Opinie

  1. Karolina Mirocha ★☆☆☆☆

    Pizza z pieca? KPINA!!! Mrożona z Lidlronki odgrzewana. Burger za 40 zł absolutnie nie warto dopłacać, wygląda jak ten za 19. Jednym słowem absolutnie nie warto zostawić tu ani złotówki.

  2. janusz holuj ★★★★★

    Parking dostepny blisko jeziora 100m plac zabaw dla dzieci, ogródek piwny oraz główna sala na której odbywają się imprezy taneczno muzyczne ale tylko weekendy. Polecam!!!

  3. Kasia Buziaczek ★☆☆☆☆

    Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat wizyty w tym lokalu, która miała miejsce wczoraj. Wraz ze znajomymi postanowiliśmy spontanicznie odwiedzić ranczo. Niestety, nie obyło się bez nieporozumienia – część moich znajomych miała przy sobie resztki piwa w puszkach, które postawili na stoliku, nie myśląc o konieczności ich wyrzucenia. Planowaliśmy zamówić napoje w barze (co też uczynili) i spędzić czas w miłej atmosferze, nikomu nie przeszkadzając. Zdaję sobie sprawę, że wniesienie własnego alkoholu do lokalu nie powinno mieć miejsca – to był błąd z naszej strony, którego nie zamierzam usprawiedliwiać. Liczyliśmy jednak na możliwość spokojnego wyjaśnienia sytuacji i ewentualne upomnienie. Zaskoczyło nas natomiast bardzo agresywne zachowanie właścicielki lokalu, która zamiast podejść z prośbą lub uwagą, od razu zaczęła na nas krzyczeć i nas obrażać. Jako osoba niepijąca i kierowca próbowałam wyjaśnić sytuację, lecz nie dano mi nawet szansy na spokojną rozmowę. Zostałam potraktowana w sposób nieuprzejmy, zostały pod moim adresem użyte obraźliwe słowa, a w pewnym momencie – zostałam również popchnięta. Było to dla mnie wyjątkowo nieprzyjemne i zupełnie nieakceptowalne. Niestety emocje wzięły górę również po mojej stronie – przyznaję, że nie wszystkie moje słowa były odpowiednie, za co żałuję. Niemniej jednak uważam, że od osoby pełniącej funkcję właściciela oczekuje się profesjonalizmu, kultury osobistej oraz umiejętności konstruktywnego rozwiązywania konfliktów – szczególnie wobec klientów. W tym przypadku zabrakło tych podstawowych cech. Na uznanie zasługują natomiast panowie z ochrony, którzy wykazali się dużym spokojem i kulturą osobistą w trudnej sytuacji. Dziękuję im za opanowanie i rzeczowe podejście – to dzięki nim całe zajście nie przerodziło się w coś poważniejszego. Mam nadzieję, że ta wiadomość zostanie odebrana nie jako atak, lecz jako szczera informacja zwrotna od osoby, która od lat mieszka w okolicy, zna lokalne realia i chciała jedynie spędzić wieczór w miłej atmosferze. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że w przyszłości będzie można liczyć na bardziej życzliwy i profesjonalny kontakt z obsługą – również tą na najwyższym szczeblu. (Lecz na pewno nie wrócimy )

  1. Marek ★★☆☆☆

    Ranczo burger spoko w smaku i wyglądzie ale niestety zaaaaa dużo sosów z butli mega octowych. Cheeseburger z mięsem (chyba?) z kurczaka ? Nie wiem co to było ale smakował bardzo słabo. Ranczo box za 25 zł z mini skrzydełkami i nóżkami jakoś do mnie nie przemawia. Knajpa na piwo może i jest fajna ale z jedzeniem już jest znacznie gorzej.

  2. Sabina Opitek ★★★★★

    Cudowne miejsce na spotkania ze znajomymi, odpowiednie na rodzinny wypad, czy też na zregenerowanie własnych sił po ciężkim dniu w pracy! Bardzo sympatyczna obsługa potrafi wyczarować bajeczne hamburgery i rewelacyjne zapiekanki! Serdecznie polecam! ♡

  3. Kardi RR ★☆☆☆☆

    Nie polecam ! Dostaliśmy surowe placki ziemniaczane po czym obsługa zaproponowała zwrot pieniędzy lub po proste to samo nowe danie. Zanim je zrobiono minęło godzinę albo nawet więcej, co gorsze dostaliśmy tak samo surowo - zieloną wersie placków jak wcześniej.

  1. filip malek ★★★☆☆

    Jedzenie pyszne bardzo mi smakowało . Pani Właścicielka bardzo nie miła lecz obsługa miła w porównaniu do właścicielki . W WC nawet nie można tego nazwać WC lustro brudne. Ogólnie podsumowując nie tego się spodziewałem.

  2. Jacek Klimczok ★★★★★

    Ranczo-Letni Ogródek to przydrożny bar położony nad Zbiornikiem Dziećkowice. Dobre miejsce na chwilowy popas dla rowerzystów i spacerowiczów oraz osób korzystających z wodnych i leśnych atrakcji okolicy. Piwo zimne jest, coś na ruszt też się znajdzie. Pewne 4 gwiazdki a piąta za sympatyczną obsługę i życzliwe podejście do psa, którego mile przywitano i zaproponowano miskę z wodą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ranczo-Letni Ogródek?

Ranczo-Letni Ogródek znajduje się przy Wandy 126, 41-407 Imielin, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ranczo-Letni Ogródek?

Można skontaktować się z Ranczo-Letni Ogródek pod numerem +48 503 097 236

Jak można dotrzeć do Ranczo-Letni Ogródek?

Do Ranczo-Letni Ogródek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements