Opinie

  1. Danuta Kundys ★★★★★

    Dzisiaj, będąc na zakupach w CH Pogoria z dzieckiem w wózku, miałam szczęście trafić na fantastyczną obsługę na piętrze – w szczególności Pani (chyba kierowniczka zmiany). Polecam!

  2. J. W. ★☆☆☆☆

    Obsługa na dziale damskim fatalna.Szczególnie Pani na kasie (pracująca w dniu 3 lipca) niemiła i pracująca chyba za karę.Nie polecam!

  3. V. “Starlet” Starr ★☆☆☆☆

    Jakieś nieporozumienie . Jedna Kasa czynna tylko na piętrze. Sobota południe. W kolejce stoi 15 osób.

  1. Ola ★☆☆☆☆

    Fatalne warunki zakupowe. Jedna kasa na dwupiętrowy sklep czynna (i to ta na górze). Oczekiwanie do kasy, która obsługuje dwa piętra i wydaje jeszcze zamówienia - nie tak powinno to wyglądać w grudniu (najbardziej obrotowym miesiącu roku). Wolę jednak Reserved w Plejadzie.

  2. Beata Trisha ★★★☆☆

    Kupiłam spodnie w sobotę ,w poniedziałek chciałam wymienić na inny kolor ,niestety gdzieś zgubiłam paragon szukałam wszędzie no kamień w wodę...Pani obsługująca zadzwoniła do kierowniczki czy można sprawdzić transakcje bo kupowałam tylko te spodnie nic więcej ,płaciłam gotówką ( wiem ,że można tak , jednakże zależy ,to od życzliwości ) niestety Pani kierownik nie zgodziła się. Rozumiem ,że paragon to podstawa ,ale ja nie chciałam zwrócić zakupionego towaru tylko wymienić na taki sam w innym kolorze. Szkoda

  3. Alicja S. ★★★★★

    Różnorodna oferta, przystępne zróżnicowane ceny, asortyment zaspokaja różne gusty, dla młodych i dojrzalszych. Polecam

  1. Mo Na ★☆☆☆☆

    11.01.2023 bardzo nie pomocna obsługa. Prosiłam o sprawdzenie rozmiaru, pani owszem sprawdziła i kazała sobie szukać na sklepie ewentualnie pogrzebać w odwieszonych ubraniach na przymierzalni. Zależało mi na, tym fasonie więc podeszłam na przymierzalnie tam druga pani nie wie czy są... proszę szukać... Płacąc przy kasie za inne rzeczy nadmieniłam Pani iż jest bardzo nie pomocna... Wyskoczyła na mnie z buzią ze są we dwie na sklepie i nie mają czasu... A zaznaczę, że w skepie oprócz mnie były 2 osoby., było wczesne przedpołudnie. Więcej tam nie wejdę. Dziś zwracałam towar w Sosnowcu i tam Panie przy dużym ruchu chętnie pomogły.

  2. Monika Filipek ★★★☆☆

    Kilka razy zdarzyła się sytuacja, że Panie nie miały w kasie pieniędzy, aby dokonać zwrotu. To jednak nic. Ostatnio Pani zasugerowała, iż kłamię. Sytuację uratowała Pani z działu męskiego lub dziecięcego (na piętrze) Stąd trzy gwiazdki. W przeciwnym razie byłaby jedna. Większość Pań pracujących w H&M w Pogorii wygląda i zachowuje się jakby była tam za karę.

  3. Agnieszka Kowalska ★☆☆☆☆

    Brak kultury osobistej pracownic, są bardzo chamskie, poprosiłam panią o pomoc w odszukaniu mi spodni, ta stwierdziła że ich nie ma i że jeszcze złe wzięłam bo przecież to nie z tego kompletu dodatkowo jakieś uwagi że następnym razem to ona prosi zeby jej to ładnie powiesić ale chyba to jej praca żeby wiedzieć na wieszaki? Nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Reserved?

Reserved znajduje się przy Jana III Sobieskiego 6A, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Reserved?

Można skontaktować się z Reserved pod numerem +48 785 003 522

Jak można dotrzeć do Reserved?

Do Reserved można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements