Najlepsza obsługa i smaczna ryba podana przez Panią Nadię oraz świeże śledzie i karp wybrane przez Panią Ludmiłę. Miła obsługa i smak w ustach na wigilię. Dziękuję bardzo pozdrawiam i do zobaczenia
Zdjęcia
Opinie
-
Marek Maty ★★★★★
-
Robert Matuszak ★★★★★
Lubię ten sklep ,bardzo duży wybór ryb świeżych do smażenia,wędzonych oraz w słoikach w różnych zaprawach.
-
Ewa Lewoń ★★★★★
Jeśli mam tylko ochotę na rybę , zupę rybną czy kanapkę ze śledziem, wybieram się do bistro na Wojska Polskiego ... Zawsze wszystko świeże i smaczne ... Polecam to miejce każdemu , kto jeszcze nie próbował tam się posilić. Seamor ma jeszcze sklep z bistrem na Prawobrzeżu ale rybka, zupa rybna, flaczki z kalmarów czy cała reszta dań z menu, smakują na Wojska Polskiego wybornie czego nie mogę powiedzieć o jedzonku z Prawobrzeża. A szkoda bo to przecież jedna firma ...
-
Krzysztof T. ★★★★☆
Kiedy chce coś z morza… wracam tu i mimo braku tłoku zawsze coś smacznego zjem)) dziś na przystawkę śledź ze śliwką i gęstym sosem pomidorowym znakomity no i flaki z kalmarów))super postne danie dobrze doprawione i pożywne.. oczywiście z ciemną bułką))
-
Abc Def ★☆☆☆☆
Przed remontem i pandemią było bez zarzutu, ale obecnie niestety wątpliwa jakość towaru. Cała rodzina odchorowała po zjedzeniu ryby. Niestety ale nie polecam.
-
Marek Szyamanski ★★★★★
Bardzo miłe Panie ekspedientki. Doradziły w sprawie ryb wędzonych wszytko trafione w 10. W bistro nie jadłem, dowiedziałem się jednak ze jest możliwość zjedzenia ryby z pieca a nie tylko smażonej na czym mi zależało
-
Pina ★★★★★
Pyszne ryby. Jak ktoś tragi na rybę po grecku to naprawdę warto wziąć i spróbować. Ryby dużo w porównaniu do całości. Ryby nawet te przecenione smaczne.
-
Magdalena Magdalena ★★★☆☆
Smaczna ryba, ale polecam mrożoną choć i tak nie jestem pewna świeżości. Pani chciała wcisnąć mojemu facetowi rybę świeża" dziś rozmrozona". Czyli nie wiadomo z kiedy. Pani mimo maseczki źle założonej która ciągle dotykała rękami bo nie miała rękawiczek. Sama czepiała się o brak maseczki.
-
Monika Walenciak ★★★★★
Miejsce z wyglądu nieszczególne, ot taki rybny sklep. Jednak jedzenie całkiem, całkiem. Bez problemu otrzymałam rybkę bez glutenu oraz informacje w czym go nie ma. Zupa rybna bardzo dobra. Dorsz naprawdę świeży i smaczny. Do tego duże porcje surówek. A na dodatek ceny przystępne, szczególnie teraz gdy wszyscy trąbią o zwyżkach cen nad morzem. Oczywiście płyn do dezynfekcji dostępny . Ogólnie zachęcam do odwiedzenia tego miejsca szczególnie bezglutenowcom. Można też zakupić całą gamę różnych ryb, świeżych, wędzonych lub w sałatce. Pani Milena bardzo miła i pomocna przy obsłudze. Zachęcam !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SKLEP I BISTRO RYBNE SEAMOR?
SKLEP I BISTRO RYBNE SEAMOR znajduje się przy Aleja Wojska Polskiego 34, 70-307 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SKLEP I BISTRO RYBNE SEAMOR?
Można skontaktować się z SKLEP I BISTRO RYBNE SEAMOR pod numerem +48 914 346 368
Jak można dotrzeć do SKLEP I BISTRO RYBNE SEAMOR?
Do SKLEP I BISTRO RYBNE SEAMOR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku