Opinie

  1. Beata Lara ★★★★★

    Najlepszy obóz na jakim była moja córka. Ciekawe atrakcje, dzień wypełniony różnymi aktywnościami. Nie było czasu na nudę. Opiekunowie byli bardzo mili, pomocni I potrafili zaangażowac dzieci w zajęcia. Rewelacyjnie prowadzona fotorelacja dla rodziców. To już trzeci wyjazd córki na obóz z EduTravel i za rok na pewno znowu pojedzie (Oby była opcja na Rancho Adama ;) )

  2. Agata Rzepka ★★★★★

    Moja córka właśnie już drugi raz przyjechała z obozu i serdecznie polecamy EduTravel. Dzieci mają fachową opiekę, kierownik obozu w stałym kontakcie z rodzicami, dzieci zadowolone z mnóstwo atrakcji. Polecam serdecznie.

  3. Danuta Perlik ★★★★★

    Córka zachwycona obozem w Poroninie.Bardzo podobały Jej się zajęcia z tańca i robotyki.Znalazla nowych przyjaciół.Kadra na szóstkę z plusem.Ogolnie bardzo, bardzo zadowolona. DZIĘKUJEMY

  1. Żaneta Kania ★★★★★

    Moja córka pierwszy raz pojechała na obóz do Poronina. Wróciła zachwycona. Wspaniała opieka i ogrom zajęć sprawiły że nie miała czasu tęsknić. Ogromne podziękowania dla wszystkich wychowawców.

  2. Dominika Gruszka ★★★★★

    Biuro podróży stworzono z myślą o dzieciach młodzieży,obozy prowadzone na najwyższym poziomie edukacyjnym z dużymi atrakcjami, ale przede wszystkim bezpieczeństwem.Codzienna porcja wiadomości opiekunów na temat tego co robią dzieci ,jak spędzają czas jest nieoceniona i fantastyczna.Brak nudy i bezczynności przynosi dzieciom i młodzieży tylko pozytywy.Jako rodzice jesteśmy zachwyceni i bardz polecamy wyjazdy z edu travel.DZIĘKUJEMY!!!!

  3. Monika Okon ★★★★★

    Witam serdecznie, dziś wróciła moja córa z kolonii z Edutravel Córka zachwycona wakacjami a był to jej pierwszy samodzielny wyjazd. Bardzo dobre jedzenie, opieka , zabawy i atrakcje jakie zaoferowały Panie i Panowie którzy opiekowali się dziećmi w ocenie córki na 6 . Córka jeszcze w te wakacje chciałaby kolejny raz pojechać na kolonie z EduTravel. To świadczy o tym ze było przecudownie. Polecam serdecznie wszystkim którzy chcą wysłać dzieci na pierwszy samodzielny wyjazd. Pozdrawiam

  1. Ania Kałuża ★★★★★

    Pierwszy obóz syna i na szczęście z odpowiednią ekipą, już mówi, że w przyszłym roku może znowu jechać. Świetny kontakt z kadrą, dużo atrakcji, dzieci się nie nudziły, fajne doświadczenie w samodzielnym wypadzie. Zresztą drugi syn był w zeszłym roku i znowu jedzie. Także polecamy serdecznie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres eduTravel?

eduTravel znajduje się przy Rybnicka 114, 43-180 Orzesze, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do eduTravel?

Można skontaktować się z eduTravel pod numerem +48 666 970 610

Jak można dotrzeć do eduTravel?

Do eduTravel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements