Pełen profesjonalizm.Bardzo miła i fachowa obsługa. Doradza, dobiorą, podpowiedzą. Bezkonkurencyjne ceny , możliwość negocjacji. Rower zakupiony w Inżynierii miał najatrakcyjniejszą cene jaka udało mi sie znaleźć . Szeroki wybór asortymentu , każdy napewno znajdzie cos dla siebie. Wszystkim ,którzy szukają roweru i nie tylko , polecam pierwsze kroki kierować właśnie do Inżynierii Rowerowej.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Opal ★★★★★
-
wicki5 ★★★★★
Sklep spełnił moje oczekiwania, kupiłem rower przez internet i wszystko zgadzało się z opisem. Kontakt bardzo dobry, szybka wysyłka i bardzo solidnie zabezpieczony do transportu. Trzeba docenić podejście do klienta, mimo że brakowało bardzo drobnego elementu (zaślepki gniazda ładowania)to przysłano mi go najszybciej jak to było możliwe. W ramach rekompensaty za niedogodności otrzymałem nawet prezent od firmy.
-
Dorota Markiewicz ★★★★★
Sa różni sprzedawcy i różne sklepy rowerowe. Inżynieria to świat dla pasjonatów ( ja moze pasjonatem nie jestem, ale cenię ludzi posiadajacych pasje i wiedzę). Odkąd kupilismy w Inzynierii pierwszy rower dla syna moj tylko tu kupujemy części i serwisujemy rowery (a syn troche na nich szaleje - to nie jest zwykly rowerzysta to wymagajacy pasjonat). Każdy problem zostal rozwiązany sprawnie i szybko. Co cenię najbardziej? To, ze nigdy nie zostałam bez pomocy, bez informacji jak cos zastapic bo w danej chwili nie ma.
-
Łucja Ziemba ★★★★★
Kupiłam w tym sklepie dwa rowery i jestem absolutnie zachwycona! Obsługa klienta na najwyższym poziomie – życzliwa, cierpliwa i przede wszystkim bardzo kompetentna. Pan Andrzej doradził mi idealnie, biorąc pod uwagę moje potrzeby, wzrost i styl jazdy za co bardzo dziękuję. Atmosfera w sklepie jest bardzo przyjazna, czuć pasję do rowerów i chęć realnej pomocy klientowi. Dzięki temu zakup był czystą przyjemnością, bez presji i pośpiechu. Zdecydowanie polecam każdemu – zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym rowerzystom! PS Dostałam super rabat mimo tego że ceny i tak są niewiarygodnie konkurencyjne.
-
Arek Wąsik ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam tego sklepu.
-
Wojtek Wąsik ★☆☆☆☆
Nie polecam tego sklepu. W rowerze kupionym w listopadzie z niewiadomych przyczyn, samoistnie rozregulowała się tylna przerzutka di2. Przerzutka w stanie idealnym, bez żadnych otarć itp. Po zgłoszeniu reklamacji i jej rozpatrzeniu, dostałem odpowiedź w sklepie, że został uszkodzony mechanicznie wózek przerzutki. Kiedy odbierałem rower nikt nie był w stanie wskazać mi, w którym miejscu jest skrzywiony wózek, ani sprzedawca, ani mechanicy którzy powinni znać się na tym. Jedyne co mogli mi zaoferować, to zakup nowej przerzutki, z czego nie skorzystałem. Następnego dnia poszedłem do nich z moją nowo zakupioną przerzutką z innego sklepu oraz tą "podobno z krzywym wózkiem". Przy jednokowo ustawionych przerzutkach, widać było że wózki są w takich samych położeniach (żaden nie jest krzywy), natomiast kąty pod jakimi są mechanizmy przerzutki różnią się. Przy próbie argumentacji i wyjaśnieniu że zostałem oszukany, osoby w sklepie nie chciały mnie słuchać, bo one nie są stroną. Tak, sklep który sprzedaje rower na gwarancji nie jest stroną. Pracownicy podczas udowadniania im swoich racji, odsyłali mnie do shimano, do którego nie mam możliwości składania zażaleń, a po drugie w shimano nie kupowałem roweru, tylko w inżynierii rowerowej. Sklep ten nie próbuje zrozumieć klienta, kiedy podważa decyzje konkretnymi dowodami, tylko zlewa go wyznając zasadę, kupiłeś rower na gwarancji, to nic, teraz radź sobie sam, my nie jesteśmy stroną. Na koniec śmiech obsługi jak już się zbliżałem do wyjścia, pokazuje tylko i wyłącznie poziom tego serwisu.
-
Anonimowe Opiniowanie ★☆☆☆☆
Rower umówiony telefonicznie na centrowanie koła. Przez telefon od razu zostałem uprzedzony, że może się nie udać, ale z tym nie miałem problemów. Dostarczony w powiedzmy poniedziałek, we wtorek miałem mieć info. Nic. Dzwonię w środę. "Nie da się naprawić, szukamy obręczy, jutro damy znać". Dzwonię w piątek. "Nie ma takiej obręczy, zamówimy". Czekam zatem grzecznie. Oczywiście nikt nie dzwoni a dni lecą. Kolejny telefon, oczywiście obręczy nie potrafią zamówić, ale też nie raczą klienta powiadomić o niczym. Gdybym nie dzwonił i nie pytał rower chyba do dzisiaj by tam stał. Dodam tylko, że w innym serwisie, który został mi polecony, o dziwo od ręki znalazła się obręcz. W sobotę rano dostarczyłem uszkodzony rower i jeszcze w tym samym dniu odebrałem. O kosztach zaproponowanych przez "Inżynierię", a faktycznych się nie wypowiem, szkoda nerwów. Takiego kiepskiego podejścia to klienta od lat nie spotkałem. Nie polecam.
-
Emil Gołota ★★★★★
Fachowa obsługa. Możliwość złożenia wymarzonego roweru. Właśnie jeden składa się dla syna :) Sam zakupiłem tam już 6 rowerów. Trafiają się duże promocje. Osobiście polecam !
-
Waylander Arkus K. ★★★★★
od 12 lat niezawodnie razem :) profesjonalne doradztwo i to uczucie kiedy idziesz po rower na zimę ;P, a wracasz REACTO DISC FORCE-EDITION nie wiedząc co zrobić z RONDO RUUT CF
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Inżynieria Rowerowa?
Inżynieria Rowerowa znajduje się przy Rusałka 17A, 20-103 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Inżynieria Rowerowa?
Można skontaktować się z Inżynieria Rowerowa pod numerem +48 814 434 501
Jak można dotrzeć do Inżynieria Rowerowa?
Do Inżynieria Rowerowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku