Opinie

  1. Natalia Rutkowska ★★★★★

    Usługa bardzo profesjonalna, przy przekłuciu Patrycja tak mnie zagadała, że nie poczułam prawie nic co uważam za duży plus, bo dzięki temu na pewno tam wrócę. Ogólnie bardzo szybko i bardzo dobrze, a sama właścicielka to naprawdę fajna kobitka przez co nie czułam się niezręcznie na czym mi zależało. Jeśli jeszcze ktoś myśli na wyborem, to radzę jak najszybciej się zapisywać, bo to najlepszy z możliwych. Gorąco polecam!!!!

  2. Joanna Jezewska ★★★★★

    Polecam z całego serca!! Pełen profesjonalizm. Co najmniej od roku zbierałam się na zrobienie tragusa i helixa, po prostu bałam się że to może boleć a wszystko trwało sekundy!! Pani Patrycja (niezwykle miła osoba) swoim podejściem do klienta sprawia że zabieg nic nie boli i jest sprawnie przeprowadzony. Jeśli ktoś się boi to naprawdę niepotrzebnie. Po zabiegu szczegółowa instrukcja jak postępować, jestem b. zadowolona i napewno skorzystam jeszcze raz z usług oferowanych przez Panią Patrycję. Szczerze polecam:)

  3. Dominika Stawicka ★★★★★

    Z całego ❤️ polecam, bardzo się bałam bo ciężko znoszę ból,jednak atmosfera jest tak przyjemna, że od samego wejścia poczułam jakiś spokój, Pani Patrycja wita z ogromnym uśmiechem i przyjaźnią i tak jest aż do samego końca, wszystko zostało mi wytłumaczone, a przekłucie zrobione bardzo sprawnie. Ponadto to nie jest zakład gdzie wychodzisz i temat się kończy - Pani Patrycja pamięta i dba o klientach również po wizycie, w SMS jeszcze raz wszystko dokładnie objaśnia - jak dbać o miejsce przekłucia. Bardzo,bardzo polecam!

  1. Kamila Sikorska ★★★★★

    Polecam z całego serca❤️ Patrycja świetnie dba o osobę aby czuła się dobrze wręcz aż przyciąga swoją energią do przyjścia kolejny raz! Kobieta złoto, kto jeszcze nie był niech sam się przekona. Polecam również wszystkim niezdecydowanym. Bardzo dobrze wie jak podejść klienta by czuć się komfortowo i aby zmniejszył się stres przed zabiegiem tym którzy boją się igieł. Wszystkie zabiegi są wykonywane bardzo sterylnie. Zdecydowanie najlepsza osoba na odpowiednim stanowisku

  2. Klaudia Akswejezrdna ★★★★★

    Pani Patrycja jest bardzo dobra w swoim fachu , nigdy nie poszłabym do kogoś innego niż ona . Potrafi doradzić , powie wszystko co potrzebne przy gojeniu , oraz zawsze można zadzwonić w razie nagłego wypadku np- odkręcenia się kuleczki ❤️❤️

  3. Julia Budzyńska ★★★★★

    Bardzo polecam panią Patrycje, profesjonalne podejście, wyjaśnie całego procesu zarówno przed przekłóciem jak i po, dokładne informacje co do pielęgnacji jak i co zrobić przed przyjściem, zero stresu w trakcie, i przede wszystkim fajne podejście do klienta, w razie potrzeby zawsze można poprosić od niej pomoc. POLECAM!!!

  1. Marta Kammer ★★★★★

    Chciałam serdecznie polecić usługi Pani Patrycji! Byłam przekłuć uszy u 6letniej córki bardzo wrażliwej na jakikolwiek ból, która zdecydowała samodzielnie że jest gotowa. Od wejścia niezwykłe zaangażowanie i uwaga na dziecko, entuzjazm, rozmowa. W momencie kryzusu po 1 uszku zero presji ale też mobilizacja i skupienie żeby dokończyć po co przyszłyśmy. Pani Patrycja pomogła córce osiągnąć cel ale również mi mamie ułatwiła komunikacje z dzieckiem prowadząc nas obie do celu :D Wieczorem brak bólu. Córeczka dumna i usatysfakcjonowana wyszła z usmiechem! Pełen komplet informacji o pielegnacji w smsie. Jestem oczarowana :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piercing by Patrycja?

Piercing by Patrycja znajduje się przy Wieniecka 14, 87-816 Włocławek, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piercing by Patrycja?

Można skontaktować się z Piercing by Patrycja pod numerem +48 887 422 232

Jak można dotrzeć do Piercing by Patrycja?

Do Piercing by Patrycja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements