miejsce,po czym pracownik bierze mnie na zaplecze i przeszukuje mnie oskarżając o kradzież. Osądzanie niewinnych ludzi którzy nigdy nic nie ukradli mija się z przeznaczeniem i Jeszcze ten jego zabójczy wzrok.DRAMAT Powinniście brać przykład ze stokrotki gdzie obsługa jest bardzo miła nigdy nie posdadzala by niewinnych ludzi

  1. Paweł Kwaśny ★☆☆☆☆

    Nieprofesjonalna obsługa. Personel wyśmiewa się z klientów. Nie polecam

  2. Aga Sz ★☆☆☆☆

    Chciałam przestrzec osoby kupującego w piekarni/cukierni mieszczącej się w budynku Netto. Ciasta są pyszne, ale pani maksymalnie oszukuje na wadze i cenach. Celowo zasłonięta jest waga i ekran kasy. Dziś kupiłam dwa ciasta, 350g i 530g. A zapłaciłam za 470g i 710g. Pani celowo unika dawania paragonu. Niestety, nie był to pierwszy raz. Tym razem jednak nie zamierzam odpuścić.

  3. Małgorzata Ch. ★★★★☆

    Moim zdaniem biorąc pod uwagę jakoś produktów Netto znajduje się Biedronką, a Lidlem. Jeśli mam do wyboru to zamiast Biedronki wybiorę właśnie Netto. Ale jeśli obok Netto byłby Lidl. To Lidl wygra. Co do samego Netto. Sklep czysty, z dobrej jakości warzywami i owocami. Pieczywem nigdy nie zaryzykowałam. Ale zdarzyło mi się kupić mięso i było dość dobrej jakości. Plusem jest półka dla diabetyków.

  1. Michał K ★★★★★

    Przy głównej drodze, generalnie miejsce jest fajne, parking duży oświetlony miejsce zawsze jest tak samo dla niepełnosprawnych. Wózki sklepowe i koszyki są, nigdy nie brakuje. W pasażu mamy dobrej jakości długo funkcjonujące tam: cukiernia, mięso wędliny i kiosk, zazwyczaj mogą się tworzyć tam mniejsze kolejki. Jakość produktów dobra i ceny nie wygórowane. Nigdy nie spotkałem problemu z brakiem podstawowych produktów, zawsze wszystko co potrzeba z podstawowych rzeczy było. Czytniki z kodami kreskowymi są. O ile dobrze pamietam 3 kasy, zawsze chodzi 1 kasa rzadko jest odpalana dodatkowa kasa. Zazwyczaj kolejka przed kasa 2-3 osoby.

  2. Laweta Boksera ★★★☆☆

    Obsluga chodzi po sklepie tak ze trzeba im z drogi schodzić.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Netto?

Netto znajduje się przy Aleja Hugona Kołłątaja 103, 42-500 Będzin, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Netto?

Można skontaktować się z Netto pod numerem +48 531 994 994

Jak można dotrzeć do Netto?

Do Netto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements