Bardzo smaczne i również nietypowe dania. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
Zdjęcia
Opinie
-
Andrzej Cieslik ★★★★★
-
alicja “Alicja” Alicja ★★★★★
Lokal bardzo klimatyczny. Obsługa na 6. Z zamówionych dań najlepszy był tatar. Warto odwiedzić. Polecam
-
Daniel T ★★★★☆
Sporo dobrych opinii słyszałem dlatego postanowiłem odwiedzić ten lokal. O ile z zewnątrz lokal nie wygląda źle i jest dość zachęcający o tyle wewnątrz wystrój mnie rozczarował. Spodziewałem się lepszego klimatu i wystroju i powiem, że byłem lekko rozczarowany ale najważniejsze jest jedzenie i do rzeczy… zamówiłem danie dnia comber jagnięcy, pure z czosnkiem i grillowane warzywa i tu doznałem poezji smaków i wykwintności. Danie było lekkie bardzo dobrze doprawione i bardzo smaczne co do ilości to akurat żeby się najeść. Drugie danie wołowina po koreańsku BBQ wręcz rewelacja bardzo dobra dobrze doprawiona i lekko pikantna. Kolejne danie sałatka z kurczakiem i tu fajerwerków bym się nie spodziewał bo to tylko sałatka ale bardzo poprawna i smaczna. Do całości wzięliśmy lemoniadę trochę za słodka ale była ok. Także jedzenie się obroniło w porównaniu do wystroju. Co do cen to są wysokie i tego się spodziewałam ale cena combra jagnięcego plus dodatki to już wydaje mi się lekkim przegięciem. Za całość zapłaciliśmy 320 zł uważam, że dużo jak za obiad ale sami musicie ocenić ceny a przede wszystkim spróbować sami tych smaków.
-
Paweł Stokowski ★★★★★
W restauracji sztuka mięsa byłem kilka razy i przyznaję że zawsze jedzenie jest na najwyższym poziomie. Jak na Białystok tanio nie jest ale no cóż ….cos za coś. W restauracji panuje raczej luźny klimat, wnętrze jest przyjemne ale nie jakieś wybitne - takie akurat na steka. Dziś ocenie to konkretne wyjście i jedzenie. Karta jest bardzo fajna - nie za długa ale każdy coś znajdzie. Dziś będzie tatar ciekawostka z jajkiem sadzonym na przystawkę i 220 g rosbefu medium na danie główne. Ponieważ w cenie 107 zł jest tylko mięso domówiłem do tego kimchi oraz coleslaw. Dodatkowo burger na wynos. Całość rachunku z kawą i woda to ok 300 zł. Czy drogo - drogo Czy warto - zaraz się okaże czekam. Tatar podany z jajkiem sadzonym jest wybitny. Żółtko przyjemnie rozpływa się po mięsie. Jest to rodzaj Tatara który podany jest już doprawiony ale niczego mu nie brakuje. Delikatny , kremowy aż chce się jeść. Do tego przypieczone pieczywo własnej produkcji - poezja. Taki raczej nie do wódki a do delektowania się gdyż jest mniej tradycyjny ale naprawdę warto. Zacznę od dodatków kimchi poprawne ale jadłem lepsze, za to bardzo dobry ciekawy coleslaw z czerwonej kapusty. Świeży w smaku widać że nie leży zbyt długo , duży plus (wyczułem świeżą kolendrę). Stek podany w towarzystwie masła i sosu pieprzowego bardzo dobry. Mięciutki i smaczny nic dodać nic ująć. Mięso najwyższej jakosci. Burgera nie ocenię bo jestem pełny. Podsumowując jedzenie świetne, atmosfera fajna, ceny warszawskie. Pozdrawiam załogę i właścicieli.
-
Karolina Anna Chałubińska ★★★★★
Obsługa super miła i uśmiechnięta ☺️ to od razu zachęciło do pozostania przy stoliku. Na przystawkę zamówiliśmy humus ze świeżym pieczywem. Niebo w gębie! Intensywny smak, idealna konsystencja, dodatek granatu i oliwy fajnie przełamywał smak cieciorki. Żeberka BBQ sprawiały wrażenie marynowanych po staropolsku, a dopiero na talerzu zostały pokryte sosem, jednak ich smak wcale nas nie rozczarował, byly soczyste, lekko odchodziły od kości, do tego chrupiąca wariacja na temat coleslaw. Wołowina w sosie koreańskim zaskoczyła nas swoją świeżością. Lekko pikantna, dobrze wyważona smakowo z chrupiącymi warzywami okazała się naprawdę przyjemnym daniem.
-
Marta Frankowska ★★★★★
Warto odwiedzić i wrócimy ponownie ;) Zamówiliśmy: Na przystawkę tatar - w porządku, dla mnie za bardzo dominowała musztarda i wolę tatara w wersji ze zmielonym mięsem ;) Ale to kwestia osobistych preferencji, do dania nie mam zarzutów - wszystko wysokiej jakości, bardzo ładnie podane Jako dania główne - zgodnie z nazwą restaruacji wzięliśmy po sztuce mięsa :D U mnie rostbef - bardzo smaczny, soczysty, miękki, rozpływający się w ustach. Do tego masełko czosnkowe - 10/10 ;) Mój chłopak zdecydował się na antrykot z sosem pieprzowym - tu znowu kwestia gustu - mięso było najwyższej jakości ale dla nas odrobine za tluste i sos pieprzowy przegrał konkurencję z masłem ;) Jesli chodzi o dodatki do steków (dodatkowo wybierane i dodatkowo płatne) to wybraliśmy szparagi i kimchi - obie rzeczy super ;) oraz frytki stekowe i puree - były po prostu ok, puree mogłoby byc cieplejsze. Ze wskazówek polecałabym brać dodatki na dwie osoby - porcje są duże i naprawdę mozna sie nimi podzielić. Spokojnie wystarczyłyby nam np. same frytki bez puree. I pora na deser - sernik na ciasteczkowym spodzie. Perełka! Nigdy nie jadłam wczesniej takiego sernika :) Zwarty, tłuściutki, jak kostka maska o smaku twarogu :D przepyszny ;) Ogolnie polecam wizytę (warto zrobic wczesniej rezerwacje, bo lokal cieszy sie duża popularnością). Sama planuje wrocic na burgery ;)
-
Hubert Zukowski ★★★★★
Jedzenie bardzo smaczne, szczególnie polecamy tatar, który mimo że jest jednym z najdroższych w mieście to wyróżnia się niesamowitym smakiem i bardzo dobrej jakości składnikom. Jedliśmy dużo tatarów, ale tak smaczny zdarza się niezwykle rzadko! Mimo całej sali czas oczekiwania na tatar 15 minut, na dania główne z uwagi na Wellingtona 40 minut, o czym byliśmy poinformowani. Bardzo dobry czas! Polecamy wszystkim miłośnikom dobrego jedzenia.
-
Łukasz Kierstnik ★★★★★
Już po nazwie restauracji można się domyślać co będzie grało pierwsze skrzypce. Mięso. Reszta jest mniej istotna. Faktycznie antrykot który zjadłem był naprawdę wysokiej klasy. Delikatny, soczysty,pełen smaku. Dodatki całkiem niezle, ale to już nie ten poziom co steak. Burger naprawdę dobry, jednakże jadałem lepsze. Zapomniał bym o tatarze, zasługuje na wyróżnienie. Mięso dość grubo pokrojone bardzo fajnie łączyło się z musztardą. No koniec autorski sernik nowojorski który różni się trochę od tego oryginalnego, również wart polecenia. Z minusów: - Lokal mało klimatyczny, gołe blaty, sztućce i tyle. - Kolejna restauracja która zarabia na wodzie. 16 zł za karafkę wody niegazowanej (możliwe że kranówka) to lekka przesada. Bardzo nie lubię czegoś takiego, a wiem że można inaczej - Włochy, Grecja tam nikt nie zarabia na wodzie. Lekka żenada. Podsumowując miejsce warte polecenia.
-
Danny White ★★★★★
Absolutnie genialne steki!!!! Od dłuższego czasu szukamy następcy naszego ulubionego EdReda, którego niestety zabiła pandemia… szukamy w Wawie, skąd jesteśmy… W Białymstoku byliśmy przejazdem. I na nasze szczęście trafiliśmy do Sztuki Mięsa.. z racji pory dnia, zaliczyliśmy trochę śniadania (na przystawkę) i trochę obiadu (danie główne). Kanapka z fantastycznie wysmażonym mięskiem, z zapiekanym serkiem, chrupiącą bułeczką była jedynie preludium. Stek, mistrzostwo świata. Wysmażenie idealne - jadam rare. Szczególnie, że najczęściej kucharzom przeciąga się na medium-rare. Tu był dokładnie taki jak chciałam. I to mnie zupełnie zaskoczyło. Cudowny kawałek, idealnie wysmażonego mięsa, rozpływającego się w ustach. Absolutnie widać, że robiony z sercem i duszą, oraz znajomością tematu. Poezja smaku, której wielu w stolicy nie osiąga, pomijając już kwestię cen warszawskich do białostockich. Polecam wszystkim miłośnikom steków ten adres. Z ręką na sercu, jeden z lepszych steków w moim życiu!!! Spośród różnych miejsc na świecie!!! Na pewno wrócę!! Specjalnie na steka przyjadę!! No i muszę spróbować tatara, szczególnie, że restauracja opiera się na swoim mięsie, więc wiedzą z czego robią. I to ewidentnie „wychodzi” na podniebieniu :)) PS. Doznanie powtórzone, tym razem skonsumowany idealny stek z antrykotu, doskonale wysuszone chipsy z batata plus tatar - faktycznie świetny. Będziemy wracać, na pewno..
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sztuka Mięsa Restauracja?
Sztuka Mięsa Restauracja znajduje się przy Krakowska 11, Centrum, 15-875 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sztuka Mięsa Restauracja?
Można skontaktować się z Sztuka Mięsa Restauracja pod numerem +48 857 420 740
Jak można dotrzeć do Sztuka Mięsa Restauracja?
Do Sztuka Mięsa Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku