Trochę burdel miejscami, ale duży wybór asortymentu... Chociaż stoiska "kosze" mógłby być trochę większe
Zdjęcia
Opinie
-
Dariusz ★★★★☆
-
Mario M ★☆☆☆☆
Niestety bardzo negatywne doświadczenie. Chciałem skorzystać z wypłaty gotówki przy kasie, ale kasjerki kompletnie nie wiedziały, jak to zrobić. Kierownik zamiast pomóc stwierdził, że można wypłacić tylko raz 300 zł, powołując się na „regulamin”, po czym zniknął i już nie wrócił. Obsługa zagubiona, brak informacji i podstawowych kompetencji. Taka postawa zniechęca do zakupów w tej Biedronce.
-
Jakub Rakowiecki ★★★☆☆
Google pokazuje, że jest otwarte codziennie w dni powszednie od godziny 00:15. To nieprawda - byłem przed chwilą, w poniedziałek około godziny 4:35 - sklep jest zamknięty. Proszę poprawić informację.
-
Zbigniew Wiertel ★★★★★
Jak w Biedronce, podstawowy i nie tylko asortyment jest, zawsze dobre warzywa i owoce, promocje na różne produkty.
-
Piotr Baran ★☆☆☆☆
W sklepie panuje coraz większy bałagan. Ceny na kartkach nie pokrywają się z tym co później jest na paragonie. Wrzucam kilka zdjęć z dzisiaj jako przykład: 1) Płatki owsiane - kilka różnych kartek z cenami do tego samego produktu. 2) Zapiekanki - wielka żółta kartka z informacją o promocji. Nieaktualna od czterech (!) dni. 3) Kartka dotycząca promocji na napój owsiany jest powieszona nad produktem, który nie jest objęty promocją.
-
kociak yt ★★★★☆
Spory wybór towarów biedronka jest naprawdę duża. Na uwagę zasługuje to że w budynku mamy również inne sklepy. Biedronka jak biedronka duża ale nic specjalnego.
-
Mateusz Winiarski ★★★☆☆
Jak przychodzisz w nocy to żeby ktoś podszedł do kasy trzeba chodzić i szukać prosić wołać mimo to że pracownicy widzą ze stoisz i czekasz poprostu przechodzą obok i tyle
-
OpenMindedPL ★★★★☆
Dobrze położony punkt z dobrym dojazdem. Z parkingiem lekkie problemy i trzeba płacić powyżej godziny. Obok zakład wulkanizacyjny. Co do obsługi klienta to trzeba uważać przy kasie jak jest duży ruch bo ekspedientka się może pomylić, więc zwracajcie uwagę na paragony. Ale generalnie to zrozumiałe w takich sklepach. Pracownicy na działach pomocni i uprzejmi.
-
dindinek 1100 ★☆☆☆☆
Jak zwykle puste półki i brak towaru... obsługa wprowadza klienta w błąd odnośnie promocji.. a potem brak możliwości zwrotu towaru...odradzam...i tradycyjnie długie kolejki... Już tam więcej nie zrobię zakupów...
-
x ★★★★★
Ostatnia nadzieja, każdego Polaka, który chce po drugiej zmianie zrobić sobie zakupy w supermarkecie, bardzo fajna opcja, z której czasem korzystam, lokalizacja dosyć przyjemna, jest parking, można swobodnie przyjechać. Asortyment jak na biedronkę naprawdę dosyć spory, nie mógłbym powiedzieć nic złego o tym miejscu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Jana Pawła II 23, Czuby, 20-535 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku