Opinie

  1. zuzanna J (Zuzia j) ★☆☆☆☆

    Pierwszy raz po wyjściu od fryzjera się popłakałam. Od początku wyjaśniłam jakie mam włosy i czego oczekuję.Pani opisała mi inną metodę, ale dodała, że jej nie zrobi, bo nie ma czasu. Dodam jeszcze, że byłam w szoku, że salon praktykuje wycieranie włosów ręcznikami bawełnianymi - większość fryzjerów od tego odeszła na poczet ręczników papierowych. Po stwierdzeniu przez fryzjerkę, że fryzura jest gotowa powiedziałam, że nie tego chciałam i prosiłam o coś innego. W odpowiedzi dostałam informację, że to nie pasuje do moich włosów pomimo faktu że od 30 lat tak robię i wiem, że włosy tego wymagają. Powiedziałam, że w takim razie dziękuję i na tym etapie chcę zakończyć usługę to Pani powiedziała, że mi dokończy i mimo, że kilkukrotnie powtórzyłam, że nie chce to Pani i tak kontynuowała mi cięcie. Finalnie nie poprawiała obcięcia, ale myślę, że zachowanie takie nie powinno mieć miejsca

  2. Anna Kovalenko ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia damskiego! Fryzura została idealnie dopasowana do mojej twarzy i stylu, a efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. Pani fryzjerka pracuje z ogromnym profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Do tego w salonie panuje bardzo miła atmosfera, dzięki czemu wizyta była przyjemnością. Na pewno wrócę i serdecznie polecam każdemu, kto szuka dobrego fryzjera.

  3. Weronika Marach ★★★★★

    Dziecięcy fryzjer godny polecenia ! Długo szukaliśmy idealnego miejsca dla synka i w końcu trafiliśmy. Panie spełniły wszystkie oczekiwania w 100% Jesteśmy bardzo zadowoleni, a co najważniejsze wizyta dla synka w cudownej atmosferze uśmiechu i radości ♥️❤️

  1. Ola Pro ★★☆☆☆

    Byliśmy we Fryzomanii z synkiem już kilkukrotnie. Zazwyczaj nie mieliśmy uwag do wykonanej usługi, ale wczorajsza wizyta sprawiła że więcej nie wrócimy. Zaczęło się od tego że po przyjściu do salonu dostaliśmy informację o opóźnieniu z powodu choroby jednej z pań fryzjerek (szkoda, że nie zostaliśmy o tym poinformowani wcześniej chociażby przez SMS, ale ok to nie jakiś wielki problem). Ale w pracy pani, która obcinała synka wyraźnie wdarł się pośpiech i efekt jest jaki jest. Miesiącami zapuszczane włosy miały być tylko lekko skrócone i wyrównane, fryzjerka skróciła je o połowę. Fryzura wygląda tragicznie, bo ani to długie ani krótkie, włosy zupełnie się nie układają. Teraz pozostaje nam tylko szukać fryzjera, który to naprawi i jakoś uratuje to co zostało zrobione

  2. Maciej ★★★★★

    Zaryzykowałem sugerując się opinią Google. Nie żałujemy, fryzjerka spokojna, empatyczna, wszystko wytłumaczyła, na spokojnie. Jest podejście do dzieci, wiadomo dzieci są różne,jedne pozwoli na więcej drugie na mniej. Jak się rodzicom nie podoba niech tną same. Osobiście również udałem się na strzyżenie, wszystko w miłej atmosferze, pani szybka i precyzyjna. Polecam dla rodziców z małymi dziećmi. TIP jesli dziecko się boi niech najpierw się obetnie tata i dzidzia obserwuje.

  3. Michalina Kolanowska ★★★★★

    5 latek, dla którego obcinanie włosów było bardzo stresującym przeżyciem, polubił wizyty u fryzjera. Pani Fryzjerka, cały czas mówiła co robi, pokazywała przedmioty, które zamierzała użyć. Wystrój przyjazny dzieciom z pewnością pomaga. Serdecznie polecam Panią Annę :)

  1. Magdalena Wieszczyk ★★★★★

    Polecam. Pani Svetlana ma fantastyczne podejscie do dzieci, tlumaczy co sie bedzie dzialo, pozwala dotknac maszynki do golenia . Dzieki temu moj 2,5 letni synek, w przypadku ktorego przedostatnia wizyta u fryzjera byla traumatycznym przezyciem zarowno dla dziecka, jak i rodziców, grzecznie siedzial w fotelu-samochodziku, zachwycony tym, co robi Ciocia. Fryzurka fantastyczna, synek wyglada jak prawdziwy gentleman. Dziękujemy i na pewno wrócimy.

  2. Małgorzata Wrońska ★★★★★

    Super miejsce, gdy ktoś idzie z małym dzieckiem, które boi się fryzjera. Pokój do zabawy. Fotele- samochody i motor, kolorowo, przemiłe Panie fryzjerki. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fryzomania?

Fryzomania znajduje się przy Marii Skłodowskiej Curie 19, 85-088 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fryzomania?

Można skontaktować się z Fryzomania pod numerem +48 733 157 137

Jak można dotrzeć do Fryzomania?

Do Fryzomania można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements