Salon Recman bardzo polecał mi kolega i miał rację. Przede wszystkim rewelacyjna, bardzo pomocna obsługa. Kompetentna i z wyobraźnią.. Kupiłem dużo, dużo więcej niż planowałem, a wydałem znacznie mniej niż przygotowałem. Jeszcze troszkę jestem w szoku. Świetnie skrojony garnitur, jakby na mnie szyty kosztował mniej niż 20 lat temu.. W sumie z tego rodzaju sklepów zdecydowanie najlepszy w jakim kupowałem.. Bardzo serdecznie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Adam Wojcik ★★★★★
-
Karolina Jurzysta ★★★★★
Byłam z mężem na zakupach w Recmanie i muszę powiedzieć, że dawno nie wyszliśmy tak zadowoleni ze sklepu. Obsługa super pomocna, ale nienachalna – doradzili, co lepiej leży, co pasuje do jego stylu, a co warto sobie odpuścić. Ubrania świetnej jakości, eleganckie, ale jednocześnie wygodne. Mąż wyszedł z kompletną stylówką i w świetnym humorze. Chętnie wrócimy tam przy kolejnej okazji. Polecam każdemu, kto chce dobrze ubrać swojego mężczyznę.
-
Dmytro Slipchenko ★★★★★
Byliśmy z mamą w tym sklepie i jesteśmy naprawdę bardzo zachwycone! Pracujące tam Panie okazały się niezwykle sympatyczne, życzliwe i pełne pozytywnej energii. Pomagały nam w doborze odpowiednich rzeczy, doradzały z dużym wyczuciem, a jednocześnie uważnie słuchały naszych potrzeb i brały pod uwagę nasze zdanie. Zawsze przedstawiały także własną opinię, co bardzo ułatwiło nam podjęcie decyzji. Atmosfera była tak przyjazna, że zakupy stały się czystą przyjemnością. Polecamy ten sklep z całego serca!
-
Kamil Binert ★★★★★
Szukałem wymarzonego smokingu ślubnego od dłuższego czasu. Wczoraj wieczorem (12.05) akurat na witrynie zobaczyłem nie dość, że idealny smoking, to na dodatek dokładnie z takimi akcesoriami na których mi najbardziej zależało. Obecna na miejscu Pani z wszystkim doradziła i dobrała rozmiarowo, na dodatek udało się dostać mały rabat, więc już w ogóle super. Gorąco polecam.
-
Krzysztof ★★★★★
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Zawsze robię tutaj zakupy.
-
Piotrek Fus ★★★★★
Bardzo polecam ten sklep . Długo szukałem garnituru ponieważ jestem niskiego wzrostu i ciężko dobrać coś do mojej sylwetki . Pani pracująca tam z uśmiechem i duża cierpliwością dobrala mi właściwy rozmiar . Bardzo profesjonalnie doradziła mi jak powinien leżeć .poświęciła dużo czasu aby wszystko było dobrane idealnie
-
Andrzej Bieńko ★★★★★
Świetna obsługa!!! Szukałem garnituru na chrzest syna, nie jest to proste bo sylwetka „trudna”. Pan świetnie dobrał rozmiar i rozwiał wszystkie wątpliwości mojej żony. Niesamowicie mi tym zaimponował. Konkretny, zaangażowany, merytorycznie super przygotowany, a przy tym wesoły, miły i bez kija w …. Pozdrawiam.
-
Joanna Fortuna ★★★★★
W wyborze garnituru najważniejsza jest obsługa klienta. Moim zdaniem to ona decyduje o tym, w którym sklepie dokonamy zakupu. W salonie Recman w Felicity pracują dwie super miłe Panie, które potrafią doskonale doradzić. To dzięki nim wyszliśmy ze sklepu nie tylko z garniturem, ale i koszulą, krawatem oraz poszetką. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy tam wracać. Tacy sprzedawcy są dziś na wagę złota, więc powinni dostawać częste premie :-) Polecamy tego Recmana z czystym sumieniem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Recman - Garnitury i odzież męska?
Salon Recman - Garnitury i odzież męska znajduje się przy Aleja Wincentego Witosa 32, 20-315 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Recman - Garnitury i odzież męska?
Można skontaktować się z Salon Recman - Garnitury i odzież męska pod numerem +48 518 195 468
Jak można dotrzeć do Salon Recman - Garnitury i odzież męska?
Do Salon Recman - Garnitury i odzież męska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku