Nie polecam! Wymiana rozrządu nie dość że wzięli więcej pieniędzy niż się umówiliśmy to jeszcze źle wymienili! Miałem spore problemy z samochodem i musiałem im z innym mechanikiem udowadniać co źle zrobili... Pies trącał pieniądze, nic nie zwrócili za Wielki błąd to tylko szkód narobili. Nie wspominając innych rzeczy jak kontakt i relacje obu Panów...
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Aks ★☆☆☆☆
-
Krzysiek to niesłuchaj ★☆☆☆☆
Nie polecam, jeden wielki oszust, sprowadziłem samochód z usa z uszkodzoną lampą błotnikiem i koncowką drążka, czekałem ponad pół roku zamontował mi prawą końcówkę drążka ja lewą stronę, wykonał złą adaptacje świateł przednich, uszkodził nowe lampy tylnie, po uszkadzał różne elementy samochodu, oszukał na naprawy które nie zostały wykonane, nie zamontował połowę elementów o których rozmawialiśmy. Jeden wielki oszust i kłamca. Nie polecam z całego serca. To jest praca mechanika który wziął pieniądze za pracę
-
Kimber pl ★☆☆☆☆
Oszuści i kanalie, auta gniją nie robione długimi miesiącami. Szef się tłumaczy chorym synkiem i ma wyj na wszystko, a jak przyjdzie się zorientować na czym się stoi to jeszcze “szef” lubi pogrozić że wyląduje się w szpitalu… Proszę się nie łudzić pełnym podjazdem… większość czasu warsztat zamknięty bo nie ma pracowników. Z daleka!!! Sprawa trafi do prokuratury
-
Janusz Wróblewski ★★★★★
Polecam !!!! Kapitalny mechanik - a dla właścicieli aut typu Land Rover i inne podobne angielskie wynalazki (ale nie tylko) chyba (?) najlepszy w Szczecinie. Ceny również przystępne. Byłem w 4 (słownie: czterech serwisach czy warsztatach) i słyszałem dziwne opinie i diagnozy co jest nie tak jak być powinno i podawano jakie podzespoły i części powinienem wymienić - ceny kilkutysięczne . Mechanik, Pan Marcin od razu podał prawdopodobną awarię i po naprawie nagle wszystko ok. - uszkodzony czujnik podciśnienia sterujący wspomaganiem hamulców i turbiną silnika - cena całości z czujnikiem 400 pln. Kolejka - to fakt, mają dużo klientów.
-
Jan Muranko ★★★★★
Polecam. Warsztat wykonał zadanie szybko i sprawnie. Cena zadowalająca.
-
K ★★☆☆☆
Panowie ogólnie znają się na swojej robocie i wykonują ją dość dobrze, kiedyś był to solidniejszy zakład. Niestety obecnie widać, że biorą na siebie za dużo aut na raz co skutkuje tragicznymi terminami. Auto potrafi stać miesiąc mimo iż prosi się, żeby potraktowali naprawę priorytetowo.. Ciągłe wymówki, przeciąganie.. dodatkowo nie da rady dodzwonić się na żaden z dwóch numerów. Trzeba odwiedzać osobiście - a nie każdy ma na to czas. Niestety znowu trzeba zmienić mechanika. Szkoda.
-
Maciej Ilczyszyn ★☆☆☆☆
Nie Polecam tej firmy. Zaprowadziłem auto na proste sprawdzenie tylniej prawej opony bo powietrze uciekało i ogólny przegląd. Po czekaniu 1.5tygodnia na jakąkolwiek informacje o stanie pojazdu wybrałem się osobiście. Na miejscu zostałem poinformowany że w samochodzie nie było nic wadliwego poza jedną osłona przy lewym przednim kole która podobno naprawili. Auto nie było zaparkowane w pobliżu warsztatu tylko pod jakimś mieszkaniem 2 ulice dalej. Po odebraniu auta dalej w tylnim kole nie było powietrza i ciągle uciekało. Po krótkiej rozmowie zdecydowałem się zostawić auto na jeszcze jeden dzień gdzie zapewniono że wszystko zostanie zrobione. Odbierając następnego dnia zostałem skasowany 200zł, a z wystawieniem paragonu za usługę były bardzo duże problemy... Po 1 dniu jeżdżenia samochodem powietrze znowu zeszło i dalej osłona jest luźna. Ogólna ocena obsługi 1/10. Samochód marki Hyundai Coupe 2.0
-
Robert Marciniak ★☆☆☆☆
Nie polecam. W warsztacie zleciłem wymianę pompy płynu chłodzącego. Po kilku dniach samochód stracił moc. Nie skojarzyłem tej usterki z wymianą pompy i w dodatku byłem w trasie ,więc sprawdziłem usterkę w innym warsztacie , wstępna diagnoza po podłączeniu auta do komputera to uszkodzona turbina. Nie zdecydowałem się na wymianę ze względu na duży koszt. Po powrocie do Szczecina pojechałem jeszcze do jednego warsztatu specjalizującego się min. w diagnostyce turbin i tam na komputerze (test w trakcie jazdy) też wychodziło, że turbina nie pracuje prawidłowo ale zaczęto szukać przyczyny dla czego tak jest, po kilkudziesięciu minutach mechanik znalazł przyczynę, był to przetarty przewód podciśnienia turbiny. Powodem było to, że w Auto-max nie przymocowano przewodu w swoje miejsce po wymianie pompy płynu chłodzącego i koło pompy z czasem przetarło luźny przewód podciśnienia. Szczęście ,że nie zdecydowałem się na wymianę turbiny. Podsumowując straciłem dużo nerwów i pieniędzy w kwocie 600 zł. Po wszystkim wróciłem do Auto-Max przedstawiłem im efekty ich pracy. Pan właściciel wzruszył ramionami zapytał jakie koszty poniosłem nie zamierzając pokryć moich strat, nawet nie powiedział przepraszam. Za bylejakość tego warsztatu i brak odpowiedzialności za popełnione błędy nie polecam tego pseudo warsztatu.
-
Krzak Atack ★★★★★
Do warsztatu trafiłem przypadkowo dzięki Google. Po ponad dwóch miesiącach jeżdżenia po innych warsztatach (ten był piąty) i braku prawidłowej diagnozy. Po kilku dniach krótkiej rozmowie ze mną pierwsza diagnoza okazała się właściwą i nie przez szczęście tylko dzięki doświadczeniu i wiedzy na temat samochodów. To co dla p. Krzysztofa jest logiczne i nie wymagało zbyt dużego skupienia dla poprzednich "fachowców" było nie do przeskoczenia. Niestety w czasach kiedy warsztaty skupione są tylko na zarabianiu - skupiają się na szybkich pracach mechanicznych, diagnostyka samochodu opiera się tylko na diagnostyce komputerowej. Jak nie ma błędu, to warsztatom nie chce się / nie potrafią szukać, lub jak w moim przypadku (wcześniej) wymyślają usterki po których niby rozwiązaniu nic się nie zmienia, auto pozostaje niesprawne a my słyszymy: "I tak trzeba było wymienić". Tu było inaczej, dzięki Bogu. Przede wszystkim firma składa się z warsztatu mechanicznego i elektryczno-elektronicznego(także raczej nic ich nie zaskoczy), od razu na wstępie usłyszałem że będą sprawdzać aż znajdą i rozwiążą problem - co w przypadku poprzednich warsztatów było niewykonalne. Poczekać trochę musiałem ale to ze względu na dostępność części. Auto po naprawie dokładnie sprawdzone i testowane, cena jak najbardziej OK. Jeśli macie duży problem i kończą się Wam pomysły (jak mi) gdzie teraz dać auto to TU, a jak macie drobną naprawę to też tu, bo takie warsztaty należy wspierać że nie znikły z mapy naszego miasta!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto-Max. Serwis samochodowy, diagnostyka, klimatyzacja, elektromechanika.?
Auto-Max. Serwis samochodowy, diagnostyka, klimatyzacja, elektromechanika. znajduje się przy Szeroka 12a, 71-211 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto-Max. Serwis samochodowy, diagnostyka, klimatyzacja, elektromechanika.?
Można skontaktować się z Auto-Max. Serwis samochodowy, diagnostyka, klimatyzacja, elektromechanika. pod numerem +48 505 879 941
Jak można dotrzeć do Auto-Max. Serwis samochodowy, diagnostyka, klimatyzacja, elektromechanika.?
Do Auto-Max. Serwis samochodowy, diagnostyka, klimatyzacja, elektromechanika. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku