Ogólnie fajne doświadczenie chociaż miejsce powinno być zamknięte i wyremontowane żeby zwierzęta miały lepsze warunki. Z zewnątrz jak i w środku miejsce jest bardzo zniszczone. To nie przeszkadza oczywiście w przebywaniu z papugami natomiast nie ma tyle gatunków co są podane w informacjach. Ale najgorsze jest to, że wszyscy tam kaszlaja i kichają z pyłu ? Nie wiem czy to wina budynku czy co się tam dzieje. Do tego nie polecam w zimie bo temperatura prawie jak na dworze. Warto wejść w kurtce. Nie wiem czy w ogóle dla papugi to dobra temperatura … bo one żyją w ciepłych krajach.. jest tam po prostu zimno. ❄️ Ogólnie polecam jako nowe doświadczenie i pobycie z ptakami, ale miejsce nie jest odpowiednie bez remontu i dla ptaków i dla odwiedzających. Bilety dość drogie… wiec to miejsce nie powinno wyglądać jak piwnica. Po wizycie w domu piekły nas oczy i kaszlaliśmy. Dużo odchodów i zaniedbane klatki ptaków. Myślę, że źle wentylowane miejsce i brak higieny.
Zdjęcia
Opinie
-
Barbara Krygowska ★★☆☆☆
-
Da Silva ★★★★☆
Bardzo fajne miejsce na spędzenie czasu. Papugarnia nie jest za duża i budynek mógłby by trochę bardziej zadbany, ale po za tym widzę w tym miejscu same plusy. Papuszki przyjazne. Nie które nawet chętnie przylatują i siadają na ramieniu. Na miejscu możliwość kupienia sporej ilości pamiątek. Bez problemu znalezione miejsce parkingowe, choć nawierzchnia parkingowa też by nadawała się do poprawy. Cena 130 zł za bilet 2+2. Zostawię to do oceny każdemu z osobna czy to dużo czy mało. Polecam
-
Piotr T ★★★★☆
Całościowo fajne miejsce, dojazd trochę niepewny, można by dodać więcej tabliczek po drodze, główna na wjazd do tej dziwnej drogi większa, co skręt małą, będzie lepiej bo dojazd potrafi odstraszyć ;-) Papug dużo, ptaki bardzo sympatyczne, niektóre dają się namówić żeby weszły na rękę celem zjedzenia ziarenek. Fajne na przełamanie strachu czy niepewności u dzieci. Miejsce stare, więc nie ma co się źle nastawiać bo jest bardzo fajnie. Można by też troszkę zaakcentować wejście i jakaś strzałka żeby parkować za. Miła obsługa, doznania pozytywne, można spędzić trochę czasu z różnymi papugami.
-
Mariusz Grzybowski ★★★★★
Świetne miejsce dla każdego kto chce miło spędzić chwilę czasu w towarzystwie kolorowych ptaków. Duża różnorodność gatunków i wielkości papug. Polecam odwiedziny wcześniej po otwarciu niż bliżej końca ze względu na to, że im więcej ludzi w danym dniu odwiedzi papugarnie tym papugi są bardziej najedzone i mniej chętne do siadania na człowieku i zajadania pokarmu który można kupić na miejscu. miejsce ma dwa poziomy mozna wejść na antresolę. Fachowa troskliwa obsługa i miejsca parkingowe. Polecam.
-
Black Dragon. ★★★★★
Miejsce jak najbardziej do polecenia aby je odwiedzić gdyż może nie zachwyca wyglądem zewnętrznym jak i wewnętrznym ale najważniejsza rzecz to taka iż ptaki tam przebywające są szcześliwe i mają dużo miejsca do latania, przy papugarni jest nieduży parking darmowy. Pracownicy tam pracujacy mili i pomocni. Dobry to jest pomysł na wypad taki na ok. 1,5 godziny w trakcie niepogody. Podsumowując warto odwiedzić to miejsce.
-
Agnieszka Słota (ciniminis) ★★★★★
Samo miejsce oceniam na 5 gwiazdek. W papugarni jest całe mnóstwo papug różnego rodzaju, mają spory obszar do latania. Ptaki wyglądają na zadbane i zrelaksowane. Jest dość duszno (pewnie taki klimat jest dla nich odpowiedni), dlatego godzinka wizyty w papugarni jak najbardziej wystarcza. Duża ilość lin i hustawek daje im przestrzeń i komfort, by odpoczywać i ewentualnie uciec bądź zjeść w spokoju przed ludźmi. Wystarczy trochę je zachęcić i same wchodzą na rękę. Od głównej drogi za budynkiem papugarni należy skręcić dwa razy w prawo i mamy duży parking. Cena biletu normalnego to 23 zł + (ewentualnie) ziarno dla ptaków 3zl - warto je zakupić. Polecam odwiedzić to miejsce. Jest dużo radości z przebywania z papugami, do tego duże uczucie relaksu po wyjściu z tego miejsca. Jedyne do czego moglabym się przyczepić to obsługa przy kasie. Nie czułam jakiegoś komfortu przy kupowaniu biletu, nikt nas nie poprowadził do pomieszkania z papugami, a byliśmy tam po raz pierwszy. Nie wiedzieliśmy, czy można po prostu wejść, czy na kogoś poczekać. Prócz tabliczek o zdjęciu biżuterii, nie dostaliśmy dodatkowej informacji, mogłoby się to przydać.
-
Kamil Łukaszewski ★★★★☆
Ogólnie fajne miejsce do spędzenia czasu z rodziną. Dużo papug, najlepsze są te duże :) Oczywiście można karmić ptaki, ale trzeba zakupić pokarm przy kasie. Pamiątki, zabawki itp. też są dostępne, ale ceny są dość wysokie. Wchodząc do strefy z ptakami, trzeba zdjąć biżuterię : zegarki, łańcuszki, kolczyki itd. Przy papugarni jest dostępny parking. Co do samego obiektu, to jest dosyć mały i to jedyny minus według mnie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Papugarnia Carmen?
Papugarnia Carmen znajduje się przy Obroki 77, 40-833 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Papugarnia Carmen?
Można skontaktować się z Papugarnia Carmen pod numerem +48 508 223 999
Jak można dotrzeć do Papugarnia Carmen?
Do Papugarnia Carmen można dotrzeć, korzystając z poniższego linku