Opinie

  1. Bozena pala ★★★☆☆

    Byliśmy w sobotę jakiś czas temu, ludzi raczej mało. Panie pracujące bardzo miłe. Niestety ochrona nie potrafi kulturalnie wyprosić tylko od razu za szyje i wyjazd, chyba trochę nie te czasy.

  2. Dawid ★☆☆☆☆

    Daję 1 gwiazdkę tylko z powodu ochrony bo bywałem tam nieraz. W klubie byłem szarpany i popychany ale to mnie ochrona siłą wyciągnęła z parkietu. Następnie przewracając mnie na ziemie i przytrzymując zapytała "czy będę spokojny?". Od samego początku do końca nie byłem agresywny. Generalnie nie odradzam ale niech każdy zastanowi się przynajmniej 2 razy zanim tam wejdzie bo oni są nieobliczalni.

  3. Sylwia Palac ★☆☆☆☆

    Pani, która pobierała opłatę za wejście na dyskotekę, najpierw pobrala opłatę, a następnie stwierdziła, że niektóre osoby są nieodpowiednio ubrane. Twierdziła, że obowiązuje tam dress code, jednak każdy na tej dyskotece ubiera się indywidualnie. Co więcej, sama obsługująca była ubrana nie odpowiednio. Moje doświadczenie w tej dyskotece było negatywne, dlatego też odradzam jej odwiedzenie.

  1. Kurzu SKX ★☆☆☆☆

    Największym problemem jest kultura prezentowana przez ochronę. Wybiła godzina zamknięcia? Zapraszam wypier... Na pytanie czy możemy dokończyć po 2 łyki piwa które tam zakupiliśmy, Pan odpowiedział przecząco. Następnie stwierdził że nie jest tam po to żeby się ze mną kłócić i mam go nie wkur... Na sam koniec tej zaawansowanej szermierki słownej, po wyczerpaniu się wąskiego wachlarza słów ochroniarza zostaliśmy wypchnięci z klubu. Pod względem muzycznym również było kiepsko.

  2. Griski ★☆☆☆☆

    Czas zatrzymał się tam w 2015, ochrona arogancka, zadufana w sobie i szukająca problemów bez powodu. Średnia wieku to 40 lat, nie polecam młodyn. Średni wystrój, elegancko ubrani barmani na plus.

  3. Karo A ★☆☆☆☆

    Bardzo dziwne miejsce. Przypomina mi bardziej dyskotekę z przed 20 lat niż nowoczesny klub muzyczny. Wszystko do wymiany! Wszystko jest tam byle jakie ,byle by tylko było. Ochrona to panowie w średnim wieku , pani "selekcjonerka" z dziwnym szyderczym uśmieszkiem, która tak naprawdę jest tam tylko i wyłącznie kasjerką, obskurna szatnia, jeszcze gorsze toalety, drinki okropne! Kamikadze najgorsze jakie piłam w swo życiu! Najgorszym jednak punktem tego miejsca jest muzyka i DJ. Style muzyczne przeskakują z jednego na drugi, piosenki puszczane są bez ładu i składu, nie da się przy tym fajnie bawić co było widać na parkiecie. To miejsce bardzo mnie rozczarowało!

  1. Łukasz ★☆☆☆☆

    Wypraszanie gości poniżej zera. Żadnej kultury. Pierwszy i ostatni raz

  2. Teodor Cibor ★★☆☆☆

    Mała tragedia. Wytrzymaliśmy ze znajomymi ledwo godzinę i pojechaliśmy do B.B. do sprawdzonego już lokalu. Żeby nie było, że jestem stronniczy albo na usługach konkurencji, więc nie podaję nazwy lokalu w Bielsku-Białej, który może nie jest idealny, ale najlepszy z tych, w których było dane mi się bawić.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Klub Muzyczny Dziupla?

Klub Muzyczny Dziupla znajduje się przy Królowej Jadwigi 13, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Klub Muzyczny Dziupla?

Można skontaktować się z Klub Muzyczny Dziupla pod numerem +48 694 070 908

Jak można dotrzeć do Klub Muzyczny Dziupla?

Do Klub Muzyczny Dziupla można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements