Opinie

  1. Mieszko Pająk ★★★★★

    Podejrzewałem dość pracochłonną usterkę w moim wiekowym samochodzie. Niektóre warsztaty od razu odmówiły. Tu nie było, że się nie da - auto umówione, a następnie zrobione. A przy okazji pełna informacja o usterce i poczynionych pracach. Usługa wykonana rzetelnie i sprawnie. Polecam!

  2. Daniel Szarynski ★★★★★

    Facet posiada przeogromną wiedzę o mechanice samochodowej oraz typowych bolączkach tradycyjnych aut. Widać tu doświadczenie. Można spodziewać się szczerej opinii na temat stanu technicznego pojazdu, bez naciągania na zbędne koszta - wprost jest powiedziane co jest do zrobienia Podoba mi się podejście "albo robimy porządnie, albo wcale". Części zamawiane są z górnej półki, a na dostawę można liczyć tego samego dnia (o ile część jest dostępna w hurtowni). Ceny za usługi nieprzesadnie wysokie. Można powiedzieć zdrowo-rynkowe. Na potrzeby klienta, ten mechanik zawsze znajdzie rozwiązanie problemu. Choćby miało być tymczasowe (na teraz), jest zrobione bardzo dokładnie. Bardzo polecam ten warsztat. Nie boję się zostawić auta w rękach tego fachowca

  3. I ★★★★★

    Polecam. Warsztat rzetelny.

  1. Adam Fit ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego serwisu, mr Maciek jest oszustem. Dzwonił do mnie, że wymienił linki a linki przy odbiorze samochodu były dalej w samochodzie, akumulator rozladowany, niby sprawdzał olej w skrzyni biegów i twierdził, że jest "biały " a był normalny. Rozumiem jestem obca osoba w tym mieście ale żeby tak oszukiwać? Cham i prostak. Nie polecam

  2. Michał Pudliński ★☆☆☆☆

    Auto w naprawie blacharsko lakiernicze. Auto oddane brudne w środku pełno pyłu od polerki i klej od taśm.W zderzaku kierunki i halogenyźźle zamontowane - są luźne nie wiem czy nie wpadną. Element zrobiony po swojemu miała być wstawiona reperaturka wymieniony został cały błotnik "zamiennik" odchodzi od lamp pasuje jak świni siodło. Cena była ustalona ze wszystkim 2300 zł przy odbiorze 2620zł. Ogólnie obsługa sympatyczna--ale wszystko mało profesjonalnie załatwione. Na kawę porozmawiać można się udać jako fachowców nie polecam.

  3. Filip (insignis_filip) ★★★★★

    Jeździłem w różne miejsca, a tu wracam z wielką przyjemnością. Ceny ok, obsługa kompetentna i przesympatyczna, ( w szczególności szef p. Zdzisław, który ewidentnie żyje tym warsztatem). Problem z silnikiem rozwiązany! Jestem bardzo zadowolony. Nie piszę recenzji, zbyt często , ale w tym przypadku nie może być inaczej. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

  1. Aaa (Bbb) ★★★★★

    Jeździłem w różne miejsca, a tu wracam z wielką przyjemnością. Ceny ok, obsługa kompetentna i przesympatyczna, ( w szczególności szef p. Zdzisław, który ewidentnie żyje tym warsztatem). Problem z silnikiem rozwiązany! Jestem bardzo zadowolony. Nie piszę recenzji, zbyt często , ale w tym przypadku nie może być inaczej. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

  2. Radosław Świder ★★★★★

    Jestem mocno zaskoczony, nie pochodzę ze Szczecina i nie miałem tutaj swojego warsztatu w razie potrzeby, ale teraz już mam :) Panowie bez zbędnego naciągania na koszty założyli mi nową obejmę na wydech, która się oberwała, auto do odebrania po 3 godzinkach. W razie potrzeby z pewnością wrócę, pozdrawiam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KlimCars AUTO NAPRAWA?

KlimCars AUTO NAPRAWA znajduje się przy Czesława Piskorskiego 8, Prawobrzeże, 70-809 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KlimCars AUTO NAPRAWA?

Można skontaktować się z KlimCars AUTO NAPRAWA pod numerem +48 914 635 706

Jak można dotrzeć do KlimCars AUTO NAPRAWA?

Do KlimCars AUTO NAPRAWA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements