Świetny bar z wyjątkową atmosferą! Szczególne wyróżnienie należy się barmanowi – facet z brodą i tatuażem na szyi. Bardzo profesjonalny, otwarty i widać, że naprawdę lubi to, co robi. Poleca świetne drinki, potrafi dobrać coś pod gust gościa i robi to z dużą swobodą. Dzięki niemu wieczór był naprawdę przyjemny. Na pewno tu wrócę!
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Natalia ★★★★★
-
Piotr “Ostravex” Ostrawecki ★☆☆☆☆
Miejsce budzi moje poważne wątpliwości co do jakości organizacji wydarzeń. Mam wrażenie, że zarządzający nie zawsze weryfikują, komu pozwalają organizować koncerty. Osoba znana pod pseudonimem Byjlon przedstawia się na swoich transmisjach jako ktoś współtworzący ten klub, co może wprowadzać w błąd. Mimo że zakupiłem bilet, nie zostałem wpuszczony na wydarzenie — prawdopodobnie z powodu mojego nieprzychylnego komentarza pod jednym z filmów na TikToku wspomnianego artysty. Nie otrzymałem również paragonu ani żadnego potwierdzenia zakupu. Nie zamierzam podejmować dalszych kroków ani generować nikomu problemów z powodu tej sytuacji, jednak sugeruję przemyślenie sposobu organizacji podobnych wydarzeń w przyszłości.
-
Patka Tyska Kurylo ★★★★☆
Wszystko fajnie. Dobre jedzenie dobra alkohol. Dobra atmosfera tylko szkoda, że artyści, których zapraszacie Nie dają dobrej. Zabawy innym, którzy tam przychodzą artyści, którzy tam śpiewają. Mówię o koncercie, który odbył się wczoraj bardzo dużo. Było negatywnych komentarzy odnośnie tego koncertu i nie dało się tego słuchać, no nie oszukujmy się. Oprócz tego obsługa naprawdę super. Nie mam co. Do zarzucenia. Alkohol, też naprawdę dobry, tak jak wspominałam wcześniej.
-
Kamila Komorowska ★☆☆☆☆
Ostatni koncert fenix label to była istna katastrofa, nie wiem dlaczego dopuściliście coś takiego na scenę.. weszłam i wyszłam :)
-
Black Vindigo ★★★★★
Fajne miejsce na wyjscie ze znajomymi na drinka. Szeroki wybór drinków oraz roznorodnych alkoholi. Drinki dobre oraz ładnie wyglądają. Ceny przystępne, chociaż za nie ktore drinki trzeba duzo zaplacic. Ja polecam hugo spritz,aperola oraz pink bikini. Na miejscu można rownież zjeść sushi. Duzym rozmaiceniem jest karaoke na dole, mozna milo spedzić czas na śpiewaniu. Obsługa miła i widać, że robią to z pasją. Lokal jest duzy i przestronny, posiada duzo miejsc. Mozliwosc zagrania w bilarda.
-
X D ★★★★★
Barmanka mega spoko, a zielona wróżka klepie jak zła, polecanko
-
Sparta Creatine ★★★★★
Oby więcej takich miejsc w dabrowie !
-
Mateusz Manowski ★★☆☆☆
Nie wiem skąd te wysokie oceny, chyba od znajomych. Barmani jak dla mnie do zwolnienia, nie wiem czy byli chorzy czy na lekach uspokajających. Tempo pracy zastraszające, alkohol lany na oko a w drinkach praktycznie sam kruszony lód, ten sam drink za każdym razem zrobiony w inny sposób, mohito bez cukru a ceny jak w naprawdę dobrym barze. Na sali ludzie siedzący z kebabami z pobliskiej budy. Hitem był barman których jednych kasował za driny a atrakcyjnym Paniom lał piwo w gratis. Bardzo też przyjemnie zapłacić za butelkę wody po czym otrzymać jej tylko tyle ile zmieściło się do szklanki. Daje dwie gwiazdki tylko ze względu na pyszne tosty i miłą Panią które je przyniosła do stolika. Pozdrawiam.
-
Paweł Górka ★★★★★
Bardzo dobry klub miła atmosfera barmani robią robotę jak należy a puste szkło szybko znika ze stolików. Polecam karaoke żaden konkurs talentów a każdy dostaje brawa. Poleca na 100%
-
Jusiax96 ★★★★★
Zawsze super obsługa, dobre jedzonko, wystrój który robi super nastrój. Klimatyczna muzyka, świetne miejsce!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Komitywa?
Komitywa znajduje się przy 3 Maja 15, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Komitywa?
Do Komitywa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku