Opinie

  1. Karolina ★☆☆☆☆

    Pani która w dniu 8.10 w godzinach ok 10.00 rano obsługiwała mojego męża nie wiele wie o kulturze osobistej . Zamówiłam dzień wcześniej telefonicznie krople na receptę dla dziecka , wszystko miło i grzecznie zresztą nie pierwszy raz . Na drugi dzień mąż pojechał odebrać krople i spotkał się na dzień dobry z chamstwem co za kod recepty dostał ( oczywiście zrealizowanej przez farmaceutkę od Państwa która przygotowywała krople ) , za chwilę druga chamska uwaga dlaczego nie ma kartki z zamówieniem. Oczywiście ze nie mógł mieć ponieważ zamawiałam przez telefon . Dopiero druga Pani od razu pomogła i nie było problemu . Pani która go obsługiwała chyba zapomina co to zasady savoir-vivre, proponuję kierownikowi apteki przeszkolenie owej Pani z kultury osobistej.

  2. Paweł Fryda ★☆☆☆☆

    Dramat, gruba przesada. Parkowanie to koszmar wszystkie miejsca zajęte przez mieszkańców osiedla w sklepie 3 lub 4 osoby a samochodów pełen parking.

  3. Kamil Pandel ★★★★★

    Zdecydowanie najlepsza apteka w okolicy ! Nie wiem skąd negatywne opinie dotyczące personelu, stale odwiedzam aptekę i Panie, które mnie obsługiwały zawsze były uprzejme i chętnie doradzały przy zakupie leków. Asortyment również nie pozostawia niczego do życzenia. Aptekę polecam i wiem, że wrócę tam jeszcze raz.

  1. Hanna Kołacińska ★★★★★

    Bardzo polecam tą aptekę. Super asortyment, jako jedyni w promieniu kilkunastu kilometrów mieli lek, którego szukałam, a przy innej sytuacji Panie sprowadziły lek praktycznie na drugi dzień. Obsługa bardzo profesjonalna, byłam naprawdę pod wrażeniem.

  2. Magdalena Perczak ★☆☆☆☆

    Aptek bardzo ładna i ma duży asortyment jednak personel jest mocno nieuprzejmy, robi łaskę że obsłuży pacjenta Pani która mnie obsługiwała robiła wrażenie że przeszkadzam jej osobie. W dobie gdy apteka znajduje się na każdym rogu powinno chyba się dbać o klienta... Natomiast obsługa na stoisku dermokosmetyków bardzo miła uprzejmą i dobrze wykwalifikowana W aptece więcej nic nie kupię

  3. Aleksandra Jakut ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Szybka realizacja zamówień leków. Panie farmaceutki pomocne i zawsze uśmiechnięte. Polecam to miejsce!

  1. Urszula Zięba ★★★★★

    Super apteka, wspaniała obsługa :)

  2. Frau Kejt ★★★☆☆

    Dziwna organizacja sali sprzedaży. Wchodzisz normalnie od frontu budynku (od strony Kauflandu) ale tam możesz jedynie kupić sobie jakiś krem. Ale jeśli dodatkowo potrzebujesz witaminę C, to musisz wyjść na zewnątrz i wejść jeszcze raz, bocznym wejściem. W środku przejście oczywiście jest, ale wisi karteczka że "przejścia nie ma".

  3. Lokalny Obserwator ★☆☆☆☆

    Arogancka i opryskliwa obsługa.... Nie można liczyć na pomoc przy wyborze leku.... Farmaceuta podaje lek nie pytając w jakiej ma być formie. Dyrektor regionalny mógłby się wreszcie zainteresować tą placówką. Zwłaszcza, że na osiedlu Mydlice konkurencja jest bardzo duża.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ziko Apteka?

Ziko Apteka znajduje się przy Legionów Polskich 38C, 41-303 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ziko Apteka?

Można skontaktować się z Ziko Apteka pod numerem +48 324 388 620

Jak można dotrzeć do Ziko Apteka?

Do Ziko Apteka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements