Opinie

  1. Olga Olech ★☆☆☆☆

    Byliśmy z mężem na zakupach, akurat w czarny piątek. Każda jedna rzecz na metce miała znaki oderwania czegoś i naklejenia na nowo. A niby promocja -30%. Ceny z kosmosu, obsługa jakby za karę. Dostępność damskiego towaru minimalna.

  2. Paweł Szczęsny ★☆☆☆☆

    Kupiłem buty sneakersy za 520 zł, chodziłem w nich przez pół roku nigdy nie były przemoczone, bardzo o nie dbałem były regularnie czyszczone i pastowane. Puściły nici i wytarły się zapiętki. Złożyłem reklamację uznano że nie dbałem o buty i zostały przemoczone, ewidentnie była słaba jakość wykonania, zażądałem zwrotu pieniędzy lub naprawy, a tu nic. Tak się traktuje stałego klienta?Nic więcej nie kupię tej firmy i nie będę polecał. Miałem tańsze buty z sieciówek i wytrzymywały dłużej. Szkoda kasy i nerwów.

  3. Disney Kumple ★★★★★

    Najlepsza obsługa klienta z jaką się spotkałem w Lublinie. Polecam z całego serca odwiedzenie tommiego w Felicity Panie pomagają oraz doradzają w wyborze ubrań oraz butów. Na pewno wrócę, do zobaczenia:)

  1. Maciej Kiliszek ★★☆☆☆

    Tommy Hilfiger to marka, która reprezentuje sobą wysoką jakość, znajduje się wśród czołówki marek odzieży premium. Salon znajdujący się w galerii Felicity jest ładny i czysty. Niestety, obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia. Jednak zacznę od początku: Złożyłem zamówienie w sklepie internetowym z odbiorem osobistym w owym salonie. Po wejściu do salonu zostałem "zeskanowany" wzrokiem przez jedną z pracownic i jak mniemam od razu "oceniony" po swoim ubiorze, jakim nie był smoking. Od tamtej pory obsługa zeszła na bardzo niski poziom, zerowy poziom zainteresowania i zatroskania o klienta. Odniosłem wrażenie, że moja obecność jest problemem a wydanie mi mojego zamówienia staje się najgorszą możliwą męką. Jest to szczególnie przykre, że jak wyżej wspomniałem marka Tommy powinna reprezentować coś "więcej" jeśli chodzi o obsługę klienta. Jedna gwiazdka dodatkowo na zachętę odnośnie czystości w salonie. Niestety, niesmak pozostaje.

  2. Marietta Szczepańska ★★★☆☆

    Jedna pani miła ale czułam ze wciska mi na sile druga chyba jest na wypowiedzeniu bo w ogóle nie zainteresowana klientem. Bardzo zwracam uwagę na obsługę dlatego nie wiem czy jeszcze wrócę

  3. Sylwia Bartnik ★★★★★

    Jestem wielką fanką marki Tommy Hilfiger. Sklep w galerii felicity odwiedzam regularnie. Obsługa na najwyższym poziomie, przede wszystkim lubię zakupy z pomocą Pani Justyny, która zawsze świetnie doradzi. Polecam każdemu kto lubi zakupy w przemiłym towarzystwie ❤️

  1. Wladek M ★★★★★

    Lubię ten sklep, Panie zawsze dobrze doradzają, można z Nimi porozmawiać czy się pośmiać. Chętnie tam wracam przy każdej wizycie w Lublinie.

  2. Tomasz Białek ★★★★★

    Dawno nie spotkałem tak dobrej obsługi w żadnym sklepie stacjonarnym, jaką jest w Tommy Hilfiger w galerii Felicity w Lublinie. Polecam wszystkim nastawionym jedynie na zakupy internetowe. Te Panie przywracają wiarę w profesjonalną i miłą obsługę a ich życzliwość kontrastuje z gburowatoscią obsługi wielu innych sklepów. Polecam :)

  3. Tomek Białek ★★★★★

    Polecam sklep stacjonarny TH w Felicity w Lublinie. Przemiła i pomocna obsługa, uśmiechnięte i życzliwe Panie i niemal domowa atmosfera. Dlatego jestem tam stałym klientem :) P.S. Uwaga nie mylić z franczyzą w Olimpie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tommy Hilfiger?

Tommy Hilfiger znajduje się przy Aleja Wincentego Witosa 32, 20-315 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Tommy Hilfiger?

Można skontaktować się z Tommy Hilfiger pod numerem +48 814 528 855

Jak można dotrzeć do Tommy Hilfiger?

Do Tommy Hilfiger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements