Opinie

  1. Gosia Gapska - Muszyńska ★☆☆☆☆

    Niestety po kilku wizytach w salonie muszę wystawić opinię negatywną. Fryzjerka, która rozjaśniała mi odrost nie wykonała tego tak jak o to prosiłam. Poza tym uzyskałam na włosach 3 kolory. Salon odmówił mi poprawy źle wykonanej usługi oraz nie zwrócił kosztów. Stylistki od przedłużania włosów też pozostawiają dużo do życzenia z jakością wykonanych usług ( miałam 2 razy poprawiane przedłużenie włosów co skutkowało zniszczeniem zakupionych włosów, jakość włosów również kiepska) Zostały mi założone kolejne włosy ale ilość o wiele mniejsza niż miała być..czuje się oszukana i będę dzielić się takową opinią. Zdjęcia dla zainteresowanych.

  2. Kinga Celmer ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z efektu przedłużania włosów jak i z całej wizyty. Super atmosfera, można się naprawdę zrelaksować. Dziękuję szczególnie Pani Weronice za pięknie zrobione włosy i super spędzony czas ❤️ Idąc do tego salonu wyjdziecie zadowolone a wszystkie Panie służą pomocą również po wizycie ❤️

  3. Monika Socha Mudlaff ★☆☆☆☆

    Nie polecam: Po 4 tygodniach od założenia doczepów 12 z nich odpadło, próbowałam reklamować, kazano mi poczekać - więcej miało nie wypaść. Po 8 tygodniach wypadło 30, kolejne 10 jest luźne. Próbowałam się dogadać żeby to naprawić w ramach reklamacji- nie udało się, zaproponowano mi śmieszną zniżkę. W tym salonie umowa ustna nie obowiązuje, wszystkiego się wyprą albo odkręcą kota ogonem. Cena podana w ogromnych widełkach, niejasno skalkulowana usługa. Siadając na fotelu nie wiece do końca ile zapłacicie. Na wszystko mam zdjęcia i dokumentację oraz opinię o źle wykonanej usłudze.

  1. JOANNA CZERWIŃSKA ★★★★★

    Najlepszy salon, fachowa i miła obsługa. Dojeźdźam z daleka do tego salonu bo tylko im ufam. Polecam

  2. Natalia Kotas ★★★★★

    doskonale wykonana usługa, jestem bardzo zadowolona ! wlosy najwyższej jakości, miło spędzony czas i po wszystkim uśmiech na twarzy ❤️

  3. Łukasz P ★☆☆☆☆

    Nie tak dawno temu żona zdecydowała się przedłużyć włosy i niestety nabrała się na te "sponsorowane" metamorfozy. Dzień przed umówioną wizytą (około godziny 20) dostała wiadomość że niestety włosy nie dojechały. W końcu jak doszło do spotkania i włosy zostały przedłużone to ja jako facet zauważyłem że nie są równo "położone". Z jednej strony więcej z drugiej mniej. Nie wspominając kilkugodzinne męczarnie na krześle barowym na którym nie można było wygodnie usiąść... Szkoda czasu i pieniędzy. Szczerze ODRADZAM!!! W odpowiedzi na pani odpowiedź informuje wszystkie przyszłe - niedoszłe klientki że włosy na czubku głowy po założeniu były zdjęte w profesjonalnym zakładzie i założone ponownie gdyż założone kosmyki wystawały nad naturalne włosy i nie można było ich schować. W załączniku założone włosy w long&beauty hair. Wg mnie kolor pozostawia wiele do życzenia... Jeśli komuś coś nie wyjdzie (a nawet najlepszym się zdarza) to trzeba wyjść z jakąś propozycją zamiast udawać że się nic nie widzi

  1. Łukasz ★☆☆☆☆

    Nie tak dawno temu żona zdecydowała się przedłużyć włosy i niestety nabrała się na te "sponsorowane" metamorfozy. Dzień przed umówioną wizytą (około godziny 20) dostała wiadomość że niestety włosy nie dojechały. W końcu jak doszło do spotkania i włosy zostały przedłużone to ja jako facet zauważyłem że nie są równo "położone". Z jednej strony więcej z drugiej mniej. Nie wspominając kilkugodzinne męczarnie na krześle barowym na którym nie można było wygodnie usiąść... Szkoda czasu i pieniędzy. Szczerze ODRADZAM!!! W odpowiedzi na pani odpowiedź informuje wszystkie przyszłe - niedoszłe klientki że włosy na czubku głowy po założeniu były zdjęte w profesjonalnym zakładzie i założone ponownie gdyż założone kosmyki wystawały nad naturalne włosy i nie można było ich schować. W załączniku założone włosy w long&beauty hair. Wg mnie kolor pozostawia wiele do życzenia... Jeśli komuś coś nie wyjdzie (a nawet najlepszym się zdarza) to trzeba wyjść z jakąś propozycją zamiast udawać że się nic nie widzi

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Long&Beauty Hair?

Long&Beauty Hair znajduje się przy Lubicka 31, Jakubskie Przedmieście, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Long&Beauty Hair?

Można skontaktować się z Long&Beauty Hair pod numerem +48 797 754 782

Jak można dotrzeć do Long&Beauty Hair?

Do Long&Beauty Hair można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements