Jedzenie na bardzo niskim poziomie. Barszcz chemicznie czerwony, pierogi rozgotowane, szpinak smakował tak, jakby przeleżał z 10 dni. Słyszałem wiele dobrych opinii, często wspomina się to miejsce w Gliwicach. Właściciele chyba jednak poczuli się zbyt pewnie.
Zdjęcia
Opinie
-
Nadzwyczajny ★★☆☆☆
-
Justyna Czeleń ★☆☆☆☆
Chciałam zrobić 40 urodziny ale kontakt z MANAGEREM jest tak żenujący, że to aktualnie ostatnie miejsce na mojej liście. Ignorancja jaka tam panuje przechodzi wszelkie standardy. Totalnie nie polecam ! EDIT: Nie nie było SMS z informacją co nawet potwierdził kelner wiedząc, że przyjadę "niby z zadatkiem tak mu przekazano" informując no cóż grypa żołądkowa panuje co zrobić...... potem łaskawie dorzucił że jak chce to może mi pomóc. Dziękuję już nie skorzystam. Pozdrawiam
-
Joanna Króliczek ★☆☆☆☆
To miejsce dramatycznie podupadło na jakości. Obsluga złożona z rzeszy praktykantów, młodych osób, którym widać nikt specjalnie nie poświęcił czasu na naukę zasad obsługi klienta. Na zupę czekaliśmy godzinę (!) od zamówienia, po tym, jak mąż zapytał kelnerkę - kiedy podadzą, odburknęła tylko, że mają duże zamieszanie. Nikt nie informuje, że czas oczekiwania na podanie zupy może być wydłużony do godziny, gdybyśmy to wiedzieli - pewnie byśmy w ogóle nie zamawiali. Rosół poza tym, że był tłusty to był bez smaku, mąż zwrócił na kuchnię. Zrezygnowaliśmy z dań głównych po 1:20 od momentu jak zamówiliśmy. Manager sali - ewidentnie nie widział problemu w tym, że klienci rezygnują. Szkoda nam tylko tych młodych osób, które obsługiwały, bo ewidentnie to im było najbardziej przykro w tej sytuacji, próbowały nieudolnie tłumaczyć, że nie mają wpływu na organizację pracy w lokalu. Tak wygląda niestety pogoń za pieniądzem bez inwestycji w jakość, duma kroczy przed upadkiem. Miejsce słynie z imprez zorganizowanych, niespecjalne dbając o pozostałych klientów, którzy są w tym samym czasie w lokalu, niestety nie my pierwsi mieliśmy taką sytuację, stolik obok - było podobnie. Informacja dla właścicieli - proszę wymienić managera, bo ewidentnie ta osoba nie dba o Państwa dobrą reputację i ignoruje klientów. Jeśli zatrudniacie Państwo młodych ludzi, to poświęćcie im chociaż chwilę, żeby nauczyć ich podstaw obsługi klienta. Kilka razy w przeszłości organizowaliśmy u Państwa imprezy, niestety już nie wrócimy do Państwa - ani prywatnie, ani służbowo, dopóki nie zmieni się podejście personelu oraz jakość usług.
-
PJ ★☆☆☆☆
Pierwsza i ostatnia wizyta . Przyszliśmy w 7 osób , na pytanie do obsługi czy znajdzie się dla na nas miejsce obsługa zaczęła się na siebie patrzeć i stwierdzili że sprawdza .. dodam że tylko jeden stolik był zajęty i tyle było obłożenia gości. . po czasie stwierdzili że znajdzie się miejsce ( no nie trudno żeby go nie było jak wszystko było wolne ) a to była godz 18 . Zaprowadzono nas do stolika dostaliśmy menu i koniec zainteresowania nami. Obsługa skakała przy ludziach przy tym jednym stoliku nas olewala, patrzyli się na na nas oparci o bar i mieli bardzo zabawny humor , nie reagowali na wołania . Po 45 min wyszliśmy nie mając okazji zamówić jedzenia.
-
Ian Muir ★★★★☆
Bardzo przytulna i gościnna restauracja o nowoczesnym, żywym wystroju. Obsługa jest niezwykle miła i uprzejma, a przestronne i wygodne miejsca do siedzenia sprawiają, że jest to przyjemne miejsce na posiłek. Makaron był ugotowany perfekcyjnie i ładnie podany, choć moim zdaniem mógłby mieć nieco więcej smaku. Jedynym minusem było to, że czerwone wino podawane na kieliszki było schłodzone. Samo wino było dobrej jakości, ale chłód stłumił jego naturalną owocowość, która byłaby bardziej wyczuwalna, gdyby zostało podane w temperaturze pokojowej.
-
Barbara Kawka ★★★★★
Bardzo fajna restauracja z przepysznym jedzeniem i wrecz "niewidoczną" obslugą ( podawali jedzenie tak szybko i cicho że aż niezauwazalnie) . Okolica przepiękna co jest dużym plusem . Na terenie plac zabaw dla dzieci , podjazd dla wózków co jest dużym atutem dla osób z niepełnosprawnością lub rodziców z malutkimi dziećmi. Polecam
-
Kamila Piazza ★★☆☆☆
Jedzenie ogólnie ok, część potraw bardzo smaczna, część przeciętna. Niestety jestem zawiedziona całą organizacją imprezy, obsługą. Na wszystko niestety trzeba było długo czekać i dopominać się. Przyniesienie 2 butelek wody trwało jakieś 10 min... Z całą pewnością drugi raz żadnej imprezy bym nie zorganizowała w tym miejscu.
-
monika kleber ★☆☆☆☆
Byłam w tym miejscu na obiedzie i nie jestem zadowolona z poziomu obsługi którą najwidoczniej obchodzi tylko telefon i kawa pijąc ją na widoku przy barze. Dania były niezbyt smaczne i wielkie. Trochę zajeżdża tam zajazdem dla tirów a nie restauracją. DRAMAT.
-
Zuzia Marudzi ★★☆☆☆
Korzystaliśmy z hotelu Park Szwajcaria usytuowanego obok restauracji, zamówiliśmy nocleg przez booking. Pokój za ponad 300zł i ŻADNEGO czajnika by w lutym po przyjściu z zewnątrz zrobić sobie coś ciepłego do picia. Trzeba było chodzić parę razy dziennie na korytarz by korzystać z czajnika przy recepcji. Nie mówiąc już o tym że w standardzie za 300zł pokoje zazwyczaj mają mikrofale, by podgrzać sobie jedzenie. Nasz pokój zapewniał natomiast jedynie monitor komputerowy w roli telewizora i syberyjską zime w łazience, bo kaloryfer nawet chodząc całą noc nie nagrzał tego pomieszczenia. Do korytarza z pokojami z zewnątrz prowadzą drzwi wejściowe które całą noc są otwarte bez klucza, więc jeśli ktoś z ulicy chciałby wejść na teren obiektu nocą to nie będzie problemu, strach spać nawet w zakluczonych pokojach (recepcja zamyka się wieczorem, więc nikt na miejscu tego nie pilnuje). Śniadanie za 35zł/os to żart, mianowicie szwedzki bufet (na stole były bułki, wędliny, ser, jogurty, płatki, kiełbaski i jajecznica) - jeść musieliśmy w części restauracyjnej gdzie nikt nawet z rana nie zapalił światła, więc usiedliśmy przy oknie żeby widzieć co kładziemy sobie na stół. Nie polecam, za wysokie ceny jak na oferowane usługi. Jedyny plus był taki że w pokoju było czysto
-
Sylwia K. ★★★★★
Miałam przyjemność, wraz z rodziną, zjeść obiad urodzinowy mojej mamy. Wszystkie dania były przepyszne, każdy znalazł coś dla siebie. W związku z tym, że jeden z gości jest wegetarianiem, to szukaliśmy miejsca, gdzie nikt głodny nie wyjdzie. Wybór tego miejsca, to strzał w 10. Zacznę od pysznych zimowych herbat, które są mega oryginalne i pyszne. Kawa również była najlepszej jakości i goście byli zadowoleni. Z zup wybralismy rosół, krem z papryki i krem z pomidorów. Wszystkie 3 pozycje były wysmienite, a kremy były bezmięsne, co jest dodatkowym plusem. Na drugie danie jedna osoba wybrała danie bezmięsne, jakim było risotto z grzybami, które bylo dobrze doprawione, grzybów było bardzo dużo. Pozostałe osoby zamówiły rolady, jedna osoba kluski wymieniala na ziemniaki. Wszystko było świeże i smaczne. Mięso rozpływało sie w ustach, a nadzienie nie bylo zmielone, tylko jak w prawdziwej roladzie, wszystko było drobno pokrojone. Modro kapusta była doprawiona tak jak u mojej babci. Wszystko na najlepszych skladniach. Widać, że wlasciciele wybierają towar z najwyższej półki. Nawet babcia, która jest dosyć wybredną osobą, była wręcz zachwycona. Wisienką na torcie okazał się deser. Szarlotka, a także sernik wiedeński były najwyższych lotów. Bardzo polecam to miejsce. Obsługa przesympatyczna, jedzenie pyszne, a sama restauracja urzadzona bardzo gustownie. Widać, że restauracja jest prowadzona z pasją i dbałością o każdy szczegół.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Park Szwajcaria?
Restauracja Park Szwajcaria znajduje się przy Łabędzka 4F, 44-121 Gliwice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Park Szwajcaria?
Można skontaktować się z Restauracja Park Szwajcaria pod numerem +48 693 078 517
Jak można dotrzeć do Restauracja Park Szwajcaria?
Do Restauracja Park Szwajcaria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku