Opinie

  1. Piotr Kowalski ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam. Panowie raczej nie są mechanikami. Nie potrafią czegoś naprawić inaczej niż wymiana na nową część mimo że nie jest to konieczne - a część jak to określili "nie dajemy gwarancji że będzie pasować". Oczywiście cenę rzucają z kosmosu.

  2. Patryk Nieciecki ★★★★★

    Robiłem kompleksowy przegląd auta przed zakupem. Zwrócili uwagę na rzeczy, których sam bym nie zauważył – dzięki temu uniknąłem zakupu problematycznego samochodu. Bardzo rzetelne podejście i szczerość wobec klienta. Polecam każdemu, kto nie chce kupować kota w worku

  3. Marcepan G. ★★☆☆☆

    Trudno polecić. 1. Brak profesjonalizmu w kwestii obsługi klienta. 2. Niedotrzymywanie terminów oraz ustaleń. 3. Samochód znalazłem na parkingu stacji benzynowej kawałek dalej pod tabliczką z napisem "parking tylko dla klientów stacji paliw. maksymalny czas postoju 30min" Z pozytywów zamki i kluczyki działają poprawnie Przebieg usługi: Polecono mi podstawić samochód tego samego dnia (4 listopada) i stwierdzono, że już następnego będzie wiadomo ile wyniesie ewentualna wymiana klocków hamulcowych, tarcz, zamków i dorobienie kluczyka. (7 listopada) Zadzwoniłem sprawdzić dlaczego do tej pory nie otrzymałem żadnej informacji. Wytłumaczono mi że pracownicy nie pojawili się w pracy i przeproszono mnie za zwłokę. Obiecano wycenę na następny dzień i ewentualną wymianę na maksymalnie dwa dni później. (19 Listopada) Zadzwoniłem dowiedzieć się co się dzieje i dlaczego dalej nie otrzymałem żadnej informacji. Pan, który odebrał telefon powiedział, że nie wie co z hamulcami bo on się tym nie zajmuje. Natomiast pozostałe części (kluczyki i wkładki zamków) już są lub zostały zamówione. 20 listopada (ponad dwa tygodnie od pierwszej rozmowy) otrzymałem SMS z informacją że już wszystko gotowe, samochód do odbioru i cena 1200zł. (Przypominam, że obiecano mi wycenę przed wykonaniem usługi) Przy odbiorze okazało się, że wymiana hamulców nie była konieczna (zalecił mi ją mechanik na stacji kontroli pojazdów - trudno pomyłki się zdarzają). "Hamulce są dobre" co to oznacza i w jakim stopniu są zużyte, nie udało mi się dowiedzieć. Gdy zapytałem skąd tak długi czas realizacji mimo zapewnień, Pan dość protekcjonalnym tonem zaczął opowiadać jak to nie oni są odpowiedzialni za wymianę zamków i długość takich napraw nie jest w ich gestii. Na pytanie czy na zamki jest gwarancja producenta i/lub zakładu który je wymieniał otrzymałem odpowiedź: "w teorii jest". Podobnie można powiedzieć o tym czy to jest dobre miejsce na naprawę i wymianę. Pozwalając sobie na złośliwą teorię spiskową: przypuszczam że hamulce i tarcze ledwo zipią, ale mają na warsztacie taki młyn, że nie opłacało im się ich wymieniać skoro można skasować za oględziny. Akcent humorystyczny na koniec: w samochodzie zastałem śrubokręt krzyżakowy na fotelu kierowcy oraz brudną folię na pedałach.

  1. Andrzej Bankiewicz ★★★★★

    Zostawiłem auto do wymiany rozrządu i serwisu klimatyzacji. Zrobione zgodnie z terminem, a do tego dostałem szczegółowe informacje o tym, co było wymieniane. Bardzo doceniam takie podejście – człowiek wie, za co płaci. Polecam z czystym sumieniem.

  2. Dawid Piorun ★★★★★

    Przyjechałem na przegląd rejestracyjny i przy okazji wymieniłem olej. Wszystko odbyło się punktualnie, bez zbędnego czekania. Ceny uczciwe, obsługa kulturalna, warsztat czysty. Będę wracał.

  3. Radosław Nadolnik ★★★★★

    Jest to kolejny warsztat jaki zaliczyłem w Szczecinie, jednak chyba pierwszy który nie jest ulepem druciarzy. Citroen c3 trafił z pękniętą sprężyną. Panowie nie dość że naprawili kompleksowo zawieszenie to zauważyli wyciek oleju, który zalał również pasek rozrządu. Po kilku dniach odebrałem auto z wyszczególnionymi elementami które były wymienione i kosztami robocizny. Póki co jest profesjonalnie. I wydają paragon co nie jest takie oczywiste:)

  1. Adrian L ★★★★★

    Rewelacja! Ceny przystępne, a obsługa Level +. Wszystko, konkretnie krótko i na temat! Zrobili tak jak chciałem i normalnie można się dogadać. Osobiście polecam i na pewno do tego warsztatu jeszcze wrócę nie raz!

  2. Filip PE ★★★★★

    Od dawna negocjowałem zakup audi a6 ze Szczecina. Dostałem kontakt od znajomego do tego warsztatu żeby doradzili sprawdzili stan techniczny pojazdu jaki chce zakupić. Podjechaliśmy ze sprzedawca i dzięki ich diagnoza utargowaliśmy przy zakupie ponad 5tys zł co najważniejsze sprawdzili i żadnych poważnych usterek przy dalszej eksploatacji nie wykazali

  3. Robert Zalewski ★★★★★

    Serwisuje u nich swoje auta prywatne jak i służbowe. Znam to miejsce od lat radzą sobie z trudniejszymi naprawami, a z łatwiejszych nie robią wielkiego „halo”. Ludzie w tym warsztacie nie naciągają na niepotrzebne koszta. Ostatnia wizyta pod koniec stycznia to wymiana wahaczy w leciwej Audi A4. Miałem swoje części co nie stanowiło żadnego problemu dla przyjmującego mnie serwisanta. Wycena jasna i kiedy dałem zielone światło po zaznajomieniu się z kosztami wymiany auto było gotowe po 5 dniach od pozostawienia go w ich warsztacie. Solidna firma zasługująca na znacznie wyższa ocenę w sieci. Pozostawiam opinie podsumowując lata współpracy nie tylko ostatni serwis! Dziękuje i do zobaczenia

  1. Oczy Sowy ★☆☆☆☆

    Ku przestrodze! Tak wyglądało auto po przejechaniu 10 kilometrów po wymianie oleju silnikowego i filtrów w tym warsztaciku. Niestety, nawet nie zdobyli mojego zaufania a już je stracili, jak można popełnić tak podstawowy błąd jak nie dokręcenie filtra oleju i narażać na niebezpieczeństwo na drodze, dobrze że kontrolki się zaświeciły i miałem gdzie zjechać, aż strach pomyśleć co by się działo na autostradzie przy takim wycieku. W głowie się nie mieści, co to za warsztat gdzie jest brak elementarnej wiedzy z zakresu mechaniki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Speed Car Service?

Speed Car Service znajduje się przy Wszystkich Świętych 37, 71-457 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Speed Car Service?

Można skontaktować się z Speed Car Service pod numerem +48 501 196 286

Jak można dotrzeć do Speed Car Service?

Do Speed Car Service można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements