Opinie

  1. Karolina M ★☆☆☆☆

    Zdecydowaliśmy się na Rafała ponieważ wymarzyłam sobie Techno wesele Bez świńskich zabaw, z dużą ilością świateł, regularna impreza dla podstarzałej młodzieży. Moim obuwiem ślubnym były klapki Kubota, a dla gości przygotowałam świecące sticki. Rafał opisywał siebie jako DJa klubowego i to ostatecznie przekonało nas do decyzji o jego zatrudnieniu. Mimo moich zapytań nie spotkaliśmy się ani razu, rozmawialiśmy wyłącznie przez telefon i to ok. 3 razy. W rozmowach wielokrotnie podkreślałam że nie chcę klasycznej imprezy weselnej i dlatego pracuję właśnie z tą osobą, że zaprosiłam znajomych na imprezę, a nie wesele ze słuchaniem Cheri Cheri Lady - wielokrotnie powtarzałam ten przykład Rafałowi żeby ustalić jasną sprawę. Przesłałam listę piosenek ok. 160 sztuk, od techno komercyjne, dubstepy, rocknroll i amerykańskie lata 60 - wszystko obgadane z Rafałem. Ze wszystkich nich na własnym weselu na którym "wszystko będzie dobrze i absolutnie się nie martw, w pełni rozumiem o jaką koncepcję Ci chodzi. Zrobimy imprezę, a nie posiadówkę u cioci" usłyszałam: piosenkę na wejście, piosenkę powitalną dla gości oraz koło północy dwie piosenki techno z mojej listy. Koniec. Po obiedzie koło 17 poprosiłam o przejście do części "imprezowej" tak jak się umawialiśmy. DJ oznajmił że "jeszcze nie" i dalej grał "Ale to już było" Maryli Rodowicz. W pewnym momencie sytuacja wyglądała tak że goście byli wkurzeni że jak już znajdą piosenkę dla siebie, zostaje im puszczona następna w zupełnie innym klimacie, a DJ był wkurzony że ludzie nie tańczą. Jesli dobrze pamiętam DJ prosił żebyśmy tańczyli z mężem na parkiecie bo inaczej goście nie będą się bawić, ale powiedziałam że ani my ani goście nie lubimy tych piosenek i nie o takie nam chodziło. Z techno wesela został standardowy "techno blok" który oferuje teraz każdy DJ weselny. Jako Panna młoda możesz sobie podbić basy na konsoli i bawić się głośnością, ale piosenek wybierać absolutnie nie, lista jest ustalona i to nie z tobą. W dobie xxi wieku myślę ze i ową Marylę Rodowicz można znaleźć w wersji nieco bardziej dynamicznej, oczywiście jeśli "dobrze rozumiesz koncepcję imprezy". Nie tym razem. Na 40 osób moi rodzice bawili się doskonale, pozostałe 38 osób mocno tak sobie. Jeśli zapraszasz ludzi na Mayday, nie są zadowoleni jeśli okazuje się że to piknik w Mrągowie. Po usłyszeniu Cheri Cheri Lady stwierdziliśmy z mężem że już to chrzanić, poszliśmy bawić się z gośćmi na zewnątrz. Część techno pojawiła się ok. 2 w nocy. Kiedy na całej sali zostało ok 10 osób :D Przyznam że tutaj bawiliśmy się doskonale, ale co z tego skoro tak miała wyglądać całość, a nie końcówka dla najbardziej wytrzymałych. Co do zabaw umawialiśmy się, że nie chcę związanych z pożyciem i zabawy owszem był całkiem niezłe, chociaż nie było Jaka to melodia i teleturnieju dla gości o które prosiłam, a przy kankanie proponowano Panom ze jeśli kucną to a nuż uda się u płci przeciwnej obejrzeć bieliznę. Omawiałam z Rafałem również kwestię organizowanego przeze mnie konkursu, wysłałam nawet maila w tej sprawie, na weselu okazało się że moje instrukcje są nieważne i goście nie wiedzieli co dalej robić, bo Rafał ustalił inne zasady w tzw. międzyczasie. Podsumowując, umówiłam się na wyjątkowe techno przeżycie, nieformalne party dla grupy przyjaciół a otrzymałam całkiem standardowe wesele. Moje prośby muzyczne nie zostały wysłuchane, moje prośby quizowe nie zostały wysłuchane, konkurs który sama zorganizowałam wyszedł jak przedstawienie w przedszkolu. Wszyscy zgodnie uważamy że cała ceremonia i wesele były super, jednak jeśli można by coś zmienić to DJ i goście się z nami w pełni zgadzają. Nie polecam jeśli chcecie nowoczesną imprezę, jeśli klasyczne wesele to też mocne 2/5 ponieważ może się okazać że co innego ustaliliście a co innego się dzieje.

  2. RADLA Radlinski ★★★★★

    Serdecznie polecam Dj’a Rafała jako profesjonalistę który wywodzi się ze starej szkoły - nie spocznie dopóki parkiet nie będzie pełen… Jeżeli szukasz gościa który nie zawodzi i zawsze wstrzeli się w gości to dobrze trafiłeś :)

  3. Sonia Hypki ★★★★★

    Dj na największym poziomie! Muzyka dopasowana do każdego na weselu. Bawili się nie tylko młodzi, ale również osoby w starszym wieku. Zabawy prowadzone przez Pana Rafała cieszyły wszystkich. Polecam z całego serca!

  1. rafal kapalka ★★★★★

    Najlepszy DJ do tego wodzirej i fotograf w jednym , idealnie dobrana muzyka i zabawy . Doradzi , poprowadzi...impreza była niesamowita, polecam z całego serca . Do następnego razu panie Rafale :)

  2. Ania Kot ★★★★★

    Super impreza i to wszystko za sprawą Pana Rafała! Pełen profesjonalizm. Idealnie dobrana muzyka pod wszystkich gości nawet tych najmłodszych. Komunikatywność na każdym kroku, z nami jak i ze świadkami. Super zabawy powodujące mnóstwo śmiechu. Wszyscy goście ciągle wspominają Pana Rafała i chwalą go. Wszyscy chętnie szli na parkiet, bo przy takim DJ-u nie da się podpierać ścian. Robota wykonana na milion procent. Widać że wkłada Pan w to całe serce! Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę i polecamy Pana Rafała z całego serca! ☺️

  3. Paulina Kraut ★★★★★

    Jesteśmy zadowoleni z Pana Rafała i polecamy każdemu, kto szuka dobrego DJ na wesele. Umie dostosować muzykę do wieku gości, a zabawy były śmieszne :) Kultura osobista duży + Dużo zabaw + Poczucie humoru + Profesjonalizm + Cena + Jedyny minus to za szybko wesele minęło, mogłoby trwać dłużej, bo naprawdę świetnie sie bawiliśmy :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres discografia?

discografia znajduje się przy Łużycka 10, 41-900 Bytom, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do discografia?

Można skontaktować się z discografia pod numerem +48 514 102 757

Jak można dotrzeć do discografia?

Do discografia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements