Ustanowili schemat wyłudzania pieniędzy, uszkodzili samochód i znaleźli mnóstwo małych wymówek, żebyś wrócił i zapłacił ponownie.Pojechałem na jedną stację kontroli pojazdów i tam były pewne problemy, pojechałem na inną stację i tam znaleziono kolejne problemy.Nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Klub Safort ★☆☆☆☆
-
antek woronowicz ★☆☆☆☆
Stanowczo nie polecam. Odesłał nas na początku nas odesłał na poprawki bo faktycznie było kilka rzeczy do naprawy, chociaż przede wszystkim skupił się na krzywym reflektorze. Pojechałem do mechanika, a tam okazuje się że wahacze prawie nie nie istnieją, rura wydechową przerdzewiała( o czym diagnosta tylko napomknął, jakby nie było to istotne). Nie udało się jednak naprostować reflektoru. Po przyjeździe z poprawkami diagnosta stwierdził że lekko krzywy reflektor jest decydujący i nie pzrepuści naszego samochodu. Prawie nie wspomniał o usterkach które mogły być przyczyną wypadku, ale nie przepuścił samochodu z powodu czegoś na co inny diagnosta nie zwrócił nawet nie zwrócił uwagi.
-
Mariusz Piasecki ★★★★★
Ford Fiesta dzisiaj wizyta pierwszy raz przegląd ok autko wiadomo sprawdzone rzetelnie człowiek sobie siedzi z boku widzi co i jak ogólnie bez zastrzeżeń .
-
Daniel Horbowski ★★★★★
Świetna stacja ! Rzetelna,dokładna z bardzo miła obslugą. Pozdrawiam Panów: Tadeusza Roberta,którzy dokonali przeglądów moich samochodów.
-
Michał (12Michał) ★☆☆☆☆
Podczas przeglądu rocznego w SKP SP Auto Sebastian Przybysz przy ul. Szerokiej 63 wykryto rzekomą usterkę silniczka poziomowania żarówki w przednim lewym reflektorze. Diagnosta stwierdził, że „nie słyszy pracy silniczka”, pukał śrubokrętem w różne miejsca, a nawet wyjął reflektor, pokazując coś zupełnie innego niż faktyczny element. Przez tę niekompetencję musiałem w trybie pilnym szukać elektryka samochodowego. Okazało się, że silniczek działa bez zarzutu – elektryk sprawdził go tym samym przyrządem, co diagnosta. Światła ustawiały się prawidłowo, a cała „usterka” okazała się fikcją. Zamiast rzetelnej diagnozy otrzymałem wizytówkę warsztatu, w którym rzekomo mogłem „naprawić” problem. To budzi poważne wątpliwości co do intencji tej stacji. Za brak kompetencji, wprowadzanie klienta w błąd i generowanie niepotrzebnych kosztów wystawiam ocenę 1/5. Zdecydowanie odradzam – czepiają się najmniejszych szczegółów, ale bez staranności i rzetelności, sprawiając wrażenie, że chodzi wyłącznie o wyciąganie dodatkowych pieniędzy.
-
Marek Krych ★☆☆☆☆
Dwóch pachnących produktami fermentacji alkoholowej niemiłych panów, odmówili podbcicia mi przeglądu ze względu na odrobinę korozji na błotniku, ale powiedzieli, że możemy się "DOGADAĆ". Jak dla mnie to próbowali wyłudzić łapówkę (pewnie na kolejną wódkę, żeby przyjemniej się pracowało). UWAGA BARDZO MOCNO ODRADZAM WIZYTĘ, zostałem oszukany na 100 zł
-
Rafal Zrobecki ★☆☆☆☆
Korzystałem kilka lat ale dziś miarka się przebrała. Podjeżdżam, podchodzi diagnosta i mówi, ze jest przede mna jeszcze jeden klient, który pojechał do domu po dokumenty (zapomniał czegoś) i ze będę długo czekał, bo aktualnie wjeżdża auto na przegląd gazowy, będzie to około godzina. Odpowiadam Wiec ze w takim razie wrócę za ok 40min, a on na to, ze nie będzie trzymał dla kolejki. Mówię , ze przecież pan to robi, ja podjechałem a słyszę ze ktoś jeszcze jest przede mna…. Z innych historii, przy przeglądzie z dodanym hakiem uwagi, ze hak musi być nowy z faktura , nie można montować używanego haka, bo może być powypadkowy. Być może dobrzy specjaliści, ale obsługa klienta fatalna, będąc tam mam poczucie, ze panowie pracują za karę.
-
Wojciech N ★☆☆☆☆
Radzę omijać ta stacje szerokim łukiem. Cwaniactwo jakich mało. Za każdy razem próbują usilnie czepiać się czegokolwiek w samochodzie , jakby czekali na dodatkowe profity. Jeżeli masz samochód starszy niż 3 lata to nawet nie myśl o robieniu badania na tej stacji. Chyba najbardziej wystarczająca jest opinia mechaników pracujących obok odnośnie pracowników tej stacji i ich podejścia, najbardziej upierdliwi diagnosci z jakimi miałem okazję kiedykolwiek doczynienia... Szkoda nerwów i straconego czasu. Pracownicy tej stacji są po prostu nie poważni i podchodzą do każdego pojazdu jakby był nowy z salonu. A pan Tadek to już przechodzi samego siebie. Nigdy więcej tam nie pojadę.
-
Macz eta ★☆☆☆☆
Gdy wspomniałem, że dopiero kupiłem auto "używane" i to Mój pierwszy przegląd. Diagnosta "Trzepał" auto ponad godzinę i nic nie znalazł, chyba złośliwie szukał czegoś, w końcu doczepił się o brak gaśnicy. Powiedziałem, że mogę podejść do domu (3min spacerkiem) bo kupiłem nową ale zapomniałem zapakować, nie zgodził się i zaproponował kupno od niego. Pan sprzedał mi nie działającą i nieważną, dodając tylko tyle, ze taka może być na sztukę. Natomiast problem polega na tym, że mimo tak długiego czasu "trzepania" auta, nie zauważył pękniętych tylnych sanek prawie na każdym mocowaniu. Dodam tylko tyle, że nie ma żadnych osłon na tylnym zawieszeniu. Zauważyłem to na szczęście sam, przy wymianie oleju, bo mogło się skończyć tragedią. Mercedes w204
-
BOSSE ★★★★★
Rzetelne i profesjonalne podejście do powierzonego zadania. Czy to przegląd czy też ustawienie zbieżności. Po wiosennej wizycie i ustawieniu zbieżności samochód jeździ tak jak oczekiwałem. Pięknie skalibrowane. Przy okazji wychwycone drobne mankamenty, które dzięki wskazaniu zostały usunięte. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stacja Kontroli Pojazdów SP Auto?
Stacja Kontroli Pojazdów SP Auto znajduje się przy Szeroka 63, 70-211 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stacja Kontroli Pojazdów SP Auto?
Można skontaktować się z Stacja Kontroli Pojazdów SP Auto pod numerem +48 797 825 884
Jak można dotrzeć do Stacja Kontroli Pojazdów SP Auto?
Do Stacja Kontroli Pojazdów SP Auto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku