Bardzo miła pomocna Pani doradziła nam bardzo ładny, dobry gatunkowo garnitur w rozsądnej cenie. Szczerze polecam, na pewno wrócimy
Zdjęcia
Opinie
-
Nkosikazi Khumalo ★★★★★
-
Michał Nowacki ★★★★★
Dla osób, które ćwiczą - w tym salonie znajdziecie garnitur! Odwiedziłem z 8 salonów, w których wmawiano mi, że "tylko na wymiar". W tym salonie kupiłem garnitur w 10 minut i to w normalnych pieniądzach. Polska produkcja. Polecam.
-
Natalia Natalia ★★★★★
Bardzo miła Pani ekspedientka, po zobaczeniu Narzeczonego od razu wybrała model garnituru który pasował idealnie ! Bardzo dziękujemy za fachową obsługę , ceny również przystępne
-
Iwona Emilia ★☆☆☆☆
Obsluga bardzo na niskim poziomie zarówno na ul. Mełgiewskiej jak i w Olimpie nie można zobaczyć koszuli jeśli sie nie zadeklaruje ze jej nie kupić wiec ciężko dobra rozmiar bawiąc sie w zgadywankę. W Olimpie zamiast swojego rozmiaru można zmierzyć tylko koszule 5XL!
-
Azotan Strontu ★★★★★
Bardzo profesjonalne podejście do klienta - przyszedłem po koszulę – wyszedłem z garniturem, czterema koszulami oraz dodatkowymi spodniami. Wszystko dopasowane do mojej sylwetki, poprawki krawieckie w cenie. Bardzo dobre ceny, oraz cierpliwa pani Ania która pomogła mi to wszystko dobrać. Salon polecił mi przyjaciel, ja z kolei przyprowadzę ubrać rodzinę na moje wesele. Tak trzymać! :)
-
Ola ratyńska ★★★★★
Byłam wraz z narzeczonym zakupić garnitur dla niego, zostaliśmy bardzo mile i profesjonalnie obsłużeni. Z pomocą bardzo serdecznej Pani wybraliśmy cały zestaw wyjściowy sprawnie i w dobrej cenie.
-
Michał Galkowski ★☆☆☆☆
Porażka totalna !!! Pani która pracuje na mełgiewskiej i zbiera miarę do garnituru nie ma o tym zielonego pojęcia chyba. Próbowała mi wmówić że jest dobrze jak nie było i nie chciała zrobić potem poprawek bo powiedziała że tylko 3 przymiarki są w cenie a to że oni nie potrafia dopasowac garnituru w tych 3 próbach to czyja wina w takim razie? Myślałem że garnitur na miarę szyję się po to żeby było idealnie ale jak widać pomyliłem się . Najgorsze że w nim biorę swój ślub co podwaja zażenowanie sytuacją!!
-
Mateusz Skorek ★★★★★
Super obsługa. Bardzo kompetentna i usłużna. Kupowałem zarówno na Bursakach jak i w Olimpie. Polecam gorąco.
-
Kuba Jakto Tomaszuk ★★★★★
Trzeba być chamem, żeby być obsłużonym jak cham ;) Bardzo solidni ekspedienci z ogromną wiedzą na temat eleganckiego ubioru. Zostałem solidnie obsłużony już 3 razy i za każdym razem inni ekspedienci, ale za każdym razem ten sam wysoki poziom. Garnitury solidne i wygodne :) Czekam na otwarcie opcji stałego klienta. ps. śmieszne te opinie między firmami :) mało profesjonalne, dlatego sugeruję zaprzestania tej metody :)
-
Intercaine Poland ★☆☆☆☆
Bardzo nieprzyjemna obsługa, zapytani dlaczego nie można kupić wełny i przynieść, żeby uszyli garnitur, gburowata Pani odparła "Bo nie." Nękana dalej, odpowiedziała, że takie mają zasady. Oczywiście wełna, którą dysponują, to w głównej mierze domieszki 50% plastiku, poliestru i innej ropy. Niestety, lepiej poszukać czegoś innego...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dream Collection - Centrum Garniturowe Mełgiewska 11?
Dream Collection - Centrum Garniturowe Mełgiewska 11 znajduje się przy Mełgiewska 11, 20-209 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dream Collection - Centrum Garniturowe Mełgiewska 11?
Można skontaktować się z Dream Collection - Centrum Garniturowe Mełgiewska 11 pod numerem +48 731 121 111
Jak można dotrzeć do Dream Collection - Centrum Garniturowe Mełgiewska 11?
Do Dream Collection - Centrum Garniturowe Mełgiewska 11 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku