Jest git ale jeśli chodzi o promocję w gazetce to nieraz nie pokrywają się ze stanem rzeczywistym
Zdjęcia
Opinie
-
De Em ★★★★☆
-
Julia ★★★★★
Bardzo miła obsługa, przeliczenie też ok
-
JOA O ★★★★☆
Bardzo duży wybór produktów, przestrzenny parking, jedyny minus to wieczne kolejki
-
Mike Tyson ★★★★☆
Pracownicy bardzo mili, towar, zawsze jest co powinno być,polecam !
-
Tomasz ★★★★★
Spory parking. Sam sklep też bardzo ok. Duży. Wszystko jest. Lubię tu czasem zajechać.
-
Oskar Didyk ★☆☆☆☆
Warzywa nie raz wyglądają jak dla bydła. Jak można wystawiać takiej jakości produkty? Będzie trzeba chyba kontrolę nasłać, bo kontroli to raczej żadnej nie przechodzą warzywa.
-
Kiero ★★★★☆
Brakuje większego wyboru świeżych ryb na wagę, w zasadzie poza paczkowanym pstrągiem, który jest w każdym markecie, nic innego nie ma, do tego mogłaby być jakaś garmażerka przy dziale z miesem i wędlinami, poza tym, jak na Niemca, to ok
-
Piotr Buryło ★☆☆☆☆
Oczywiście że 1 już któryś raz z kolei chciałem zrobić większe zakupy to nawet żetonów do koszyków nie mają i pojechałem do konkurencji. Niech dalej tak tak robią jak i Lidl to samo może im nie ukradną.
-
Commarful ★☆☆☆☆
Ostatnia moja wizyta to był dramat, po pierwsze nie było dostępnych większości warzyw, puste boksy po podstawowych ogórkach czy papryce, lecz moge to jeszcze zrozumieć ponieważ przyszedłem chwilę po godzinie 20. Następnie na dziale z ladami mimo długiej kolejki, 3 lady z miesem, wędlinami i garmażerką obslugiwała jedna tylko jedna pani. To prawdopodobnie wina kierownictwa, pani obsługiwala sprawnie, jak na prace na 3 stanowiskach. Natomiast najgorzej było przy kasach samoobsługowych. Jest ich chyba z 6 ale działały tylko 2+ kasa klasyczna. Na mojej kasie oraz klienta obok pojawiły się bledy, więc musieliśmy czekac na obsługę ktora by je zresetowała. Czekaliśmy na prawde długi czas, a za nami było jeszcze co najmniej 2 osoby. Po kilku minutach przybył pracownik który mieliśmy wrażenie robił to pierwszy raz. Naprawdę rzadko wystawiam opinię, ale to było na prawde słabe doświadczenie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kaufland Lublin Wrotków?
Kaufland Lublin Wrotków znajduje się przy Diamentowa 31, 20-471 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kaufland Lublin Wrotków?
Można skontaktować się z Kaufland Lublin Wrotków pod numerem +48 800 300 062
Jak można dotrzeć do Kaufland Lublin Wrotków?
Do Kaufland Lublin Wrotków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku