Fachowe oraz miłe podejście do klienta Pani Katarzyny i Asi. Jakość produktów również świetna. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Szymon Krawiec ★★★★★
-
Darek Krawiec ★★★★★
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam.
-
Jagoda Pustuł ★☆☆☆☆
Pani, która nas dzisiaj obsługiwała wyjątkowo antypatyczna. Partner przymierzył tylko trzy pary spodni i dwie koszule, ale dla Pani chyba samo nasze przybycie bylo poniżej jej godności i tak też się zachowywała. Patrzyła na nas tak, jakby z góry zakładała, że nic nie kupimy (finalnie kupiliśmy, to co chcieliśmy czyli koszulę i spodnie). Z kpiną rzucała komentarze typu "koszuli nie zapina się pod szyję bez krawata" - serio? Czyli tylko z krawatem można zmierzyć koszulę, by sprawdzoć czy kołnierzyk nie ciśnie? Albo gdy pierwsza koszula nam się nie spodobała, bo miała takie delikatnie połyskujące pasy i średnio pasowała do kraciastych spodni (chociaż z wypowiedzi Pani wynikało, że jej zdaniem wszystko pasuje do wszystkiego), to z kpiną zapytała "A co w tej Państwu nie pasuje?". Podała nam drugą koszulę z taką miną jakby to była dla niej strata czasu. Finalnie miałam dosyć i chciałam z tego sklepu jak najszybciej wyjść. Partner kupił to po co przyszliśmy, chociaz gdyby to ode mnie zależało, to nie wzielabym nic wlaśnie przez - w mojej ocenie - nieprofesjonalne zachowanie sprzedawcy. Bardzo nie polecam chyba że ktoś wizualnie ocieka pieniędzmi (pewnie dla takich osób owa Pani ma specjalne względy).
-
Łukasz Wójcik ★★★★★
Świetna obsługa i bardzo dobra atmosfera – od razu czułem się tam dobrze. W ostatnim miesiącu miałem kontakt z trzema paniami i każda z nich wykazała się pełnym profesjonalizmem, uprzejmością i zaangażowaniem. Kupiłem 2 marynarki i jestem z nich bardzo zadowolony. Zamówiono dla mnie rozmiar, którego nie było na miejscu – panie aktywnie szukały najlepszej opcji cenowej i promocyjnej. Pomoc przy przymiarce na najwyższym poziomie, zaproponowano nawet drobną przeróbkę, żeby marynarka idealnie leżała. Stały kontakt telefoniczny – byłem na bieżąco informowany o statusie zamówienia. Zdecydowanie polecam!
-
Adrian Tomaszewski ★★★★★
Świetna obsługa. Dwie osoby z obsługi kilka garniturów do przymiarki obsługa na najwyższym poziomie, sprawa załatwiona w kilkanaście minut. Do tego zamówiony płaszcz z dostawą na czas, super dokładnie to co chciałem.
-
Klaudia Przybyszewska ★★★★★
Tydzień temu zakupiliśmy garnitur z narzeczonym, obsługa na najwyższym poziomie! Przesympatyczna Pani, bardzo kompetentna, pomocna, zaangażowana! Polecam serdecznie :)
-
Magdalena Jedruszczak ★★★★★
Pani Kasia, niezwykle pomocna, bardzo mi doradziła, miała i uśmiechnięta. Więcej takiej obsługii bym życzyła innym salonom.
-
Artur Gwizdon ★★★★★
Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Szczerze mówiąc w tym konkretnym przypadku „chcieć” znaczy „móc” !!! Z pewnością tu wrócę i rekomenduje zakupy w tym salonie !!
-
Sonia Grudzień ★★☆☆☆
Obsługa kiepska, ma focha że o coś się pyta. Po spytaniu o cenę koszuli Pani podała ja błędnie, a na metkach jej nie było, niestety dowiedzieliśmy się o tym dopiero przy kasie. Wg prawa koszula powinna być sprzedana po podanej kwocie. Nie polecam.
-
Beata Leśniak ★☆☆☆☆
Obsługa bardzo miła. Syn kupił tam garnitur cena 1600 zł przecena 800 zł i proszę uwierzyć garnitur który przypadkowo spadł z wieszaka wygląda jak by został wyjęty z wirówki szkoda że nie można dodać zdjęcia pewnie specjalnie tak jest zrobione. Garnitur nie nadaje się do niczego. Odradzam zakup garniturów tej marki.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Vistula?
Vistula znajduje się przy Będzińska 80, 41-250 Czeladź, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Vistula?
Można skontaktować się z Vistula pod numerem +48 783 783 289
Jak można dotrzeć do Vistula?
Do Vistula można dotrzeć, korzystając z poniższego linku