Opinie

  1. ID ★★☆☆☆

    Jedzenie bardzo przeciętne, z pewnością nie wybrałabym tego lokalu gdybym chciała uczcić jakąś okazję. W menu głównie kotlety na milion sposobów. Bardzo przykro patrzeć jak lokal z wieloletnią historią oraz niegdyś z bardzo dobrą renomą tak podupadł. Oferta barowa jest bardzo kiepska, lokal nie serwuje żadnych standardowych drinków. Gdy poprosiliśmy o Mohito Pani odwróciła się do lodówki z piwami, zmierzyła ją wzorkiem i powiedziała, że nie mają.... Innym razem wybraliśmy się na organizowaną przez restaurację "potańcówkę" - z alkoholu do picia to tylko piwo, wódka lub ewentualnie drinki w stylu wódka + sok. Takie drinki to sobie człowiek może w domu zrobić... Muzyka to jakiś nieciekawy mix techno/disco-polo. Taras z dużym potencjałem ale niestety jest zaniedbany, brudne parasole, brudna i nieczynna "fontanna", robactwo chodzące po stolikach, chwasty niewyplewione między płytami. Papier toaletowy nie uzupełniany w WC. Dobry manager, porządki, poprawa menu, podstawowy kurs barmański dla obsługi i lokal mógłby znów cieszyć się dawną renomą.

  2. Kluska :D ★☆☆☆☆

    Kto polewa roladke z kurczaka ketchupem?!?! Gdzie na pyszne.pl jest napisane, że podajecie ją w takiej formie?!? Rozumiem, że są frytki, ketchup do nich pasuje, ale powinien byc w osobnym pojemniczku, a nie polany po mięsie! Tragedia, ketchup to jedyne co można było wyczuć w trakcie jedzenie. Całe danie bez smaku, słabe. Jedyny plus to uśmiechnięty i miły pan dostawca.

  3. Kazik M ★★★★★

    Przydrożny bar z bardzo dobrym jedzeniem i miłą obsługą. Wygodny dojazd i parking. Także godne polecenia dania na wynos i dowóz.

  1. Michał Więckowski ★☆☆☆☆

    Zupełnie nie rozumiem tak wysokiej oceny tego miejsca. To właśnie dzięki niej tam się zatrzymałem. Dostałem obrzydliwą, suchą i dziwnie doprawioną karkówkę której nie dojadlem. Znośne były tylko surówki i frytki. Nigdy więcej...

  2. Maciek Szafarczyk ★★★★★

    Powiem tak. Bardzo smaczne jedzonko. Śmiem Powoedziec trochę lepiej niż w domu. Wszystko doprawione i świeże. A obsługa bardzo miła. Spokojnie zachęcam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Steak House?

Steak House znajduje się przy Księdza Jana Frenzla 12, 41-946 Piekary Śląskie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Steak House?

Można skontaktować się z Steak House pod numerem +48 691 552 103

Jak można dotrzeć do Steak House?

Do Steak House można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements