Opinie

  1. WhyOpa ★★★★★

    Byłem pierwszy raz i myślę że zostałem stałym klientem. Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem strzyżony z taką dokładnością. Pani Julia wysłuchała co oczekuje i wykonała kawał dobrej roboty! Nie mogę się doczekać aż odrosną mi włosy i będę mógł wrócić

  2. Marta Wiktorska ★☆☆☆☆

    Któryś już raz przechodząc Pani siedzi na kanapie, przed sobą telefon , świeci pustkami , ale żeby przyjac 5 latka nie da rady. 20 minut później wracam , pani w tej samej pozycji . Przechodzę dnia następnego, nie nie pani ma czasu . Wracam za 40 min ..pusto. tak , wiem sa booksy, ale mieszkam bliski i widząc pusty salon a pania zajęta niczym aż chciałoby się przyjść. Niestety

  3. Tomasz “Chuudej” Nita ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym miejscu. To miejsce powinno wyrzucić słowo barber z nazwy. Jest to zwykły zakład fryzjerski. Jedna gwiazdka za starania Pani która wykonywała usługę. Jeśli chodzi o strzyżenie włosów to jako tako sobie poradziła, chociaż po zwróceniu uwagi, że miałobyć krócej zauważyłem stres w dłoniach, chwilową bezradność i chęć aby jak najszybciej skończyć strzyżenie i przejść do ogarnięcia brody. Z brodą to samo, znowu minąłem się z ustaleniami jakiej długości oczekuję. Wykonane zostało zwykłe przystrzyżenie maszynką, kąty i tyle. A miałobyć cieniowanie. Pani nie używa brzytwy tylko jakiejś elektrycznej maszynki z "ali". O gorących ręcznikach zapomnijcie. Z jednej strony zrobiła tzw. schody. Lepiej zrobiłbym to sam nie mając doświadczenia i o wiele taniej. Maszynki,grzebienie, i wszystko to co jest używane podczas strzyżenia przedmuchiwane co jakiś czas suszarką bez przeprowadzenia dezynfekcji. Mycie głowy zimną wodą. Usługa niegodna swojej ceny. 130 zł jak u większości barber ów w Bydgoszczy za combo, a efekt marny. Na sam koniec muzyka - w kółko to samo, za głośno.

  1. Jakub Serocki ★★★★★

    Druga wizyta w tym salonie - jestem bardzo zadowolony z usług i bankowo wrócę ponownie. Lena profesjonalnie i z dokładnością o szczegóły zajęła się ostrzyżeniem głowy oraz brody z omówieniem co będzie robione. Pani Lena oraz Agata są bardzo miłe i sympatyczne, co rzutuje na miłą atmosferę w salonie. Serdecznie polecam.

  2. Robert Rodak ★★★★★

    Polecam ! Oliwia bardzo profesjonalnie podchodzi do pracy. Dogodny termin i fajna cena jak na warunki Bydgoszczy. Polecam

  3. ADEM ★★★☆☆

    W miarę ok

  1. Aleksandra Wegner ★★★★★

    Bardzo polecam, super podejście do dzieci :)

  2. Samuel Asaolu ★★★★★

    Najlepszy salon w jakim możesz zrobić sobie fryzurę. Polecam Kings Barbershop, jeśli jesteś w Bydgoszczy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kings Barbershop2022?

Kings Barbershop2022 znajduje się przy Dworcowa 68, 85-010 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kings Barbershop2022?

Można skontaktować się z Kings Barbershop2022 pod numerem +48 731 810 214

Jak można dotrzeć do Kings Barbershop2022?

Do Kings Barbershop2022 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements