Miałem okazję poznać Club N51 podczas dyskoteki zatytułowanej "w klimacie lat 80-tych". Lokal przyjemny z przemiłą obsługą i dość smacznym jedzeniem (aczkolwiek nie wszystko "rzuca na kolana"). Najsłabszym elementem była oprawa muzyczna... No niestety panowie DJ-je (bo było ich aż dwóch!!!) dobór muzyki na imprezę zatytułowaną "w klimacie lat 80-tych" nie polega na puszczeniu składanki ze Spotyfy... dobrze byłoby żeby przynajmniej jeden z was potrafił tańczyć i miał na tyle dobre poczucie rytmu żeby wybrać z playlisty Spotyfy co nadaje się do tańca a co nie:):):) bo jeśli tego nie ogarniecie - to będziecie mieli pusty parkiet-tak jak to było podczas mojej wizyty... bo się nagle okazywało że klienci woleli posiedzieć przy barze i coś wypić niż próbować tańczyć w takt czegoś co nie zostało skomponowane do tańca. No chyba że macie udziały w ilości sprzedanego alkoholu barowego - to przynajmniej tłumaczyło by Wasze notoryczne dążenie do pustej sali tanecznej i pełnego bufetu barowego:)
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Marczuk ★★★☆☆
-
Łukasz Żaczek ★★★★★
Zwykły burger a jednak niezwykły, dodatkowo makaron z kurkami 10/10
-
Klacz Klaudia ★☆☆☆☆
Niestety nie mam dobrych wspomnień z tym miejscem. Byłam tu pierwszy raz od czasu Bajli. Dzień kobiet więc wstęp za darmo, już na samym początku brak informacji o zarezerwowanej loży na którą czekaliśmy z 30min aż w końcu dzięki uprzejmości Pana Burmistrza, który poszedł z nami do właściciela dowiedziałyśmy się którą mamy lożę. Szatnia 3 zł, więc proszę się nastawić że jak kupisz bilet wstępu to i jeszcze szatnie trzeba opłacić!. Miały być darmowe drinki, których niestety nie mieliśmy okazji spróbować bo nikt nie pilnował tego, żeby do każdego dojechały. Stwierdziliśmy że weźmiemy wódkę szt 2, ceny kosmiczne ale trudno najgorsze było to ze 8 osób z 8 pijących miała dolegliwości i bardzo źle się czuła - po tej ilości nie jest to normalne więc zastanawiam się nad źródłem pochodzenia tego alkoholu... deska przekąsek niby na 12 osób koszt 250zł jak za te pieniądze to bardzo słabo, niestety może 6 osób by się najadło. Niestety ciężko pisze się negatywną opinię ale raczej nie skorzystam z usług tego klubu, dj - dla starszych osób ok.
-
Marek Żółciński ★★★★★
Dzisiaj miałem okazję zajrzeć do tego przybytku. Pani, która obsługiwała była przemiła. Od razu zaproponowała coś do picia. Na zamówienie czekaliśmy niecałe 15min. Wołowina była doskonała i rozpływała się w ustach. Ceny też przystępne. Serdecznie polecam.
-
Agnieszka Stróżyk ★★★★★
Obsługa niezwykle miła i pomocna, wychodzi na przeciw klientowi, stara się w każdej sytuacji pomoc i dopasować do wymagań klienta. Dania niebanalne i przede wszystkim bardzo smaczne. Polecam!
-
Edyta F ★★★☆☆
Miejsce z potencjałem, ale chyba słabo wykorzystywanym. Muzyka trochę za głośno, mało elastyczny dj, niezbyt dużo ludzi. Plus za regionalne wino w barze. Ceny w barze standardowe. Opłata za wstęp na akceptowalnym poziomie. Gdyby muzyka była ciekawsza i trochę ciszej, żeby dało się pogadać przy stolikach, to byłoby ok
-
Natalia Kolonowicz ★★★☆☆
Super muzyka, świetny klimat a barmani i kelnerki naprawdę super. ALE Ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim czymś, że wchodzę do klubu płace za wejście a klubu całkowicie pusty i tylko my we dwoje + obsługa... ludzie zaczęli się schodzić jakąś godzinę później... gdybym wiedziała, że klub jest pusty to bym nie wchodziła albo bym nie zapłaciła a w barze i tak zawsze najwięcej kasy się zostawia...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Club N°51 i Restauracja Jadwiga?
Club N°51 i Restauracja Jadwiga znajduje się przy wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 27-600 Sandomierz, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Club N°51 i Restauracja Jadwiga?
Można skontaktować się z Club N°51 i Restauracja Jadwiga pod numerem +48 793 499 599
Jak można dotrzeć do Club N°51 i Restauracja Jadwiga?
Do Club N°51 i Restauracja Jadwiga można dotrzeć, korzystając z poniższego linku