Opinie

  1. Nkosikazi Khumalo ★★★★★

    Bardzo miła pomocna Pani doradziła nam bardzo ładny, dobry gatunkowo garnitur w rozsądnej cenie. Szczerze polecam, na pewno wrócimy

  2. Michał Nowacki ★★★★★

    Dla osób, które ćwiczą - w tym salonie znajdziecie garnitur! Odwiedziłem z 8 salonów, w których wmawiano mi, że "tylko na wymiar". W tym salonie kupiłem garnitur w 10 minut i to w normalnych pieniądzach. Polska produkcja. Polecam.

  3. Natalia Natalia ★★★★★

    Bardzo miła Pani ekspedientka, po zobaczeniu Narzeczonego od razu wybrała model garnituru który pasował idealnie ! Bardzo dziękujemy za fachową obsługę , ceny również przystępne

  1. Iwona Emilia ★☆☆☆☆

    Obsluga bardzo na niskim poziomie zarówno na ul. Mełgiewskiej jak i w Olimpie nie można zobaczyć koszuli jeśli sie nie zadeklaruje ze jej nie kupić wiec ciężko dobra rozmiar bawiąc sie w zgadywankę. W Olimpie zamiast swojego rozmiaru można zmierzyć tylko koszule 5XL!

  2. Azotan Strontu ★★★★★

    Bardzo profesjonalne podejście do klienta - przyszedłem po koszulę – wyszedłem z garniturem, czterema koszulami oraz dodatkowymi spodniami. Wszystko dopasowane do mojej sylwetki, poprawki krawieckie w cenie. Bardzo dobre ceny, oraz cierpliwa pani Ania która pomogła mi to wszystko dobrać. Salon polecił mi przyjaciel, ja z kolei przyprowadzę ubrać rodzinę na moje wesele. Tak trzymać! :)

  3. Ola ratyńska ★★★★★

    Byłam wraz z narzeczonym zakupić garnitur dla niego, zostaliśmy bardzo mile i profesjonalnie obsłużeni. Z pomocą bardzo serdecznej Pani wybraliśmy cały zestaw wyjściowy sprawnie i w dobrej cenie.

  1. Michał Galkowski ★☆☆☆☆

    Porażka totalna !!! Pani która pracuje na mełgiewskiej i zbiera miarę do garnituru nie ma o tym zielonego pojęcia chyba. Próbowała mi wmówić że jest dobrze jak nie było i nie chciała zrobić potem poprawek bo powiedziała że tylko 3 przymiarki są w cenie a to że oni nie potrafia dopasowac garnituru w tych 3 próbach to czyja wina w takim razie? Myślałem że garnitur na miarę szyję się po to żeby było idealnie ale jak widać pomyliłem się . Najgorsze że w nim biorę swój ślub co podwaja zażenowanie sytuacją!!

  2. Mateusz Skorek ★★★★★

    Super obsługa. Bardzo kompetentna i usłużna. Kupowałem zarówno na Bursakach jak i w Olimpie. Polecam gorąco.

  3. Kuba Jakto Tomaszuk ★★★★★

    Trzeba być chamem, żeby być obsłużonym jak cham ;) Bardzo solidni ekspedienci z ogromną wiedzą na temat eleganckiego ubioru. Zostałem solidnie obsłużony już 3 razy i za każdym razem inni ekspedienci, ale za każdym razem ten sam wysoki poziom. Garnitury solidne i wygodne :) Czekam na otwarcie opcji stałego klienta. ps. śmieszne te opinie między firmami :) mało profesjonalne, dlatego sugeruję zaprzestania tej metody :)

  1. Intercaine Poland ★☆☆☆☆

    Bardzo nieprzyjemna obsługa, zapytani dlaczego nie można kupić wełny i przynieść, żeby uszyli garnitur, gburowata Pani odparła "Bo nie." Nękana dalej, odpowiedziała, że takie mają zasady. Oczywiście wełna, którą dysponują, to w głównej mierze domieszki 50% plastiku, poliestru i innej ropy. Niestety, lepiej poszukać czegoś innego...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dream Collection - Centrum Garniturowe Mełgiewska 11?

Dream Collection - Centrum Garniturowe Mełgiewska 11 znajduje się przy Mełgiewska 11, 20-209 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dream Collection - Centrum Garniturowe Mełgiewska 11?

Można skontaktować się z Dream Collection - Centrum Garniturowe Mełgiewska 11 pod numerem +48 731 121 111

Jak można dotrzeć do Dream Collection - Centrum Garniturowe Mełgiewska 11?

Do Dream Collection - Centrum Garniturowe Mełgiewska 11 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements