Szczerze polecam współpracę z kancelarią. Zarówno ja jak i moja rodzina współpracujemy od kilku lat. Zawsze uzyskałam fachową pomoc i wszystkie sprawy mojej rodziny jak i moje (a proszę mi wierzyć miałam trudną sprawę) zostały załatwione szybko i fachowo. Słuchają klienta i potrafią pomóc. Pani notariusz jak zajęta to oddzwoni albo odpisze na wiadomość nawet w późnych godzinach wieczornych, Pan Wojtek znajduje i proponuje dodatkowe rozwiązania dotyczące sprawy, na które sama bym nie wpadła. Dzięki miłej atmosferze nie krępowałam się o coś zapytać bo zawsze uzyskałam odpowiedź . Pełen profesjonalizm ,znajomość przepisów prawnych i miła obsługa to główne atuty ,które sprawiały , że wychodziłam zawsze uśmiechnięta. Dziwią mnie te negatywne komentarze bo naprawdę kancelaria działa profesjonalnie. Szczerze polecam a kancelarii życzę jak najlepiej . W razie potrzeby chętnie do Państwa wrócę.
Opinie
-
Jolanta Głowicka ★★★★★
-
Anna Popakul ★★★★★
Bardzo profesjonalna obsługa. Pani Notariusz skrupulatnie sprawdziła dokumentację i przygotowała akta. Dodatkowo bardzo dokładnie wyjaśnia wszystkie szczegóły dotyczące sprawy. Polecam
-
Wolfgang Amadeusz Mozart ★☆☆☆☆
Kilka godzin czekania na oświadczenie, tylko po to żeby usłyszeć, że nie ma jakiejś informacji potrzebnej do sporządzenia aktu. Na samym początku próbowałem pokazać plik z tymi informacjami ale były niepotrzebne wg Pani notariusz:)
-
Sylwia Sawicka ★★★★★
Polecam jak najbardziej.
-
Babollov Kaspersky ★☆☆☆☆
Po chęci umowienia się, w rozmowie telefonicznej czułem niechęć załatwienia sprawy. Co załatwiłem u innego Notariusza od ręki, tutaj mnie zbyto bez dopytania o szczegóły.
-
Anna Łukasik ★★★★★
Czasami się zastanawiam czy osoby piszące opinie wiedzą o czym piszą. Pani Notariusz nie pobiera chętnie dla siebie opłaty od wydruku z Ksiąg Wieczystej, bo tą opłatę każdorazowo trzeba zapłacić przy odbiorze Księgi Wieczystej w Sądzie. Zatem pobieranie tej opłaty przez Panią Notariusz zaoszczędza nam czas, który stracilibyśmy jadąc po odpis do Sądu. Korzystałam z usług Pani Notariusz i za każdym razem byłam profesjonalnie obsłużona. Miła i kompetentna. Uważam, że to właściwa osoba na właściwym miejscu.
-
Michal Nowicki ★★★★★
Skrupulatna i dbająca o prawne bezpieczeństwo obu stron transakcji. Polecam.
-
Shopping Bag ★☆☆☆☆
Nieczęsto spotyka się tak nieprofesjonalną obsługę. Od progu czuć nerwową atmosferę. O egzemplarzu do przeczytania można zapomnieć. Za to pani notariusz ochoczo pobiera opłaty za wydruk księgi wieczystej. Czyta sobie pod nosem, wprowadza zmiany i ciagle przerywa dygresjami z życia i wiedzy budowlanej. Nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kancelaria Notarialna Małgorzata Helon?
Kancelaria Notarialna Małgorzata Helon znajduje się przy Bankowa 17A, 72-010 Police, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kancelaria Notarialna Małgorzata Helon?
Można skontaktować się z Kancelaria Notarialna Małgorzata Helon pod numerem +48 913 331 320
Jak można dotrzeć do Kancelaria Notarialna Małgorzata Helon?
Do Kancelaria Notarialna Małgorzata Helon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku