Opinie

  1. Marek Maty ★★★★★

    Najlepsza obsługa i smaczna ryba podana przez Panią Nadię oraz świeże śledzie i karp wybrane przez Panią Ludmiłę. Miła obsługa i smak w ustach na wigilię. Dziękuję bardzo pozdrawiam i do zobaczenia

  2. Robert Matuszak ★★★★★

    Lubię ten sklep ,bardzo duży wybór ryb świeżych do smażenia,wędzonych oraz w słoikach w różnych zaprawach.

  3. Ewa Lewoń ★★★★★

    Jeśli mam tylko ochotę na rybę , zupę rybną czy kanapkę ze śledziem, wybieram się do bistro na Wojska Polskiego ... Zawsze wszystko świeże i smaczne ... Polecam to miejce każdemu , kto jeszcze nie próbował tam się posilić. Seamor ma jeszcze sklep z bistrem na Prawobrzeżu ale rybka, zupa rybna, flaczki z kalmarów czy cała reszta dań z menu, smakują na Wojska Polskiego wybornie czego nie mogę powiedzieć o jedzonku z Prawobrzeża. A szkoda bo to przecież jedna firma ...

  1. Krzysztof T. ★★★★☆

    Kiedy chce coś z morza… wracam tu i mimo braku tłoku zawsze coś smacznego zjem)) dziś na przystawkę śledź ze śliwką i gęstym sosem pomidorowym znakomity no i flaki z kalmarów))super postne danie dobrze doprawione i pożywne.. oczywiście z ciemną bułką))

  2. Abc Def ★☆☆☆☆

    Przed remontem i pandemią było bez zarzutu, ale obecnie niestety wątpliwa jakość towaru. Cała rodzina odchorowała po zjedzeniu ryby. Niestety ale nie polecam.

  3. Marek Szyamanski ★★★★★

    Bardzo miłe Panie ekspedientki. Doradziły w sprawie ryb wędzonych wszytko trafione w 10. W bistro nie jadłem, dowiedziałem się jednak ze jest możliwość zjedzenia ryby z pieca a nie tylko smażonej na czym mi zależało

  1. Pina ★★★★★

    Pyszne ryby. Jak ktoś tragi na rybę po grecku to naprawdę warto wziąć i spróbować. Ryby dużo w porównaniu do całości. Ryby nawet te przecenione smaczne.

  2. Magdalena Magdalena ★★★☆☆

    Smaczna ryba, ale polecam mrożoną choć i tak nie jestem pewna świeżości. Pani chciała wcisnąć mojemu facetowi rybę świeża" dziś rozmrozona". Czyli nie wiadomo z kiedy. Pani mimo maseczki źle założonej która ciągle dotykała rękami bo nie miała rękawiczek. Sama czepiała się o brak maseczki.

  3. Monika Walenciak ★★★★★

    Miejsce z wyglądu nieszczególne, ot taki rybny sklep. Jednak jedzenie całkiem, całkiem. Bez problemu otrzymałam rybkę bez glutenu oraz informacje w czym go nie ma. Zupa rybna bardzo dobra. Dorsz naprawdę świeży i smaczny. Do tego duże porcje surówek. A na dodatek ceny przystępne, szczególnie teraz gdy wszyscy trąbią o zwyżkach cen nad morzem. Oczywiście płyn do dezynfekcji dostępny . Ogólnie zachęcam do odwiedzenia tego miejsca szczególnie bezglutenowcom. Można też zakupić całą gamę różnych ryb, świeżych, wędzonych lub w sałatce. Pani Milena bardzo miła i pomocna przy obsłudze. Zachęcam !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SKLEP I BISTRO RYBNE SEAMOR?

SKLEP I BISTRO RYBNE SEAMOR znajduje się przy Aleja Wojska Polskiego 34, 70-307 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SKLEP I BISTRO RYBNE SEAMOR?

Można skontaktować się z SKLEP I BISTRO RYBNE SEAMOR pod numerem +48 914 346 368

Jak można dotrzeć do SKLEP I BISTRO RYBNE SEAMOR?

Do SKLEP I BISTRO RYBNE SEAMOR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements