Opinie

  1. Ewelina ★★★★★

    Bardzo polecam ten sklep! Szybka wysyłka, wszystko starannie zapakowane. Obsługa klienta pomocna i miła. Polecam!!!!

  2. Edyta ★★★★★

    Super sklep polecam każdemu. Zarówno właścicielka jak i wszystkie dziewczyny sa super pomocne, regularny kontakt. Wysyłka paczek bardzo szybka. Kolekcja zawsze przemyślana i pięknie dobra. Bardzo ale to bardzo polecam :)

  3. Marlena ★★★★★

    Ten sklep to prawdziwa perełka! Każdy etap zamówienia był czystą przyjemnością – wszystko dopięte na ostatni guzik, bez stresu, bez komplikacji, za to z ogromnym sercem. Ubrania przepiękne, starannie zapakowane, a cała przesyłka pachniała troską o klienta. Emilka – jesteś absolutnym skarbem! Twoje zaangażowanie i pasja biją z każdego szczegółu, naprawdę czuć, że kochasz to, co robisz. A załoga? Klasa sama w sobie – zgrany, profesjonalny, serdeczny zespół, który dba o każdy detal. Dziękuję Wam za tak cudowne doświadczenie zakupowe – na pewno wrócę i będę polecać każdemu, kto ceni jakość, uczciwość i ludzkie podejście!

  1. klaudia olszowa ★☆☆☆☆

    Ostrzegam przed zakupami w tym pseudo sklepie. Zamówiłam body po czym chciałam zwrócić na inny kolor i rozmiar noi tutaj zaczynają się problemy... Towar odesłałam ale do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ani body ani zwrotu pieniędzy ! Pani , która wiedzą nie zabłysnęła twierdzi że przelew zrobiony w czwartek i do dnia dzisiejszego zero pieniędzy zero kontaktu. Pisałam raz drugi trzeci ciszaaa! Opinie mówią same za siebie , ale oczywiście Pani ostro twierdzi że wszystkie opinie są z konkurencji haha Że też każdemu by się chciało zakładać tyle kont fikcyjnych. Nie polecam bo szkoda czasu i pieniędzy. Sprawy oczywiście nie zostawię i zgłoszę do odpowiedniej instytucji bo sklep powinien się wstydzić o 100 zł o które się trzeba prosić kilka set razy bez skutku jak widać.

  2. magda towalska ★☆☆☆☆

    Kontakt że sklepem zerowy, wysyłka po ponad tygodniu od wpłaty. Towar bardzo watpilej jakości. Aktualizacja, zwrot pieniędzy wysłali w ostatnim możliwym terminie po moim upominaniu się.

  3. Monika Minkiewicz ★☆☆☆☆

    Ten sklep nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę.. czekam już na swoje zamówienie od 30.04, od tygodnia nie mogę się doprosić o numer nadania lub jakąkolwiek informację (wysłałam 7 wiadomości do sklepu - na fb i maila, dostałam odpowiedź na jedną, że niby paczka wysłana i w ‚czwartek max powinna być’ - do tej pory nie ma paczki i odpowiedzi na moje zapytania). Nie polecam!! Nie dajcie się oszukać tak jak ja..

  1. Merci ★☆☆☆☆

    Ubrania modne ale materiał słabej jakości, rozmiarówka zaniżona L jest jak xs/s . Ubrania są sztywne nie przepuszczają powietrza i się nie rozciągają . Ceny także wygórowane a właścicielka sklepu ma totalną olewkę na klientów .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Marilyn Fashion?

Marilyn Fashion znajduje się przy Adama Mickiewicza 1H, 23-204 Kraśnik, Lubelskie, Polska

Jak można dotrzeć do Marilyn Fashion?

Do Marilyn Fashion można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements