Byliśmy z mężem na zakupach, akurat w czarny piątek. Każda jedna rzecz na metce miała znaki oderwania czegoś i naklejenia na nowo. A niby promocja -30%. Ceny z kosmosu, obsługa jakby za karę. Dostępność damskiego towaru minimalna.
Zdjęcia
Opinie
-
Olga Olech ★☆☆☆☆
-
Paweł Szczęsny ★☆☆☆☆
Kupiłem buty sneakersy za 520 zł, chodziłem w nich przez pół roku nigdy nie były przemoczone, bardzo o nie dbałem były regularnie czyszczone i pastowane. Puściły nici i wytarły się zapiętki. Złożyłem reklamację uznano że nie dbałem o buty i zostały przemoczone, ewidentnie była słaba jakość wykonania, zażądałem zwrotu pieniędzy lub naprawy, a tu nic. Tak się traktuje stałego klienta?Nic więcej nie kupię tej firmy i nie będę polecał. Miałem tańsze buty z sieciówek i wytrzymywały dłużej. Szkoda kasy i nerwów.
-
Disney Kumple ★★★★★
Najlepsza obsługa klienta z jaką się spotkałem w Lublinie. Polecam z całego serca odwiedzenie tommiego w Felicity Panie pomagają oraz doradzają w wyborze ubrań oraz butów. Na pewno wrócę, do zobaczenia:)
-
Maciej Kiliszek ★★☆☆☆
Tommy Hilfiger to marka, która reprezentuje sobą wysoką jakość, znajduje się wśród czołówki marek odzieży premium. Salon znajdujący się w galerii Felicity jest ładny i czysty. Niestety, obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia. Jednak zacznę od początku: Złożyłem zamówienie w sklepie internetowym z odbiorem osobistym w owym salonie. Po wejściu do salonu zostałem "zeskanowany" wzrokiem przez jedną z pracownic i jak mniemam od razu "oceniony" po swoim ubiorze, jakim nie był smoking. Od tamtej pory obsługa zeszła na bardzo niski poziom, zerowy poziom zainteresowania i zatroskania o klienta. Odniosłem wrażenie, że moja obecność jest problemem a wydanie mi mojego zamówienia staje się najgorszą możliwą męką. Jest to szczególnie przykre, że jak wyżej wspomniałem marka Tommy powinna reprezentować coś "więcej" jeśli chodzi o obsługę klienta. Jedna gwiazdka dodatkowo na zachętę odnośnie czystości w salonie. Niestety, niesmak pozostaje.
-
Marietta Szczepańska ★★★☆☆
Jedna pani miła ale czułam ze wciska mi na sile druga chyba jest na wypowiedzeniu bo w ogóle nie zainteresowana klientem. Bardzo zwracam uwagę na obsługę dlatego nie wiem czy jeszcze wrócę
-
Sylwia Bartnik ★★★★★
Jestem wielką fanką marki Tommy Hilfiger. Sklep w galerii felicity odwiedzam regularnie. Obsługa na najwyższym poziomie, przede wszystkim lubię zakupy z pomocą Pani Justyny, która zawsze świetnie doradzi. Polecam każdemu kto lubi zakupy w przemiłym towarzystwie ❤️
-
Wladek M ★★★★★
Lubię ten sklep, Panie zawsze dobrze doradzają, można z Nimi porozmawiać czy się pośmiać. Chętnie tam wracam przy każdej wizycie w Lublinie.
-
Tomasz Białek ★★★★★
Dawno nie spotkałem tak dobrej obsługi w żadnym sklepie stacjonarnym, jaką jest w Tommy Hilfiger w galerii Felicity w Lublinie. Polecam wszystkim nastawionym jedynie na zakupy internetowe. Te Panie przywracają wiarę w profesjonalną i miłą obsługę a ich życzliwość kontrastuje z gburowatoscią obsługi wielu innych sklepów. Polecam :)
-
Tomek Białek ★★★★★
Polecam sklep stacjonarny TH w Felicity w Lublinie. Przemiła i pomocna obsługa, uśmiechnięte i życzliwe Panie i niemal domowa atmosfera. Dlatego jestem tam stałym klientem :) P.S. Uwaga nie mylić z franczyzą w Olimpie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tommy Hilfiger?
Tommy Hilfiger znajduje się przy Aleja Wincentego Witosa 32, 20-315 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tommy Hilfiger?
Można skontaktować się z Tommy Hilfiger pod numerem +48 814 528 855
Jak można dotrzeć do Tommy Hilfiger?
Do Tommy Hilfiger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku